Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ezt nem neked szántam j0hnny :D Nem akartalak meggyőzni h építsd át :D Inkább arra írom, hogy túlzások vannak eléggé aki okos olcsóbban is kitudja hozni :D De amúgy 200 ezres tételekkel van itt dobálózva +1LEőt adó tuning box nem drága 40ért amúgy :P Placebo tuning :lol:

Akkor hívhatom fogyasztáscsökkentő boxnak is,mert eddig 5.5 volt, most 5.1liter lett és nem mentem lassabban.

Még az árát is behozza,nagyjából mint egy etanol átalakító annyi idő alatt. Egy hét alatt visszavihettem volna,hogy nem kell, visszaadták volna az árát.

Nekem két személlyel 20.5 volt a 0-100, most 15.2 lett.

De már belinkeltem régebben videót róla,hogy nem a levegőbe beszélek meg ezt is leírtam már párszor de az okosok tudják,hogy szart sem ér.

Tulajdonképpen mind1 ki mit gondol,mert nem fizetnek érte. Nekem tetszik a többi nem érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :P

A régi szép idők! :D :D :D

Minden videódba káromkodnak szinte HAJRÁ opel azt a kurvä élet :lol: bäzdmeg.... mindenkiből ezt váltja ki és ez még C20XE, akkor mi történik a C20LETnél demo? :DDDDD Arra úgy kíváncsi lennék :lol: Nem igen lehet ellensége gondolom az a 4MP amit írtál CS-n brutál :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg ugye a bontott cuccokat valahol tárolni is kell, magát a gépsast is és azért egy jóállapotú C20XE-t nem adnak 50 körül.

C20NE vagy X20XEV lesz, ha egyszer rászánom a pénzt, de inkább költöm nyaralásra és más egyébre még. :D

Miért XEV, vagy NE? Még mindig a C20XE a messze legjobb korabeli motor, ráadásul igen olcsó lett már. Minden alkatrészt fillérekért dobálnak utánad, és sokkal kevesebb a hibalehetőség is, mint az X20XEV-nél. Nem akarlak meggyőzni, de nem értem, hogy miért pont a legjobb, legésszerűbb verziótól határolódsz el. :D

Link to comment
Megosztás:

Minden videódba káromkodnak szinte HAJRÁ opel azt a kurvä élet :D bäzdmeg.... mindenkiből ezt váltja ki és ez még C20XE, akkor mi történik a C20LETnél demo? :DDDDD Arra úgy kíváncsi lennék :D Nem igen lehet ellensége gondolom az a 4MP amit írtál CS-n brutál :D

Nem mind XE-s már azért. :P

Link to comment
Megosztás:

Minden videódba káromkodnak szinte HAJRÁ opel azt a kurvä élet :D bäzdmeg.... mindenkiből ezt váltja ki és ez még C20XE, akkor mi történik a C20LETnél demo? :DDDDD Arra úgy kíváncsi lennék :D Nem igen lehet ellensége gondolom az a 4MP amit írtál CS-n brutál :P

Addig értem,hogy veszel egy bontásra szánt 20éves megkímélt xe gsi astrát donornak.

Az nem világos számomra,hogy milyen célcsoport ellen vetnéd be a 20xe corsát? Mert akik komolyan gondolják hiába 1.5 tonnás kasztniban, azért mégiscsak 200ló vagy fölötte teljesítő turbós nyomatékcsodában ülnek. A legelterjedtebb motorral szerelt e90 320d bömös 177le gyárilag 8mp alatt van százon,de mivel tízből nyolc chippelt így 200paci felett vannak és lazán 7alatt futják. Vagy A6 3.0tdi-vel ugyanez.

3.0tdi vs XE gsi astra lámpás izmozásról írt már egy srác az astra f topikban, olyan volt,hogy egy kör alatt kettőt... :D Haver 1.8 133le stilojával mentünk, mellénk keveredett egy S klasse 320cdi, le akartam beszélni a racsingról,mert vezettem már 320cdi motoros E-klassét...az is csúnya volt,de én jókat vihogtam az erőlködésen azért.

Szvsz ha ezeket akarod otthagyni oda már LET-kell.

Akik meg nem gondolják komolyan azok jönnek az ilyen 1.4-1.6 családi kombival azt megszívatod az 1.4si-vel is. A közlekedők 80%-át meg én is kerülgetem az x12-vel mert "jajistenem 80-nal biztos nem mérnek be",meg alszik,drága a benzin stb.

Link to comment
Megosztás:

Addig értem,hogy veszel egy bontásra szánt 20éves megkímélt xe gsi astrát donornak.

