Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én ismét egyre gyakrabban agyalok azon, hogy csak kellene egy jó kis sleeper A Corsa, XE-vel. :D

Minden full gyári fapad kívül-belül, csak az XE, egy emberesebb futómű, de nem mély, 256-os fék és egy szett 14-es, vagy 15-ös lemezfelni. :D

Petitől visszaviszitek Stefán régi bódéját, és kész a sleeper ruster :D

Link to comment
Megosztás:

Én ismét egyre gyakrabban agyalok azon, hogy csak kellene egy jó kis sleeper A Corsa, XE-vel. :D

Minden full gyári fapad kívül-belül, csak az XE, egy emberesebb futómű, de nem mély, 256-os fék és egy szett 14-es, vagy 15-ös lemezfelni. :D

hm,sleeper b corsában gondolkodtam én is, de a perverzió kedvéért 5ajtóst szeretnék :D

Link to comment
Megosztás:

Én ismét egyre gyakrabban agyalok azon, hogy csak kellene egy jó kis sleeper A Corsa, XE-vel. :D

Minden full gyári fapad kívül-belül, csak az XE, egy emberesebb futómű, de nem mély, 256-os fék és egy szett 14-es, vagy 15-ös lemezfelni. :D

Én kivülről ezért nem nyúlok az enyémhez.

Motor meg majd egyszer kerül bele. :D

Link to comment
Megosztás:

Ááááá egy ilyen átépítés ennek a töredékéből megvan. Ne viccelj. Vagy spórolj az új szíjon,tömítéseken stb és ha meghal a motor akkor vegyél egy másikat aztán csá,mert úgyis nagyon olcsóak már ezek a motorok.

Venni kell egy ilyen motorral szerelt kocsi és kiárulni a többi alkatrészét ilyen egyszerű. + a régi motorod is eladni és ennyi. Kb ingyenre kilehet hozni a projektet kb. Ja és még vadászni se kell mindenféle alkatrészeket ami hiányzik. 200 ezerért van ASTRA F gsi szervó klíma 150LE C20XE csak ha eladod a szervó + klímát az 100 ezer :D Ha kész lesz a lakatolás nekem így lesz b corsa C20XE-m :D Arról nem beszélve ha KPvel odaállítok lesz az még 150-180 is mire elhozza az ember attól függ mennyire kell a csávónak a lé :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...16v_gsi-4816976

Link to comment
Megosztás:

Napi Hakapeszi 2

Ezt azért írta mert egyszer téma volt, hogy 200 ezret kell rákölteni, de sokkal olcsóbban is meglehet úszni okosan. Amit feljebb is írtam már, mellesleg 200 ezerből lassan már 10 db c20NE-t lehet venni XD De a legolcsóbb megoldás egy új verda és ha okosan csinálja az ember minimális ráfordítás. Nincs kedvem újra levezetni fent már megtettem szóval közel se fog a végén 200 ezerbe kerülni és spórolni se kell semmin. Max az új futómű árát kell rákölteni, de ha ügyes az ember és kiárul mindent kb ingyen volt de még lehet +is hoz. Ez olyan mint amikor moti szenvedett a gsiivel, mindenre van megoldás de gondolkozni és tenni kell érte és nem várni, hogy az öledbe hulljon. Nem 40 ezerért kell tuningboxot venni hanem gondolkodni kell :D De hát ez már lerágott csont igazából mert Hakát sose fogjuk meggyőzni erről ennyi. Aztán jön a szokásos duma, hogy de a motorszám meg a rendőrök ezért jó a tuningbox, aztán meg 3 oldalal visszafelé leírja, hogy ki kell flexelni :D Ennyi a megoldás ja és Volu is leírta, hogy neki is úgymond, úgy van bent a motor, hogy belese tudnak kötni. Ja és ezek a magyar motorok amik a kocsijainkba vannak semmivel se jobban mint a behozott külföldiek ugyan olyan szarok, bár ha németből hozzák nagyobb az esély rá, hogy volt is gazdája és inkább hosszabb távokat futott :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt azért írta mert egyszer téma volt, hogy 200 ezret kell rákölteni, de sokkal olcsóbban is meglehet úszni okosan. Amit feljebb is írtam már, mellesleg 200 ezerből lassan már 10 db c20NE-t lehet venni XD De a legolcsóbb megoldás egy új verda és ha okosan csinálja az ember minimális ráfordítás. Nincs kedvem újra levezetni fent már megtettem szóval közel se fog a végén 200 ezerbe kerülni és spórolni se kell semmin. Max az új futómű árát kell rákölteni, de ha ügyes az ember és kiárul mindent kb ingyen volt de még lehet +is hoz. Ez olyan mint amikor moti szenvedett a gsiivel, mindenre van megoldás de gondolkozni és tenni kell érte és nem várni, hogy az öledbe hulljon. Nem 40 ezerért kell tuningboxot venni hanem gondolkodni kell :D De hát ez már lerágott csont igazából mert Hakát sose fogjuk meggyőzni erről ennyi. Aztán jön a szokásos duma, hogy de a motorszám meg a rendőrök ezért jó a tuningbox, aztán meg 3 oldalal visszafelé leírja, hogy ki kell flexelni :P Ennyi a megoldás ja és Volu is leírta, hogy neki is úgymond, úgy van bent a motor, hogy belese tudnak kötni. Ja és ezek a magyar motorok amik a kocsijainkba vannak semmivel se jobban mint a behozott külföldiek ugyan olyan szarok, bár ha németből hozzák nagyobb az esély rá, hogy volt is gazdája és inkább hosszabb távokat futott :D

