Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Senkinek nem volt a családban skodája? <_<

Ne röhögtessetek má! :angry:

Motor indít.Melexik.Eléri a 90-92 fokot.Ezt próbálja tartani a termosztát.

Tehát menet közben a 90fok körül tökéletes.

Megállsz,nincs menetszél,felmegy 100-ra,venti kapcsol, visszahűt.

Mit nem lehet ezen érteni?

Egyszerű mint az 1x1.

Nyomás alatt meg úgysem 100fokon forr a víz, ne parázzatok már ezen. :P

De akkor miért van állandóan amikor 100 fok után visszahűti égett hűtővíz szag az az édes mézes szag?

Link to comment
Megosztás:

De akkor miért van állandóan amikor 100 fok után visszahűti égett hűtővíz szag az az édes mézes szag? Régen eddig ilyet nem csinált mintha előbb kapcsolt volna a venti. A hűtő venti kapcsolóját kicserélem hátha javul. A termosztátot nem piszkálom most akkor még meg vissza is tudom vetetni. Igen most kezdett el fogyni a víz amióta ez a tünet...

Link to comment
Megosztás:

Tehát vonjuk le a logikus következtetést: a műszerfal hőfokmérője nem hitelesített mérőműszer! <_<

Már te is kezded a mérések órát :angry: szerdai napon folyamatosan 4 óra van, ahol mérőműszerekről, hitelesitésekről beszélünk xD

Sztem csak a mutatója votl egy kicsit feljebb

Link to comment
Megosztás:

De akkor miért van állandóan amikor 100 fok után visszahűti égett hűtővíz szag az az édes mézes szag? Régen eddig ilyet nem csinált mintha előbb kapcsolt volna a venti. A hűtő venti kapcsolóját kicserélem hátha javul. A termosztátot nem piszkálom most akkor még meg vissza is tudom vetetni. Igen most kezdett el fogyni a víz amióta ez a tünet...

Olajsapka nem habos egy picit? Sztem se foglalkozz vele.

Link to comment
Megosztás:

4 órából 3 órát átbeszélünk minden féle hülyeséggel. Börtönlátogatás, világ vége meg ilyenek.

Amikor tanulunk vmit akkor hülyeséget. Pl. mérőmüszer a fényképezőgép :É

Tényleg nem bántásból mondom: szörnyű a mai oktatási szint.Kollegám autóvillamoságit végzett 5-össel és az öndindító működését nekem kellett elmagyarázni neki. <_<

Ilyen emberek ne nyúljanak az autómhoz.Köszönöm! :angry: Tisztelet a kivételnek persze....

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem bántásból mondom: szörnyű a mai oktatási szint.Kollegám autóvillamoságit végzett 5-össel és az öndindító működését nekem kellett elmagyarázni neki. <_<

Ilyen emberek ne nyúljanak az autómhoz.Köszönöm! :angry: Tisztelet a kivételnek persze....

Mostanába ez mindenhol így van.

Öninditó müködését én se tudnám elmagyarázni, csak nagyon alap szinten. Szétszedni, felújitani meg igen. Enyémbe a műanyag bolygómű volt eltörve, másik 10-12e lett volna, vettem használtan öninditót 6e.

Senki se az iskolába fogja megtanulni rendesen az elektronikát, hanem majd évek múlva a gyakorlatba

Link to comment
Megosztás:

Mostanába ez mindenhol így van.

Öninditó müködését én se tudnám elmagyarázni, csak nagyon alap szinten. Szétszedni, felújitani meg igen. Enyémbe a műanyag bolygómű volt eltörve, másik 10-12e lett volna, vettem használtan öninditót 6e.

Senki se az iskolába fogja megtanulni rendesen az elektronikát, hanem majd évek múlva a gyakorlatba

Látom nyelvtan órán is alszol! :angry:

Akkor viszont nem értem minek az iskola? <_<

Sajnos olyanok tanítanak ma inkább, akik inkább csak ugatják a szakmát messziről.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg nincs vki beszkennelve eredeti b corsa számlap ? (esetleg hőfok és üzemanyag is jó lenne) Tudom elég furcsa kérdés de hátha <_< eredeti méret és skálázás miatt kellene. Ismerősöm csinálni akar (persze ha jól sikerül akkor csináltatok én is vele) egyedi számlapot a kocsijába. Kicsit sokall tizenezret kiadni érte. Próba szerencse :angry:

Hali!!!

Azt nem írtad, hogy milyen kell, de ez van.

KM__ra_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Látom nyelvtan órán is alszol! :angry:

Akkor viszont nem értem minek az iskola? <_<

Sajnos olyanok tanítanak ma inkább, akik inkább csak ugatják a szakmát messziről.

Aki tudja csinálja, aki nem tudja az tanítja.

Amúgy a főiskolán is ez van. ( legalább is ahova én járok autógépésznek)

Link to comment
Megosztás:

Látom nyelvtan órán is alszol! :P

Akkor viszont nem értem minek az iskola? <_<

Sajnos olyanok tanítanak ma inkább, akik inkább csak ugatják a szakmát messziről.

Nincs is nyelvtan óra. Leérettségiztem belőle, 3-as lettem. Tudok helyesen is írni, meg ez a fórum segít is helyesen írni, mert aláhúzza a hibás szavakat. Ezzel nincs gond, de itt nem fontos a helyesírás szerintem. Legalább én használok vesszőket, meg értelmesen írok :angry:

Egyik munkatársam példája: Akik tudják a szakmát, azok abba dolgoznak. Akik nem tudják, azok tanítanak.

Link to comment
Megosztás:

Régen tocsogott a habba kupakot cseréltem azóta 1 nagyon picit lehet a vízkupakot is cserélni kéne.. Viszont a hűtőventi kapcsolóját cserélem hátha előbb kapcsol és nem kapja meg a vizet.

Sztem fölösleges. Mitől volt habos anno a kupak?

Link to comment
Megosztás:

######a. Én is csináltam már egy párat <_< :angry:

Ez 5db lámpából állt össze mert 1nek eltörtem az üvegét mert eleinte nem hajszárítóval kaptam szét. 2db depo kristályt vettem fül törötten és azt raktam át 2db sima depoba 1 műanyag tartó rész eltört de pótoltam őket a megmaradtakból.

Link to comment
Megosztás:

Ez 5db lámpából állt össze mert 1nek eltörtem az üvegét mert eleinte nem hajszárítóval kaptam szét. 2db depo kristályt vettem fül törötten és azt raktam át 2db sima depoba 1 műanyag tartó rész eltört de pótoltam őket a megmaradtakból.

Nekem a kezemben robbant szét Dzsoni kész lámpája...szted? <_<

A hátsó lámpa nem szép!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.