Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ja ma raktam össze corsát erre a kondi tetején vigyázok mint az állat utolsó kábelt teszem bele meghúzom a csavart dirrrr kondi negatív pozitíván lévő 2 darab fém persze, hogy összeért dolgozó lány nagy szikra.... nem merítettem le én idióta. Akkor most kuka a kondi? Kötöttem rá égőt de nem működik. Lehet újra felkellene töltenem és nem lesz gond? Vagy ez kuka?

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok hogy hátul mekkora a hangszóró mérete? 3 ajtós a kocsi és hogy oda kell-e kiemelőkeret vagy miképpen bírom a gyári helyre befabrikálni?

Oda egy ilyen kis szär hangszóró jön én nem tennék be oda semmit max a kalaptartóba ovált :D csomó csavart kikell tekerni 3 pattent és már cserélheted de szerintem pénzkidobás.

Link to comment
Megosztás:

Oda egy ilyen kis szär hangszóró jön én nem tennék be oda semmit max a kalaptartóba ovált :D csomó csavart kikell tekerni 3 pattent és már cserélheted de szerintem pénzkidobás.

kalaptartóba hangszórót fabrikálni nagyon roma dolog... :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem is így van, inkább hagyd a kalaptartót egybe. Lehet azért normális komponens szetteket kapni még kicsiben is, bár ez ugye a zenei stílusodtól és igényedtől függ :D

Hát nekem a kalaptartóba van az ovál és marhára nem gányolva dekopirral szépen vágató és mivel 2 erősítővel van bekötve csak magas megy rá és nekem jobban tetszik mint csak első szettel. Nem vagyok szabály követő kit izgat mint mondanak mások nekem így jobban tetszik h hátulról is jön magas. Ja és ovál azért lett mert a kis hangszóró ára annyi mint egy oválé akkor meg már tök8 és így ládával szerintem jó az összkép.

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem a kalaptartóba van az ovál és marhára nem gányolva és mivel 2 erősítővel van bekötve csak magas megy rá és nekem jobban tetszik mint csak első szettel. Nem vagyok szabály követő kit izgat mint mondanak mások nekem így jobban tetszik h hátulról is jön magas. Ja és ovál azért lett mert a kis hangszóró ára annyi mint egy oválé akkor meg már tök8 és így ládával szerintem jó az összkép.

Kihagytad a mondataidból, hogy " leszarom". :D Amúgy senki nem állította ,hogy a tied gányolva lenne :D Sajna találkoztam már sok corsával aminek elcseszték a a kalaptartóját. Sajna az enyém is ilyen volt :D Az idióta gazdája kicsit elmérte a méretet és össze vissza vágdosta.

Akkor döntöttem úgy ,hogy marhára nem fogom szétvágdosni, hagyom úgy ahogy van, max hátra teszek vmi normális csipogókat az oszlopokhoz és kész. Legtöbbször úgyis ketten utazunk szóval engem nem zavar ha a hátul csak a mélyet hallják :P

Link to comment
Megosztás:

Kihagytad a mondataidból, hogy " leszarom". :lol: Amúgy senki nem állította ,hogy a tied gányolva lenne :D Sajna találkoztam már sok corsával aminek elcseszték a a kalaptartóját. Sajna az enyém is ilyen volt :P Az idióta gazdája kicsit elmérte a méretet és össze vissza vágdosta.

