Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

180lovas autóval is kivárom amíg nem lesz necces az előzés. Kb. semmivel nem haladok gyorsabban 3x erősebb géppel sem.

180 ló nem nagy tűz 2,5 tonnás kocsiba :D Majd ha már vezettél 4.2 audi A8 quattrot visszatérünk erre :D 300LE már baráti nem kell gondolkodni az előzésen. De elsőre javaslom, hogy egy 90 lovas 1.4es corsát vezessél már kicsit, hogy a földre lekerülj már :)

Link to comment
Megosztás:

180lovas autóval is kivárom amíg nem lesz necces az előzés. Kb. semmivel nem haladok gyorsabban 3x erősebb géppel sem.

Közlekedés szempontjából 45ló kevés egy corsában országútra,de 60ló pont elég. Ha több van az egy extra.

Van benne igazság amit mondasz , bár sztem normális közlekedéshez 45paci is megfelelő. Legalábbis szerintem.

Városi tempót fel lehet venni vele, persze előzni csak ésszel. Vidékre amikor megy az ember beáll egy 90-100as tempóra és kényelmesen elvezetget. Nem egy adrenalinbomba az biztos, de mondjuk egy 60pacis vas sem az.

Link to comment
Megosztás:

Van benne igazság amit mondasz , bár sztem normális közlekedéshez 45paci is megfelelő. Legalábbis szerintem.

Városi tempót fel lehet venni vele, persze előzni csak ésszel. Vidékre amikor megy az ember beáll egy 90-100as tempóra és kényelmesen elvezetget. Nem egy adrenalinbomba az biztos, de mondjuk egy 60pacis vas sem az.

Hát nem tudom, de én még a 82 lovast se érzem kielégítőnek. Pedig aztán tényleg nem megy rosszul időnként amikor odalépek megvagyok elégedve, de egy c20XE-ért oda adnám a fél karom :D Bár az én esetembe egy ilyen motorral folyamat basznám neki mint az állat és csak élvezném a feelinget :D Az meg elég veszélyes :)

Link to comment
Megosztás:

180 ló nem nagy tűz 2,5 tonnás kocsiba :D Majd ha már vezettél 4.2 audi A8 quattrot visszatérünk erre :D 300LE már baráti nem kell gondolkodni az előzésen. De elsőre javaslom, hogy egy 90 lovas 1.4es corsát vezessél már kicsit, hogy a földre lekerülj már :)

Vezettem már V8 4.0 311 lovas Lincoln LS-t.2005_Lincoln_LS_ext_1-ucc.jpg Ami így néz ki.

Térjünk vissza rá. B)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, de én még a 82 lovast se érzem kielégítőnek. Pedig aztán tényleg nem megy rosszul időnként amikor odalépek megvagyok elégedve, de egy c20XE-ért oda adnám a fél karom :D

Persze azért egy c20xe az más tészta :D Azért írtam ,hogy normál közlekedéshez :) Persze nem sok élvezet van benne , de mind1 B) Egy idő után sztem az egészséges dolog, hogy az ember megszokja majd kevesli az autója teljesítményét, főleg miután beül egy vadabb teljesítményű verdába....

Link to comment
Megosztás:

Persze azért egy c20xe az más tészta :D Azért írtam ,hogy normál közlekedéshez :D Persze nem sok élvezet van benne , de mind1 :) Egy idő után sztem az egészséges dolog, hogy az ember megszokja majd kevesli az autója teljesítményét, főleg miután beül egy vadabb teljesítményű verdába....

Így van egy idő után már a 150LE se kielégítő ilyen az emberiség de ha nem lenne ilyen unalmas lenne B) bár ha már egy c14se corsát időnként durvának érzek akkor egy c20ne c20xe c20let vagy x25xe x30xe brutális durva érzés lehet vezetni amikor odalépsz asszem az az érzés mindent kárpótol :D főleg, hogy ilyen kicsi a kocsi és olyat lép mint az állat.

Link to comment
Megosztás:

Így van egy idő után már a 150LE kielégítő ilyen az emberiség de ha nem lenne ilyen unalmas lenne :) bár ha már egy c14se corsát időnként durvának érzek akkor egy c20ne c20xe c20let vagy x25xe x30xe brutális durva érzés lehet vezetni amikor odalépsz asszem az az érzés mindent kárpótol B) főleg, hogy ilyen kicsi a kocsi és olyat lép mint az állat.

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kaptam elerheto aron alufelnit a corsara ami nekem is tetszik:D. A problema az hogy r15... Felprobaltam talal... kerek elfordul... Szeretnem a velemenyetek kerni, h futhate vele a corsa?

Amugy 120 Euro 5db gumistol. 2 gumi 90%os a tobbi 3 pedig elfut egy nyarat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kaptam elerheto aron alufelnit a corsara ami nekem is tetszik:D. A problema az hogy r15... Felprobaltam talal... kerek elfordul... Szeretnem a velemenyetek kerni, h futhate vele a corsa?

Amugy 120 Euro 5db gumistol. 2 gumi 90%os a tobbi 3 pedig elfut egy nyarat.