Az nem világos számomra,hogy milyen célcsoport ellen vetnéd be a 20xe corsát? Mert akik komolyan gondolják hiába 1.5 tonnás kasztniban, azért mégiscsak 200ló vagy fölötte teljesítő turbós nyomatékcsodában ülnek. A legelterjedtebb motorral szerelt e90 320d bömös 177le gyárilag 8mp alatt van százon,de mivel tízből nyolc chippelt így 200paci felett vannak és lazán 7alatt futják. Vagy A6 3.0tdi-vel ugyanez.

3.0tdi vs XE gsi astra lámpás izmozásról írt már egy srác az astra f topikban, olyan volt,hogy egy kör alatt kettőt... :D Haver 1.8 133le stilojával mentünk, mellénk keveredett egy S klasse 320cdi, le akartam beszélni a racsingról,mert vezettem már 320cdi motoros E-klassét...az is csúnya volt,de én jókat vihogtam az erőlködésen azért.

Szvsz ha ezeket akarod otthagyni oda már LET-kell.

Akik meg nem gondolják komolyan azok jönnek az ilyen 1.4-1.6 családi kombival azt megszívatod az 1.4si-vel is. A közlekedők 80%-át meg én is kerülgetem az x12-vel mert "jajistenem 80-nal biztos nem mérnek be",meg alszik,drága a benzin stb.

Nem akarom én senki ellen bevetni csak tudja az ember, hogy van még erő a kocsiba meg néha jó lapulni az ülésbe nyilván nem fogok leállni minden idiótával versenyezni, de amúgy városi körülmények között a lámpák miatt nem igen tud elhagyni :D Az meg egyértelmű, hogy autópályán végsebességre mindig elfognak menni a nagyobb motoros kocsik de meglepetésnek jó így is :D A kocsi meg így is 7L eszik tök mindegy, hogy 8 L lesz a fogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...e_lehet-4821117

AF-s motorszám meg tömítés helyett pakolás aaaaaaaaaaaaz...már csak talpas gömbfej meg a kutyacsont hiányzott... :D

Az ára nem rossz, de annyi ######ság van benne, hogy nem kéne :P:D amúgy az meg értelmes ember aki megcsináltatja a motor és utána eladja szerintem a fél sztori kamu.. Meg eleve csúnya szerintem a matt fekete de hát mindenkinek más tetszik :D Egy jó gyöngyház feketét bevállalnék :D

Link to comment
Megosztás:

Az ára nem rossz, de annyi ######ság van benne, hogy nem kéne :D:D amúgy az meg értelmes ember aki megcsináltatja a motor és utána eladja szerintem a fél sztori kamu.. Meg eleve csúnya szerintem a matt fekete de hát mindenkinek más tetszik :D Egy jó gyöngyház feketét bevállalnék :D

Elfogyott a lé a fény meg még sehol az alagút végén. :P Múltkor egy elöl kicsit puffos fekete 20ne-t árultak 120-ért.

http://www.youtube.com/watch?v=dtiz8X1uJAA. 8:30-nál mintha magamat látnám. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elfogyott a lé a fény meg még sehol az alagút végén. :D Múltkor egy elöl kicsit puffos fekete 20ne-t árultak 120-ért.

http://www.youtube.com/watch?v=dtiz8X1uJAA. 8:20-nál mintha magamat látnám. :D

Nem látok semmi nagy számot ebbe a videóba jó ez a 30D motor de szerintem marhára nem netre való :P tiszta unalmas lomha valami. Lehet, hogy 200LE de 2 tonna is :lol: Vannak ennél sokkal jobbak :lol: Mellesleg nem versenyzésre találták ki de le is írták valahol cikkbe ha folyamat bässzák neki szana szét esik :D

Link to comment
Megosztás:

és a gusztustalan vezetési stílusáról nem beszélve :D

Igen azt nem is akartam már szoba hozni mások életét veszélyeztetni. Az oké, hogy előzget de amikor ennyire közel vannak már szembe ráadásul szabálytalanul :D Előzgessen szabálytalanul de ne jöjjenek szembe. Na mindegy tipikus BMW-s gyökér. Azt hiszi mert BMWje van övé az egész út :D Remélem egyszer TK-ra teszi egy kamion

Link to comment
Megosztás:

Igen azt nem is akartam már szoba hozni mások életét veszélyeztetni. Az oké, hogy előzget de amikor ennyire közel vannak már szembe ráadásul szabálytalanul :D Előzgessen szabálytalanul de ne jöjjenek szembe. Na mindegy tipikus BMW-s gyökér. Azt hiszi mert BMWje van övé az egész út :D Remélem egyszer TK-ra teszi egy kamion

azért a dupla záró az erős...

biztos ha beton fal lenne ott akkor is menne...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.