Akkor döntöttem úgy ,hogy marhára nem fogom szétvágdosni, hagyom úgy ahogy van, max hátra teszek vmi normális csipogókat az oszlopokhoz és kész. Legtöbbször úgyis ketten utazunk szóval engem nem zavar ha a hátul csak a mélyet hallják :lol:

Ja hát nem csoda ez a sok sufnituningostól nem vár az ember mást :lol: Az én kocsimon minden szét van gányolva belül a motortérbe alul nevetséges. Már 2 éve restaurálom ugye ez idő és pénz függő is szerszám és hely ahol tud szerelni az ember. Nyúlványt is úgy összebarmolta valami fäsz, hogy a lakatos már sírt amikor le kellett neki vágni. Mondjuk a kalaptartóba fogok OSB lapot vágni és egy nagy kerek ívet jobban átjöjjön a mély és a 2 oldalára teszem majd az oválokat vagy majd eladom még nem tudom. Mindegy egyszer véget ér majd a restaurálás és majd a c20XE elmulasztja minden bosszúságom remélem :D Akartam csinálni képeket a kereszttartókról és felrakni csak nem volt még időm de elég szépek lettek :D Mondjuk most nem 2 fémből áll hanem 1 fémből de az vastagabb. Azt mondta a szaki, hogy nem csinál olyat, ami 2 fémből áll mert akkor megint bemegy közé a víz és ugyan így széthullik.

elég gány.

53294_1237750311.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ja hát nem csoda ez a sok sufnituningostól nem vár az ember mást :lol: Az én kocsimon minden szét van gányolva belül a motortérbe alul nevetséges. Már 2 éve restaurálom ugye ez idő és pénz függő is szerszám és hely ahol tud szerelni az ember. Nyúlványt is úgy összebarmolta valami fäsz, hogy a lakatos már sírt amikor le kellett neki vágni. Mondjuk a kalaptartóba fogok OSB lapot vágni és egy nagy kerek ívet jobban átjöjjön a mély és a 2 oldalára teszem majd az oválokat vagy majd eladom még nem tudom. Mindegy egyszer véget ér majd a restaurálás és majd a c20XE elmulasztja minden bosszúságom remélem :D Akartam csinálni képeket a kereszttartókról és felrakni csak nem volt még időm de elég szépek lettek :D Mondjuk most nem 2 fémből áll hanem 1 fémből de az vastagabb. Azt mondta a szaki, hogy nem csinál olyat, ami 2 fémből áll mert akkor megint bemegy közé a víz és ugyan így széthullik.

Sajna tényleg így van :P Átlagosan egy 16éves corsa tényleg szét van mint az állat. Csinálgatja, szépítgeti az ember, próbálja kihozni a tulaj számára a legjobbat és a végén hagyja szétrohadni az utcán mint fillérekért eladja :lol:

Találtam racing-en egy elég korrekt gyömrői srácot, aki corsákat bont. Van nála minden, és nagyon jó árban adja a dolgokat :D

Akinek kell az elérhatősége az keressen meg.

Link to comment
Megosztás:

Látszik ,hogy kiállítási autó, tuti nem csináltatnék ilyen kalaptartót (mármint formára).Otthagyom egy parkolóban a verdát és kb 10perc múlva nincs benne semmi :D A hangszórók elhelyezése még oké, bár azt a kondit szebben is be lehetett volna kötni :D

Az ilyen autóknak a futóművéről és a motorteréről sosincs kép...vajon miért? :D

Link to comment
Megosztás:

Mert 1 mezei szär lehet mind a 2. Ez annyira nem tetszik elég bazári de a kalaptartó miatt linkeltem. Amúgy meg tech ha levan fóliázva ki lát be? :D Nem véletlen találták ki a fóliát.

Akkor hova teszem a bólogatós kutyát ? :D Bár sztem akkor is jobban szólna ha teljes egészében meg lenne hagyva a kalaptartó. Amúgy mindegy :D

Link to comment
Megosztás:

Van erről neked pontos műszaki rajzod? :D

Nincs én is megvettem annó egy eredeti M-teches szettet, ha lenne, akkor se adnám ki a kezemből a rajzot, ahhoz túl drága volt a cucc. :D

Neked viszont odaadom akciósan, ha kell. :lol: :D

Mi a töknek neked műszaki rajz???? Vedd meg, utána lapátoljunk bele motort!!! :P

Jól beszélsz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.