Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

ha már itt bmw-ztek, találtam egy szép példányt...elég jónak tünik kivül belül, bár ennyi pénzért lehet is jó

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/m3/bmw_m3_340i-4564815

Ez a projekt a harmadából,feléből összeáll. Akkora vétel,mint amit én linkeltem kb. B)

Ez a corsa 650-ről indult. Kicsit gáz,hogy ennyiért sem viszik el.

Link to comment
Megosztás:

Azt felejted el, hogy a te motorod és amiket írtál úgy cirka 20év telt el. :D

Megmérték az autóm 49.8 le volt a motor,40 ló keréken. A gyárilag 45lovas moci 160ekm után vpowerrel. Amikor nagyon ritka,hogy gyári autónál gyári teljesítményt mérnek. Pl 5éves 100lovas stilo 60ekm után kemény 86lovat tudott.pl.

Akkor mitől lett nagyobb a corsa teljesítménye +10%-al ha minden gyári volt+vpower? B)

Link to comment
Megosztás:

Ez egy másik story,de a végeredmény ugyanaz.

Ceglédtől én jöttem vele haza, nagyon fura volt a nagypapis ülés és hogy amikor odaléptem neki nem reagált úgy, mint az enyém! B)

Hát egy 45 lovas verda sose fog úgy menni mint egy 90 lovas :D:D ezért élnek álomvilágba az 1.2esek, hogy milyen jól megy :)

Link to comment
Megosztás:

Hát egy 45 lóvas verda sose fog úgy menni mint egy 90 lóvas :D:D ezért élnek álomvilágba az 1.2esek, hogy milyen jól megy :)

lOvas.... B)

Amúgy a céges Fiat Dobloval mentünk érte, álom volt átülni, sokkal kényelmesebb a nagypapis ülés, még kiülve is.

Jobb oldali üléstartó kirohadva, balos nyúlvány rügyes, motor egy picit tőkehangos, TID nem megy, középkonzol izzók kiégve, kipuff kifúj.

A féke nagyon jó, bőven van még tartalék a pofákban és a tárcsában is.Futómű nem lóg, nem zörög, újszásznál pedig a legvadabb úton jöttünk és ott is kussolt.

Szóval ennyi pénzért ez jár.

Link to comment
Megosztás:

Hát egy 45 lóvas verda sose fog úgy menni mint egy 90 lóvas :D:D ezért élnek álomvilágba az 1.2esek, hogy milyen jól megy :)

Vasárnap 200km-t jöttem egy úrristeen ilyen gyenge 1.2-es corsával,egy a6 avant előzött meg összesen. Ha többel megyek bemérnek.Akkor most minek etessek egy nagyobb motort? Húúú de ki**szott gyorsan kikerültem ezt a suzukis tatát vagy miért? B)

Nem megy jól,de a többiek ennyire sem mennek.

De tegnap valamilyen gyorsasági motor fordult ki utánam a 6-os útra.Szépen gangoltam fel 110-ig óra szerint,aztán figyeltem a visszapillantót,hogy mikor kerül ki,le is húzódtam neki ,gondoltam aki alatt ilyen vas van az 200-al szeretné tolni,mint ahogyan az illik. Ehelyett jött mögöttem míg le nem fordultam. :(

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap 200km-t jöttem egy úrristeen ilyen gyenge 1.2-es corsával,egy a6 avant előzött meg összesen. Ha többel megyek bemérnek.Akkor most minek etessek egy nagyobb motort? Húúú de ki**szott gyorsan kikerültem ezt a suzukis tatát vagy miért? B)

Azért hogy ne kelljen kitolni a szemét, hogy menjen is :D

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap 200km-t jöttem egy úrristeen ilyen gyenge 1.2-es corsával,egy a6 avant előzött meg összesen. Ha többel megyek bemérnek.Akkor most minek etessek egy nagyobb motort? Húúú de ki**szott gyorsan kikerültem ezt a suzukis tatát vagy miért? B)

Nem megy jól,de a többiek ennyire sem mennek.

De tegnap valamilyen gyorsasági motor fordult ki utánam a 6-os útra.Szépen gangoltam fel 110-ig óra szerint,aztán figyeltem a visszapillantót,hogy mikor kerül ki,le is húzódtam neki ,gondoltam aki alatt ilyen vas van az 200-al szeretné tolni,mint ahogyan az illik. Ehelyett jött mögöttem míg le nem fordultam. :D

Kemény vagy Csokker! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.