Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziaaztok!

93'as b corsa-ba 10w40-es olaj helyett 15w40-es olajat raktam mert úgy gondolom hogy már el van annyira kopva a motor hogy ezt jobban fogja szeretni.

Vélemény?

Én azt olvastam erről, hogy óriási nagy hiba mivel silány minőségű az olaj ezért más elemek is tönkre mennek a motorba. Pl: hidrótőke valami ilyet olvastam...

Link to comment
Megosztás:

Elvileg zárt rendszer... de lehet nem jól tudom. Amúgy meg elég csak járatni a kocsit úgy légtelenítődik... <_<

Ígyis sok levegő ki jött, bent a szervízbe mindig így csináljuk :angry:

A fütömotor előtét ellenállást hogy vegyem ki??? Húznám kifele, de nem jőn :S

Link to comment
Megosztás:

Skacok. Eszembe jutott valami

Mivan akkor, ha a behajtócéget tájékoztatom, hogy nézzék meg a papírokat, amiket becsatolnék a feljelentéshez. Ha nem hajlandóak, akkor mondani nekik, hogy akkor feljelentem őket, mert ők jártak el jogtalanul, nekem meg van minden bizonyitékom, akár még csekkel is tudom bizonyitani, hogy Zentai Márk 2010 májusba fizetett be biztositást, vagyis ebből is az következik, hogy akkor már tényleg nem Halászié volt az autó, és vegyék le a 2011 januári záradékot, vagy rendőrségi/birósági ügy lesz ebből

Sztetek??,

Én pl kicsit unom már, hogy ezt itt beszélitek meg, vannak ehhez szakosodott ügyvédek, akik pontosan tudják ilyenkor mi a teendő. <_<

Link to comment
Megosztás:

Skacok. Eszembe jutott valami

Mivan akkor, ha a behajtócéget tájékoztatom, hogy nézzék meg a papírokat, amiket becsatolnék a feljelentéshez. Ha nem hajlandóak, akkor mondani nekik, hogy akkor feljelentem őket, mert ők jártak el jogtalanul, nekem meg van minden bizonyitékom, akár még csekkel is tudom bizonyitani, hogy Zentai Márk 2010 májusba fizetett be biztositást, vagyis ebből is az következik, hogy akkor már tényleg nem Halászié volt az autó, és vegyék le a 2011 januári záradékot, vagy rendőrségi/birósági ügy lesz ebből

Sztetek??,

Ez jól hangzik tedd ezt! b*sszál oda nekik,tudják meg,hogy kivel állnak szemben.

Kő kemény legyél b+!!!

Link to comment
Megosztás:

Én pl kicsit unom már, hogy ezt itt beszélitek meg, vannak ehhez szakosodott ügyvédek, akik pontosan tudják ilyenkor mi a teendő. <_<

Megmondom őszintén már én is nagyon unom... most nem köcsögségből de másról már szívesebben olvasnék mert már 20 oldalon keresztül ez megy végig meg lehet említeni 1-2x de itt szenvedni minden nap. Már rég le lehetett volna tudni ezt az egészet.

Link to comment
Megosztás:

Srácok. Eddig mobil 1 10W-40et itattam a corsával. De mivel most jön az olajcsere és nem találtam 4L-es olajat a helyemről csak 5L mobil 1et nem kell 5L mert még 4 is sok, ezért most CASTROL 10W-40 rendeltem ha azt beleborítom azt szeretni fogja nem?<_<

Nem nagyon.Enyém hidegen sokáig csattogott tőle meg gázelvételkor sem volt szép hangja. 7000km után leengedtem a f*szba.

Link to comment
Megosztás:

Anyum volt ma bent, azt mondták hogy elsőnek keressük fel a behajtócéget. Anyum azt is felhivta, és azt mondták, majd leveszik a záradékot ha az ügy lezárul, vagy adjon egy címet, és elárverezik a kocsit. Válasszon!

Rendőrségen meg egy feljelentéssel nem hiszem hogy érne vmivel :/

és az, hogy "tiszta" vagy.....hümm ?

az első botlás után senki nem kötelez egy következőre

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.