Én is 15 öst akartam sokáig de maradtam a 14nél és így is 100x stabilabb lett a kocsi kanyarba főként! De a 15ösök általában túl nagyok és idiótán ki is állnak túlságosan ami nem szabályos csak ha kijavítják az íveket. Sőt ami már 7 széles írták páran, hogy eléggé necces. Meg hát egy kisebb kereket is könnyebb kihajtania a motornak. Van jó oldala is meg rossz is szerintem a lényeg, hogy ne 13mas legyen a többi meg a te döntésed.

69012_1283715975.jpg

69012_1280666125.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én is 15 öst akartam sokáig de maradtam a 14nél és így is 100x stabilabb lett a kocsi kanyarba főként! De a 15ösök általában túl nagyok és idiótán ki is állnak túlságosan ami nem szabályos csak ha kijavítják az íveket. Sőt ami már 7 széles írták páran, hogy eléggé necces. Meg hát egy kisebb kereket is könnyebb kihajtania a motornak. Van jó oldala is meg rossz is szerintem a lényeg, hogy ne 13mas legyen a többi meg a te döntésed

Ez nem all ki tulsagosan. Szal szerintem elviselheto. Ez a fogyasztast mennyire fogja befojasolni? Nagyon fog erzodni a motron?

Amugy szep az a corsa:D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem all ki tulsagosan. Szal szerintem elviselheto. Ez a fogyasztast mennyire fogja befojasolni? Nagyon fog erzodni a motron?

Amugy szep az a corsa:D

Annyira brutálisan nem fog érződni rajta, se fogyasztásban se teljesítményben. Amúgy mekkora gumik vannak rajta? Elég sok corsán találkoztam már 195/55ös gumikkal. Elég vegyes volt a vélemény róla. Sztem is elég a 14es 175 vagy 185ös gumikkal. Jól mutat, jól tart az úton ....

195/55/15. Szélesítés nélkül azért nem kicsit lógna ki:

20264_1256583654.jpg

20264_1256583624.jpg

Link to comment
Megosztás:

Annyira brutálisan nem fog érződni rajta, se fogyasztásban se teljesítményben. Amúgy mekkora gumik vannak rajta? Elég sok corsán találkoztam már 195/55ös gumikkal. Elég vegyes volt a vélemény róla. Sztem is elég a 14es 175 vagy 185ös gumikkal. Jól mutat, jól tart az úton ....

Most R13 van rajta. Lemezfelni.. Amit pedig kerdeztem annak 195/60 R15 a merete. Az ilyensmivel a rendorok foglalkoznak?

Amugy olcso ennyiert? Nekem is eleg lenne a 14 es csak kapnak olyant ami megfizetheto.

Link to comment
Megosztás:

Most R13 van rajta. Lemezfelni.. Amit pedig kerdeztem annak 195/60 R15 a merete. Az ilyensmivel a rendorok foglalkoznak?

Igen , énis úgy tudom ,hogy nem nézik jó szemmel. Bár már miért nem büntetnek ? :D Ez egy más téma..

Képet tudnál feltenni a felniről? Amúgy ár/érték sztem elfogadható. Olyan 30 és 50 között lehet kapni 14eseket gumikkal. Én 35be vettem 90%-os gumikkal egy opel fórumos sráctól .

Link to comment
Megosztás:

Amugy olcso ennyiert? Nekem is eleg lenne a 14 es csak kapnak olyant ami megfizetheto.

Én 45000FTért vettem a 4et jó gumikkal elsők 80% hátsók 90%osak 56,6MM-es tehermentesítővel 175/60 R14 asszem ha jól rémlik :D

de8vo5i576r1f2j3r5aq.jpgp94v2znmdhr94w8efl61.jpg

Nekem ilyen bőven elég szerintem. Én festettem le 2 rongyba került asszem a festés kevertettem edzett fényes :D

5c8tss3935e1u32dwnqe.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én 45000FTért vettem a 4et jó gumikkal elsők 80% hátsók 90%osak 56,6MM-es tehermentesítővel 175/60 R14 asszem ha jól rémlik :D

Nekem ilyen bőven elég szerintem. Én festettem le 2 rongyba került asszem a festés kevertettem edzett fényes :D

Jol nezki. Egy ilyen jo lenne nekem is. De en szurkere festenem:p.

Link to comment
Megosztás:

Nincs esetleg vkinek toronymerevítője? Nekem a pontos méretei kellenének! Haver akar csináltatni egyet és ezért kellene méret.

Közben google barátom elárulta ,hogy ez nem is olyan egyszerű mert corsa b típuson belül is van elég sok féle-fajta :D

Akkor csinál egyedit... toronyról lefogatási mintát vesz, aztán úgy hajlítja a csövet ahogy tetszik neki...

Link to comment
Megosztás:

De egyébként had nyugtassalak meg,hogy neked is ugyanolyan kis b*zi női autód van ám mint nekem. Hiába érzed magad ######a gyereknek.

Amúgy meg sz*rok a szádba!

Jobb ha vissza veszel, mielőtt elhamarkodottan személyeskedésbe bonyolódsz, különben én szarok az IP címedre egy hatalmas bant. :D

Örülj a placebo 60 lovadnak és slussz.

Senkit nem izgat itt, amikor már 25x olvassuk. :D

Jaaa és addig ne nyilatkozz egy C20NE/XE Corsáról, amíg nem ültél olyanban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.