Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Folytásokkal 70 a végsebessége. 2e km-nél kell vinni kivetetni a folytásokat! Nagyon szarul mehet, ha ugyan az a blokk van benne mint a yamaha aeroxba. Fekvő levegős mina. 4 évig robogóztam, 1 SR-t fullra fel is tuningoltam, 130 volt a végsebessége!!!

Teszek fel képeket róla, hogy elhigyjétek!

tessék nekem ez volt az utolsó motorom B) 140 volt a vége tuning mentesen :D és úgy otthagyja az sr-t mint a szart

__1866.jpg

Link to comment
Megosztás:

Itt vannak az SR-ről a képek

Összerakott állapotról sajnos elvesztek a képeim

Az eleje az első évi tuning, utána második évi tuning, és elkelt 320e-be, abból vettem a vectrát, meg írattam át!!!

Ez még a sima sr 1 az sr2be már volt injektoros az úgy ment mint az állat B) Nekem sr2öm volt...

Link to comment
Megosztás:

Mai napig visszasírom meg semmi gödröt nem érzett meg... 1x véletlen átmentem 1 árkon is és nem estem el B) városba meg szana szét aláztam a kocsisokat :D esélyük se volt lazán ment 140et rendszám se volt nem izgatott :)

Én is vissza sírom a mai napig a SR-t. Az a brutál hang a verseny cső meg a full tuning miatt :/ Annyi csaj megállitott, de nem soknak álltam meg :)

Mindenki megnézte, és még gyorsulást is nyertem vele scooter talin. Városba a bmw meg audikat aláztam mint a sz@rt

Jó látni hogy van egy motoros cartárs is itt fent :(

Link to comment
Megosztás:

Én is vissza sírom a mai napig a SR-t. Az a brutál hang a verseny cső meg a full tuning miatt :/ Annyi csaj megállitott, de nem soknak álltam meg :)

Mindenki megnézte, és még gyorsulást is nyertem vele scooter talin. Városba a bmw meg audikat aláztam mint a sz@rt

Jó látni hogy van egy motoros cartárs is itt fent B)

Csak a tuning miatt hamar szétesik kicsit sok lett a hozzászólás :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a tuning miatt hamar szétesik kicsit sok lett a hozzászólás B)

Nem tom hogy :S Valaki törölje már az első kettő hsz. Pedig egyszer nyomtam rá az elküldésre. Köszönöm

Nálam bírta a tuningot :D Igaz hogy nem is hajtottam :( Alapjáraton volt olyan hangja :) elég volt gurulni vele :) 1x mértük le kocsival, 130 a végsebessége, és gyorsulása brutális volt.

Link to comment
Megosztás:

Ez a Old SR. 14 évesen ilyenre futotta B) De még akkor nagy szám volt ez is :)

Ditech sztem akkor még nagyon drága volt.

Annyira nem volt drága mert külföldről hoztak be használtakat :D Apám haverja egyszerre hozott be 20-30 darabokat :( Egészbe az a szar, hogy nem biztonságosak én nagy motoros voltam de full átpártoltam kocsira kényelmesebb nincs eső mindig tudom használni ugyan úgy jól megy a fogyasztás gáz de hát ez van a zene úgy üvölt mint az állat a motoron fülessel szar. Engem amúgy még így is úgy bámulnak a 18 éves corsával mint az állat full fekete üvölt a zene úgy, hogy lerúgja a rendszámot kb XDDDDDDDDDD Ha haverom előtt elmegyek fent a 4iken hallja :)

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem volt drága mert külföldről hoztak be használtakat B) Apám haverja egyszerre hozott be 20-30 darabokat :(

Mind1. Ez nekem jobban tetszik, mint a körlámpás :D Majd 1x tuti veszek ilyet és megcsinálom ilyenre. Akkor is azért adtam el, mert már megvolt B-re a jogsi, és autóra vágytam :) De nem felejtem az élményeket vele :)

Amikor eltüntek a képek, amikor másodjára összeraktam teljesen, voltam olyan ideges :S Sokkal jobb lett mint előző állapotra volt

Link to comment
Megosztás:

Van motoros topik, ha megbeszélni valótok van ezzel kapcsolatban oda tessék átfáradni...köszönöm. :(

Nincs itt motorozás B) csak a corsa! :D Amúgy nem gondoltam volna hogy ennyire meglehet szeretni a corsát vezettem már vagy 30 kocsit de eddig legjobban ez tetszik jó az audi 4.2 quattro is oda b@sz de az már másvilág :) De ez a corsa nagyon szerethető verda!

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem volt drága mert külföldről hoztak be használtakat B) Apám haverja egyszerre hozott be 20-30 darabokat :D Egészbe az a szar, hogy nem biztonságosak én nagy motoros voltam de full átpártoltam kocsira kényelmesebb nincs eső mindig tudom használni ugyan úgy jól megy a fogyasztás gáz de hát ez van a zene úgy üvölt mint az állat a motoron fülessel szar. Engem amúgy még így is úgy bámulnak a 18 éves corsával mint az állat full fekete üvölt a zene úgy, hogy lerúgja a rendszámot kb XDDDDDDDDDD Ha haverom előtt elmegyek fent a 4iken hallja :)

Corsával engem is bámultak, annak is volt elég szép hangja :(

Link to comment
Megosztás:

J0hnny a X14XE vs C14SE azt olvastam, hogy a 16v pörgetni kell, kérdésem az lenne, hogy akkor a C14SE alul jobban húz?

C14SE

Bauform: R4

Steuerung: OHC

Anzahl der Ventile: 8

Bohrung (mm): 77,6

Hub (mm): 73,4

Volumen (cmł): 1389

Leistung (kW bei min-1): 60 / 5800

Drehmoment (Nm bei min-1): 114 / 3400, 116 / 3400 (Corsa A)

Verdichtung: 9,8 : 1, 10,0 : 1 (Corsa A)

Motormanagement: Multec M

Oktanzahlbedarf: 95 / 98 / 91, keine Klopfregelung

Steuerung: Zahnriemen

Abgasanlage: geregelter Katalysator

Besonderheiten:

Verwendung: Astra F (F10/5, F13WR/CR, F15CR, F17CR, AF13), Corsa A (F10/5, F13WR/CR), Combo B (F10/5, F13WR), Corsa B (F10/5, F13WR/CR, F15CR, AF13)

X14XE

Bauform: R4

Steuerung: DOHC

Anzahl der Ventile: 16

Bohrung (mm): 77,6

Hub (mm): 73,4

Volumen (cmł): 1389

Leistung (kW bei min-1): 66 / 6000

Drehmoment (Nm bei min-1): 125 / 4000

Verdichtung: 10,5 : 1

Motormanagement: Multec S

Oktanzahlbedarf: 95 / 98 / 91, klopfgeregelt

Steuerung: Zahnriemen

Abgasanlage: AGR, geregelter Katalysator

Besonderheiten:

Verwendung: Astra F (F13WR/CR, F15CR, F17CR, AF13), Astra G (F13CR, F17CR, AF13(-II)), Corsa B (F13CR, F15CR, F17CR, AF13), Tigra A (F13CR, F15CR, F17CR, AF13)

B)
Link to comment
Megosztás:

J0hnny a X14XE vs C14SE azt olvastam, hogy a 16v pörgetni kell, kérdésem az lenne, hogy akkor a C14SE alul jobban húz?

Ha c14se 82ló, akkor x14xe mennyi??? 90ló???

Melyik a gazdaságosabb? C14SE is 16szelepes?

Szerk.: Megtaláltam a választ J0hnny hozzászólásába

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.