Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Nohát.

Ilyesmiből van utángyártott új?

Ha nem túl drága akkor érdemes megvenni, én egyszer megpróbáltam a Calibráét kitisztítani (Ultraderm+kavicsok), de ráment egy délelőttöm és úgy sem lett szép... végül lefestettem feketére :D

7E csak a tartály, a kupakról nem is tudom mennyi, ez így együtt 5E volt postával angliából. :D

Ja és ma vettem Punto ablaktörlő kart is, 2E-ért! :)

Link to comment
Megosztás:

Most már tényleg lecserélem a blokkot a kocsiban, és rakok bele 1.2-est. A készülő cuccot kis kidobom a kukába, mert minek nekem olyan hajtókar ami birja a 7500-as fordulatot, meg minek a bevonatos palástú dugó, a bővitett hengerfej, nagytengely, amikor csak 1.2-es kell tuningboxal, és páratlan menetinamikában lesz részem 5 literes fogyasztással párosulva.

Link to comment
Megosztás:

kollégám nagy ameriai autós és van nekik is egy fórumuk, és ott képekkel illusztrálva az egyik emberke ablakmosó tartályát (fullfekete+dzsuva) beáztatta kólába kb egy hétig...egy hét után mintha új lett volna, szép fehérré lett...ezek után joggal jön a kérdés,vajon mi lehet a kólában? :D

Állítólag foszforsav. A Nat.Geo -on van két őrült, aki minden marhaságot kipróbál: Coca - Cola Light flakonba tettek Mentos cukorkát, kb. 3 m-es szökőkutat tudtak produkálni vele!

Link to comment
Megosztás:

3mp körül látszik az út,hogy teljesen sík. 2 személy+csomagok+teletank,riverside madafaka. 15.2mp. (60lovas corsa gyári ideje) Video

Senki nem mondta,hogy ez megy a legjobban a világon,de 30e ft befektetéssel több mint 5mp-et javítani az nem rossz dolog szvsz.

Ez iszonyat szarul gyorsul :D lehet én is rakok fel a c14seről videót de kb 2x ilyen gyorsan megy fel a mutató :D Nem fikázásnak szántam de kb könyörögni kell a mutatónak, hogy felérjen.

Link to comment
Megosztás:

Ez iszonyat szarul gyorsul :D lehet én is rakok fel a c14seről videót de kb 2x ilyen gyorsan megy fel a mutató :) Nem fikázásnak szántam de kb könyörögni kell a mutatónak, hogy felérjen.

A tiédnek gyári adatok szerint 2.5mp-el kevesebb ideig kell könyörögni ennél. :D Meglepődnék,ha a szétsikolt, csörgős motorod megfutná 12.5 alatt egyébként.

Link to comment
Megosztás:

3mp körül látszik az út,hogy teljesen sík. 2 személy+csomagok+teletank,riverside madafaka. 15.2mp. (60lovas corsa gyári ideje) Video

Senki nem mondta,hogy ez megy a legjobban a világon,de 30e ft befektetéssel több mint 5mp-et javítani az nem rossz dolog szvsz.

Csomagok nélkül, fél tankkal -1mp-et javítasz legalább :D Amúgy mi volt az a plusz dolog amit említesz 30ezerért ??

Link to comment
Megosztás:

A tiédnek gyári adatok szerint 2.5mp-el kevesebb ideig kell könyörögni ennél. :D Meglepődnék,ha a szétsikolt, csörgős motorod megfutná 12.5 alatt egyébként.

Lehet, hogy te meglepődnél de lazán viszi a gyári adat szerint de igazából nincs mit bizonygatni bármilyen boxot tehetsz az 1.2es corsadba szana szét alázna a c14se nincs is versenyzési alap 2x akkora teljesítmény. Se gyorsulásba se végsebességbe se veri el egy 45 lovas. Nincs vita alap. Ez ismét akkora hülyeség mint amikor moti kitalálta, hogy x16xe jobb motor mint a c20ne és jobban lehet tuningolni XD

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy te meglepődnél de lazán viszi a gyári adat szerint de igazából nincs mit bizonygatni bármilyen boxot tehetsz az 1.2es corsadba szana szét alázna a c14se nincs is versenyzési alap 2x akkora teljesítmény. Se gyorsulásba se végsebességbe se veri el egy 45 lovas. Nincs vita alap.

Videózd le úgy, hogy megmutatod az utat is ahol tolod neki. :D Addig tényleg nincs vita alap.

Link to comment
Megosztás:

Videózd le úgy, hogy megmutatod az utat is ahol tolod neki. :D

Nyilván videózgatni fogom most azért, hogy ezen versenyezgessek XD majd ha lesz időm kedvem lehet felrakom. Gyere fel pestre szóljál bármikor tolhatjuk a versenyt egyértelmű ki marad alul. Ha ennyire bizonygatni akarsz már valamit aminek semmi értelme.

Link to comment
Megosztás:

lehet c20seh is enyhén felpiszkálva, meg lehet 1,6is jobban felpiszkálva, meg az is lehet hogy csak elírta :D

de ha tényleg van benne egy 2literes moci akkor ez egy igazi sleeper autó :D

Zúg a traktor, szánt az EKE. :)

Nekem ez jön be

Tetszik,amikor a felhúzott dízel padlógázra otthagyja a koromcsíkot maga után. Meg a Blow off hangja is bejön. B)

Link to comment
Megosztás:

Zúg a traktor, szánt az EKE. :D

Nekem ez jön be

Tetszik,amikor a felhúzott dízel padlógázra otthagyja a koromcsíkot maga után. Meg a Blow off hangja is bejön. :D

na én meg pont úgy vagyok vele hogy trágyafos felhúzott agyontuningolt dízelek mikor húzzák maguk után a koromfelhőt,ott tiltanám ki őket végleg a forgalomból...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.