Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

gondolkodom már pár hónapja,hogy irok Neked egy pü-t a "mi lenne ha vennék egy V6 omegát és össze hoznánk a corsával" kezdetű sorokkal ,de úgy érzem ha megírom az egyenes út a leejtőn,szóval ez egyenlőre még várat magára :D

Egy XE-n azért elgondolkoznék a helyedben, sokkal agilisebb, mint a 8V, elvileg simán ehet kevesebbet is és 60-80e között már lehet venni. Nem mellesleg csak be kell lógatni és kicsit vágni a tűzfalon. V6-nál meg jön még a többi mókolás, motortartó építés, leömlő faragás, lehet akkor nem ártana nagyobb féltengely is és a fordszámmérőd se menne....

Link to comment
Megosztás:

Ha összeáll egy 20xe A veki meg egy 20xe Corsa akkor 1/4-en elképzelhető,hogy az a +200kg ledolgozható jobb starttal, jobb sofőrrel?

Ha a Corsás megtalálja a gázpedált, akkor kizárt, hogy a Vectra nyerjen, közel 2mp a különbség 402m-en a két autó között.

3.94 végáttétel?

F28, 3,72-es difivel. 96 körül váltok 2-ből 3-ba, így a 0-100-as időnél kettőször váltok közben, 80-120-nál egyszer.

Link to comment
Megosztás:

Ha a Corsás megtalálja a gázpedált, akkor kizárt, hogy a Vectra nyerjen, közel 2mp a különbség 402m-en a két autó között.

F28, 3,72-es difivel. 96 körül váltok 2-ből 3-ba, így a 0-100-as időnél kettőször váltok közben, 80-120-nál egyszer.

Meg a tapadást. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy XE-n azért elgondolkoznék a helyedben, sokkal agilisebb, mint a 8V, elvileg simán ehet kevesebbet is és 60-80e között már lehet venni. Nem mellesleg csak be kell lógatni és kicsit vágni a tűzfalon. V6-nál meg jön még a többi mókolás, motortartó építés, leömlő faragás, lehet akkor nem ártana nagyobb féltengely is és a fordszámmérőd se menne....

ha V6ra adnám a fejemet akkor már csak hobbi autónak maradna, nem minden napi használatra, XE-t már nem szeretnék :D ...és nagyjából tisztában vagyok az anyagi vonzatával is, úgyhogy ezért is várat még a dolog magára :D

Link to comment
Megosztás:

ha V6ra adnám a fejemet akkor már csak hobbi autónak maradna, nem minden napi használatra, XE-t már nem szeretnék :D ...és nagyjából tisztában vagyok az anyagi vonzatával is, úgyhogy ezért is várat még a dolog magára :D

Miért nem szeretnél XE-t amúgy erre kíváncsi lennék a pénztárca megkímélésén kívül milyen indok van még?

Link to comment
Megosztás:

Ezért élmény autó ez a kis corsa. Elég gáz lehet amikor így otthagynak ezért nem kéne nekem drága kocsi..... bőven jó egy kis corsa NAGY motorral :D És az 50 kilós csajom is elfér elől hátulra meg nem ül senki ez nem taxi. Lassan 2 éve van meg a corsa kb 7 alaklomnál többször nem ültek hátul szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :lol:

A régi szép idők! :lol: :D :D

Emlkéxel amikor Losié még béta állpotban volt és bejöttél az XE-vel?

Cseréltünk és mentem vele full esőben egyet hetény felé, full kopott nyárival.

Mókás volt, amikor a buszt előztük és a kopott nyári megúszott a vizen a busz mellett már. :D

Időm sem volt megijedni. :P

Link to comment
Megosztás:

Emlkéxel amikor Losié még béta állpotban volt és bejöttél az XE-vel?

Cseréltünk és mentem vele full esőben egyet hetény felé, full kopott nyárival.

Mókás volt, amikor a buszt előztük és a kopott nyári megúszott a vizen a busz mellett már. :D

Időm sem volt megijedni. :D

Nekem is van egy ilyen csodálatos emlékem a céges 1.9 incaval kb slicre kopott gumi, leesett az eső kis fék nagy csúszás akkor neki mentem egy audinak életembe elsőre. Az audinak semmi baja nem lett csak letörölte a csávó 1 ronggyal a fehér foltot nekem meg szarrá tört a sárvédő + a lámpafülek :D és ha a spúr főnököm vesz gumit a kocsira akkor nem én ittam volna meg ennek is a levét de hát ez egy ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Emlkéxel amikor Losié még béta állpotban volt és bejöttél az XE-vel?

Cseréltünk és mentem vele full esőben egyet hetény felé, full kopott nyárival.

Mókás volt, amikor a buszt előztük és a kopott nyári megúszott a vizen a busz mellett már. :D

Időm sem volt megijedni. :D

Én ismét egyre gyakrabban agyalok azon, hogy csak kellene egy jó kis sleeper A Corsa, XE-vel. :D

Minden full gyári fapad kívül-belül, csak az XE, egy emberesebb futómű, de nem mély, 256-os fék és egy szett 14-es, vagy 15-ös lemezfelni. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.