Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hello!

Egy imobiliseres ecu val rendelkező motort(x14xe) tettem az eredetileg nem imos (c12nz) b corsaba nincs szikra és nem megy az ac nyilván a imo miatt. a kérdésem az lenne hogyan tudom áthidalni vagy kiiktatni az indításgátlást egyébként megvan hozzá az imos kulcs gyujtáskapcsoloja és a jeladoja de nincs hozzá kábel és a kulcsban semmien chippet nem találtam akkor igy fölösleges bekötni igaz?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Egy imobiliseres ecu val rendelkező motort(x14xe) tettem az eredetileg nem imos (c12nz) b corsaba nincs szikra és nem megy az ac nyilván a imo miatt. a kérdésem az lenne hogyan tudom áthidalni vagy kiiktatni az indításgátlást egyébként megvan hozzá az imos kulcs gyujtáskapcsoloja és a jeladoja de nincs hozzá kábel és a kulcsban semmien chippet nem találtam akkor igy fölösleges bekötni igaz?

Attól még a computer letilt. Ha nincs a kulcsban chip, az gázos.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Egy imobiliseres ecu val rendelkező motort(x14xe) tettem az eredetileg nem imos (c12nz) b corsaba nincs szikra és nem megy az ac nyilván a imo miatt. a kérdésem az lenne hogyan tudom áthidalni vagy kiiktatni az indításgátlást egyébként megvan hozzá az imos kulcs gyujtáskapcsoloja és a jeladoja de nincs hozzá kábel és a kulcsban semmien chippet nem találtam akkor igy fölösleges bekötni igaz?

chip nélkül nem fog menni..

hallottam olyanról hogy meglehet faragni hogy ne keljen chip... de hogy hogyan ..fogalmam sincs

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Egy imobiliseres ecu val rendelkező motort(x14xe) tettem az eredetileg nem imos (c12nz) b corsaba nincs szikra és nem megy az ac nyilván a imo miatt. a kérdésem az lenne hogyan tudom áthidalni vagy kiiktatni az indításgátlást egyébként megvan hozzá az imos kulcs gyujtáskapcsoloja és a jeladoja de nincs hozzá kábel és a kulcsban semmien chippet nem találtam akkor igy fölösleges bekötni igaz?

Elvileg ha jól tudom OP-COM-mal kilehet venni belőle az imot.

Link to comment
Megosztás:

chip nélkül nem fog menni..

hallottam olyanról hogy meglehet faragni hogy ne keljen chip... de hogy hogyan ..fogalmam sincs

Angol ebay-ről rendelsz 4 fontért "immo-key"-t. Ki kell olvasni a gyári alvázszámát a computernek tech2-vel vagy opcommal. Az alvázszám alapján megmondják a security kódot az opel márkaszervízben. Ezután szintén tech2-vel vagy opcommal felprogramozzák neked az új immo chip-et.

Másik megoldás az Immo killer v1.1 nevű eszköz, de sajnos nem tud mindent a kütyü, az én simtec 71-esemet sem tudja immotlanítani.

Amit a kulcsmásolósoknál lehet venni immo chip-et szart sem ér, 4000 ft-ért adják, és nem viszi se a tech2 se az opcom. Csak olyat szabad venni amin fehér a felirat, a barna nem jó. Volt amelyiket felprogramoztam, le is zárta, de érezni már nem érezte, és volt olyan amit még csak fel sem tudott programozni annyira nem érezte.

Link to comment
Megosztás:

Keresgélni kell a neten. Sajna az enyémre nem találtam megoldást, mert ezt már programból oldották meg az ecuban.

egyébként ezt a faragást egy autótolvaj banda csinálta...

ez úgy derült ki..

ellopták a kollégám corsa-át..

és a rendőrség megtalálta..hihetetlen de ilyen is van.. :D

aztán akkor derült ki hogy faragták az autót :D

Link to comment
Megosztás:

egyébként ezt a faragást egy autótolvaj banda csinálta...

ez úgy derült ki..

ellopták a kollégám corsa-át..

és a rendőrség megtalálta..hihetetlen de ilyen is van.. :D

aztán akkor derült ki hogy faragták az autót :D

Corsát hol éri meg lopni? :) Persze ha b volt... B)

Link to comment
Megosztás:

x17d :D

a világból kimegy :D

ja megéri 50 ezerért :DDDDD ha már lopásra fajul valaki nagy tételbe csinálná. Gondolom vmi sötét bőrű népcsoport volt azoknak ekkora az IQja kb. Amúgy meg lehet a világból kimegy de én saját magamnak dízel nem vennék.... max vmi brutál durva TDI-t, de a sima dízelek gagyi mind. Bár előbb kéne diesel corsa mint 1.2es :) Mondjuk egy audi TDI motort a corsába valahogy beépítve elfogadnék B):D

Link to comment
Megosztás:

ja megéri 50 ezerért :DDDDD ha már lopásra fajul valaki nagy tételbe csinálná. Gondolom vmi sötét bőrű népcsoport volt azoknak ekkora az IQja kb. Amúgy meg lehet a világból kimegy de én saját magamnak dízel nem vennék.... max vmi brutál durva TDI-t, de a sima dízelek gagyi mind. Bár előbb kéne diesel corsa mint 1.2es :) Mondjuk egy audi TDI motort a corsába valahogy beépítve elfogadnék B):D

Sztem nem szabad csodálkozni azon ,hogy ellopnak egy corsát. Haverom anyjának a kispolski-ját lopták el :D Volt munkatársamnak a daewoo tico-ját törték fel, elvittek belőle egy írott michael jackson cdt :D

Ezek után minőségi fejlődésnek tűnik a corsa :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.