Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

ha a sárga takonyra gondolsz a kupakon... akkor az enyém is az???

mert nekem is van de kocsinak semmi baja :)

Képzeld Elek, nekem is fogy a vizem ( 3 havonta töltök bele 2 decit) és fehér vízpára jön hidegen a kipuffból. Az olajat is eszi. Csöpög is kicsit.

Akkor most dobjam ki az egész kocsit? B) :D

Link to comment
Megosztás:

Napi használatból eladóvá vált a képen látható szgk. Rendszeresen karbantartott. A kocsiban található nagy Hifirendszer(850W)igény szerint. Lopásgátló. Téli nyári garnitúra könnyűfém felnire szerelve. Műbizonylatos sportkipufogó, sportfutómű, ültetve. Fogyasztás: 5, 5-6, 5l. Valós kilométer.

Ez is nagyokos csávó lehet b corsa X14XEre írta ezt :DDDDDDDDDD sose volt ennek se 5L fogyasztása az fix B) Szerintem jó esetbe 7L és annál már csak több nem kevesebb :D

Mennyiért adja :) ???

5,5-6,5litert hosszú távon elhiszem.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy moti nem akarlak megsérteni de kurv@ szar a keeway robogóba B) és a kutya nem veszi meg majd 200ért :D

Nagyon szar? Volt már olyanod? Tapasztalod van róla? Yahama licences, sokkal olcsóbb mint egy Aerox, Yamaha is azért kerül annyiba, mert márkás, mindenki ismeri, amúgy a mostani Aeroxok se hú de jók!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szar? Volt már olyanod? Tapasztalod van róla? Yahama licences, sokkal olcsóbb mint egy Aerox, Yamaha is azért kerül annyiba, mert márkás, mindenki ismeri, amúgy a mostani Aeroxok se hú de jók!

Igen van tapasztalatom mivel 12 éves korom óta robogózok motorozok. Volt már nem 1 motorom a keeway meg 1 kaki szana szét hullik és szarul is megy. A robogó az yamaha aprilia gilera max B)

Link to comment
Megosztás:

Te vagy az autószerelő, neked kellene tudni! B)

Nem vok autószerelő, de legalább én tudom is hogy mi a baja!

1x termosztát, utána vízpumpa! Majd ha nem múlik el, akkor hengerfejes, mert nem húzták meg rendesen a hengerfej csavarokat!!!

Ennyi!! Nem akarok oltogatást!

Link to comment
Megosztás:

Igen van tapasztalatom mivel 12 éves korom óta robogózok motorozok. Volt már nem 1 motorom a keeway meg 1 kaki szana szét hullik és szarul is megy. A robogó az yamaha aprilia gilera max B)

Folytásokkal 70 a végsebessége. 2e km-nél kell vinni kivetetni a folytásokat! Nagyon szarul mehet, ha ugyan az a blokk van benne mint a yamaha aeroxba. Fekvő levegős mina. 4 évig robogóztam, 1 SR-t fullra fel is tuningoltam, 130 volt a végsebessége!!!

Teszek fel képeket róla, hogy elhigyjétek!

Link to comment
Megosztás:

Folytásokkal 70 a végsebessége. 2e km-nél kell vinni kivetetni a folytásokat! Nagyon szarul mehet, ha ugyan az a blokk van benne mint a yamaha aeroxba. Fekvő levegős mina. 4 évig robogóztam, 1 SR-t fullra fel is tuningoltam, 130 volt a végsebessége!!!

Teszek fel képeket róla, hogy elhigyjétek!

Moti!

Miért gondolod,hogy a robogóval dizsibe menni égő??

Öcsém évfolyamtársa csepel biciklivel szokott járni a JATE klubba vazze!!! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.