Örülök neki, hogy ennyire tudsz rajta filozofálni, de én végig aszisztáltam egy 20NE Corsa születését, használtam is, szal tudom mivel jár. :lol:

Egyelőre marad az X14XE benne. :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök neki, hogy ennyire tudsz rajta filozofálni, de én végig aszisztáltam egy 20NE Corsa születését, használtam is, szal tudom mivel jár. :D

Egyelőre marad az X14XE benne. :D

Ezt nem neked szántam j0hnny :D Nem akartalak meggyőzni h építsd át :D Inkább arra írom, hogy túlzások vannak eléggé aki okos olcsóbban is kitudja hozni :P De amúgy 200 ezres tételekkel van itt dobálózva +1LEőt adó tuning box nem drága 40ért amúgy :lol: Placebo tuning :lol:

180 ezer a C20XE astra.

Megvan a motor+fék és minden ami kell. a futómű legyen még +60

tehát 240K

klíma cuccait + szervó cuccait eladod 100ért azért ezeket szeretik eléggé utólag betenni.

140Knál tartunk eladjuk a kocsiba lévő motort 40-60 körül azért egy jobb féle X14XE vagy C14SE ezeket még alkatrészre szedve lehet még többet ér.

Akkor 100nál tartunk 4 felni gumival eladjuk 20ért amibe kb a gumi ára nincs is beleszámolva. 80 ezer és még millió alkatrész komplett belső ajtók és mindennel tele a kocsi lámpák. Elektromos ablak elektromos tükör ha ezeket eladja az ember jóval 80 ezer felett lesz persze ehhez kell kitartás is meg a netet sem árt tudni használni. Akkor még a munkadíj is visszajött szóval. Erre meg még rá kell költeni a szíj görgők pumpa és víz árát. ami legyen 50 beszerelve. Tehát 50ből is kilehet hozni :lol: És még csak nagy vonalakba írtam körül. És C20NE motoros kocsikat már 100ért is lehet venni. na mindegy sorry a sok írásért

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem neked szántam j0hnny :D Nem akartalak meggyőzni h építsd át :D Inkább arra írom, hogy túlzások vannak eléggé aki okos olcsóbban is kitudja hozni :D De amúgy 200 ezres tételekkel van itt dobálózva +1LEőt adó tuning box nem drága 40ért amúgy :P Placebo tuning :lol:

180 ezer a C20XE astra.

Megvan a motor+fék és minden ami kell. a futómű legyen még +60

tehát 240K

klíma cuccait + szervó cuccait eladod 100ért azért ezeket szeretik eléggé utólag betenni.

140Knál tartunk eladjuk a kocsiba lévő motort 40-60 körül azért egy jobb féle X14XE vagy C14SE ezeket még alkatrészre szedve lehet még többet ér.

Akkor 100nál tartunk 4 felni gumival eladjuk 20ért amibe kb a gumi ára nincs is beleszámolva. 80 ezer és még millió alkatrész komplett belső ajtók és mindennel tele a kocsi lámpák. Elektromos ablak elektromos tükör ha ezeket eladja az ember jóval 80 ezer felett lesz persze ehhez kell kitartás is meg a netet sem árt tudni használni. Akkor még a munkadíj is visszajött szóval. Erre meg még rá kell költeni a szíj görgők pumpa és víz árát. ami legyen 50 beszerelve. Tehát 50ből is kilehet hozni :lol: És még csak nagy vonalakba írtam körül. És C20NE motoros kocsikat már 100ért is lehet venni. na mindegy sorry a sok írásért

Ja, és ha esetleg belenyúlsz akkor berakás után olajcsere első indítás és traktorhang. Akkor szétszed és láss csodát.....

Azért szerintem ezt is bele kell kalkulálni.

Link to comment
Megosztás:

Ja, és ha esetleg belenyúlsz akkor berakás után olajcsere első indítás és traktorhang. Akkor szétszed és láss csodát.....

Azért szerintem ezt is bele kell kalkulálni.

Meg ugye a bontott cuccokat valahol tárolni is kell, magát a gépsast is és azért egy jóállapotú C20XE-t nem adnak 50 körül.

C20NE vagy X20XEV lesz, ha egyszer rászánom a pénzt, de inkább költöm nyaralásra és más egyébre még. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.