Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Fontos szempontok az életben! B)

Fontos szempont is, hogy üvöltsön a zene hát igen engem nem az izgat, hogy brummog a kipufogó mint az állat mert az a f@szság :D Amúgy németül meg nem tudok és nem a gyári leírás érdekel inkább a tapasztalat erre már rákerestem számok semmit se mondanak.... Az érdekel aki már mind2őt vezette van e érzésre különbség csak ennyi izgat :) Mert ha a C14SE alul jobban húz akkor inkább az éri meg szerintem az a 8LE nem érezhető szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Öööööö.... Miért nem teszel fel corsás légzsákos kormányt? B)

Igazából nézelődtem össze vissza és találtam egy pár lufis kormány, pl a vectráét. Azért kérdeztem, egyáltalán rá lehet e tenni vagy felejtős :D

Nekem mindegy lenne csak ettől a gyáritól kéne megszabadulnom mert nem igazán tetszik és már szét van kopva...

Amúgy ha esetleg vki tud spirálos, fordulatszámmérős (benzinesbe) km/h-t akkor jelezzen! Akár tigra-é is jó lenne.

Régebben volt annyi mint a szemét, de most amikor kellene nem nagyon lehet találni sehol

Link to comment
Megosztás:

Dirty : írtad ,hogy lecserélted a corsába az ajtószöveteket. Vetted vagy csináltattál hozzá? Ha csináltattad akkor kb mennyibe jött ki /ajtó?

Amúgy A Vectra kormányt (légzsákos) fel lehet tenni corsára?

Én így vettem a corsát hogy másmilyen volt az ajtószövet és már nem bolhák tartják hanem csavarok B) ezért sajnos árat nem tudok mondani. Elvileg fel lehet tenni :D A fentebb lévő kormányt fel lehet rakni nekem is az van annyi a baja, hogy nem müxik a duda és az indexet nem üti vissza de erre majd akarok készíteni egy agy szerűséget mert nekem nem légzsákos volt a kocsi a régi kormány duda és visszacsapó részét megtartottam majd még kitalálom, hogy lesz. Azt tudom, hogy a dudát majd be kell relézni de haverom lazán megcsinálja ingyen

Link to comment
Megosztás:

És milyen a korai avectra lufis? :D B) :)

Ekkora szakértelem láttán mint amit itt a topikban olvastam, én simán el tudom képzelni hogy valaki nem vágja hogy az A Vectrából csak az utolsó évjáratokban volt légzsák... csak meg akartam előzni az olyasfajta hozzászólásokat hogy mondjuk "a '89-es C16NZ fapadomban miért nincsen akkó' légzsák?"...

Link to comment
Megosztás:

Ekkora szakértelem láttán mint amit itt a topikban olvastam, én simán el tudom képzelni hogy valaki nem vágja hogy az A Vectrából csak az utolsó évjáratokban volt légzsák... csak meg akartam előzni az olyasfajta hozzászólásokat hogy mondjuk "a '89-es C16NZ fapadomban miért nincsen akkó' légzsák?"...

Persze, hogy megegyezik mert corsa astra tigra és vectra is evvel a kormánnyal volt szerelve........

Link to comment
Megosztás:

Ekkora szakértelem láttán mint amit itt a topikban olvastam, én simán el tudom képzelni hogy valaki nem vágja hogy az A Vectrából csak az utolsó évjáratokban volt légzsák... csak meg akartam előzni az olyasfajta hozzászólásokat hogy mondjuk "a '89-es C16NZ fapadomban miért nincsen akkó' légzsák?"...

:D :) B)

Link to comment
Megosztás:

Ekkora szakértelem láttán mint amit itt a topikban olvastam, én simán el tudom képzelni hogy valaki nem vágja hogy az A Vectrából csak az utolsó évjáratokban volt légzsák... csak meg akartam előzni az olyasfajta hozzászólásokat hogy mondjuk "a '89-es C16NZ fapadomban miért nincsen akkó' légzsák?"...

Nekem miért van késői A vectra kormány a corsában? B)

Link to comment
Megosztás:

Igazából nézelődtem össze vissza és találtam egy pár lufis kormány, pl a vectráét. Azért kérdeztem, egyáltalán rá lehet e tenni vagy felejtős B)

Nekem mindegy lenne csak ettől a gyáritól kéne megszabadulnom mert nem igazán tetszik és már szét van kopva...

Amúgy ha esetleg vki tud spirálos, fordulatszámmérős (benzinesbe) km/h-t akkor jelezzen! Akár tigra-é is jó lenne.

Régebben volt annyi mint a szemét, de most amikor kellene nem nagyon lehet találni sehol

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1453844178.html

Parancsolj itt van az óra neked

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.