Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Erről szerintem ne vitatkozzunk mert még annyit se vágsz ha felforr a víz nem szabad levenni a kupakot. Égetted le magad már itt nem 1x és ezt mindenki tudja miről beszélünk :angry:

Nyitott kupaknál forrt fel a víz. Nem figyeltem, közbe forrasztóttam vezetékeket. Vagyis erről ennyit <_<

Szted miért vagyok 4-5 gyakorlatból. Rám bízzák a kulcs programozásokat, a hibakód kiolvasást, a PCM (ha tudod miaz) annak újraprogramozását. A hibák elháritását, megoldását, míg a oktatóm, csak járkál össze-vissza és telefonál. Szoktam tőle kérdezni, mert csak tanuló vagyok, de ne mond már hogy 19 évesen te zseni voltál :P

Link to comment
Megosztás:

Azért állt meg mert 1 rakás szar mind szétestek a váltók meg minden szarul is megy..... Te se leszel valami jó autószerelő :angry:

Hagyj tudjam már jobban <_< Behozták mind a kettőt, és a tankot le kellett üriteni, átmosni, mert azt se tudják mit kell bele tankolni pfff

Link to comment
Megosztás:

Nyitott kupaknál forrt fel a víz. Nem figyeltem, közbe forrasztóttam vezetékeket. Vagyis erről ennyit <_<

Szted miért vagyok 4-5 gyakorlatból. Rám bízzák a kulcs programozásokat, a hibakód kiolvasást, a PCM (ha tudod miaz) annak újraprogramozását. A hibák elháritását, megoldását, míg a oktatóm, csak járkál össze-vissza és telefonál. Szoktam tőle kérdezni, mert csak tanuló vagyok, de ne mond már hogy 19 évesen te zseni voltál :angry:

Én az voltam, és még mindig az vagyok. Leszállhatsz a témáról.

Link to comment
Megosztás:

ez oz ultraleggera :P

ultraleggera? ultrárakellnekem <_<

ja amúgy ma rekordot döntöttem: kerepesin az örstől a hungária felé az első lámpáig elértem a 160km/h-ás sebességet...persze közel távolban nem volt senki mielött jönne a fika hogy veszélyeztettem másokat :angry:

Link to comment
Megosztás:

ultraleggera? ultrárakellnekem <_<

ja amúgy ma rekordot döntöttem: kerepesin az örstől a hungária felé az első lámpáig elértem a 160km/h-ás sebességet...persze közel távolban nem volt senki mielött jönne a fika hogy veszélyeztettem másokat :P

pedig arra milyen szar az út... :angry:

Link to comment
Megosztás:

ja amúgy ma rekordot döntöttem: kerepesin az örstől a hungária felé az első lámpáig elértem a 160km/h-ás sebességet...persze közel távolban nem volt senki mielött jönne a fika hogy veszélyeztettem másokat :P

és nem voltam ott ... <_<

mondjuk kétszer megettél volna :angry:

én csak 130-140 ott :P

mindig találok valakit játszani :P

Link to comment
Megosztás:

és nem voltam ott ... <_<

mondjuk kétszer megettél volna :angry:

én csak 130-140 ott :P

mindig találok valakit játszani :P

whááháá,pedig már féltem hogy csak én vagyok az egyetlen hülye aki ilyeneket csinál :P

amúgy minden nap ott jövök haza és még egyszer sem találtam játszópajtit..egyszer volt egy új seat leon fr dizel de az kettestől kezdve keresztbe lenyelt :P

Link to comment
Megosztás:

whááháá,pedig már féltem hogy csak én vagyok az egyetlen hülye aki ilyeneket csinál <_<

amúgy minden nap ott jövök haza és még egyszer sem találtam játszópajtit..egyszer volt egy új seat leon fr dizel de az kettestől kezdve keresztbe lenyelt :angry:

én is arra járok ...

fél hétkor kifelé matyi föld felé...

és este hétkor vissza..

amikor látok valami TSi ,tdci, stb feliratot akkor nemis próbálkozok :P

Nem vagy egyedül :P

Link to comment
Megosztás:

whááháá,pedig már féltem hogy csak én vagyok az egyetlen hülye aki ilyeneket csinál <_<

amúgy minden nap ott jövök haza és még egyszer sem találtam játszópajtit..egyszer volt egy új seat leon fr dizel de az kettestől kezdve keresztbe lenyelt :angry:

én kifelé múltkor játszottam egy pumással, de nem értettem miért próbálkozik be 3. alkalommal is. :P

Link to comment
Megosztás:

én is arra járok ...

fél hétkor kifelé matyi föld felé...

és este hétkor vissza..

amikor látok valami TSi ,tdci, stb feliratot akkor nemis próbálkozok <_<

Nem vagy egyedül :angry:

ha egy órával később mennél, és két órával elöbb akkor még talán össze is találkoznánk :P

Link to comment
Megosztás:

neeem...

pl b corsiba c20let-et...

vagy valami hasonlót :angry:

de akarok valami jácccós autót..

gyártott váz valami motor ..... :P

na igen,sokak álma egy jáccós autó...nekem vhol a mostani egy kis keverék az utcai és a jáccós között...tú in van <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.