Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

van egy bontós haverom, elképesztő számokat mondott hogy egy sima astrából mennyit tud kiárulni...sztem ha van egy kis türelmed és időd, többet ki tudnál árulni belőle mint 300ezer...pl a küszöb spoilereidre már tudnék is vevőt...mondjuk magamat <_<

Halkan megemlítem, hogy lassan már 1 hete írogatom ezt, hogy szana szét kéne bontani mert a végén még nyerhetne is rajta. De csak kürtöli világgá, hogy nála van több site-on is. Már a behajtók is tudják, ide oda megy már mindenki tudja, hogy nála van a kocsi már rég elbontottam volna és a kis corsa alkatrészek hamar mennek 300 ezer meglenne lazán csak a szervó szett 40-50 a motor 40-50 és még számtalan kis cucc is ott van ami kapós. Mindegy ő tudja. 4 felni gumival 20-30 és még sorolhatnám reggelig, Hátsó szárnyas ajtó 15, MTH 15 KM-óra teljes belső és még millió cucc van a kocsiba.... Na én nem adok több tippet az is biztos ha talpra esett lennél moti már megoldtad volna.

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Nincs valakinek c12nz Corsa-ja ami szervós? (Illetve a motorkód mindegy valamelyik 8 szelepes verzió.) Gondolkodom rajt, hogy átalakítom szervósra a vasat de a bárdiban láttam, hogy adott modellhez 2 féle szivattyút hoz, az egyiket hosszbordás szíj hajtja a másik még ékszíjas. Az érdekelne hova/hogy van felfogatva a blokkra a szivattyú, valami képes illusztráció lenne a legjobb. Addig nem akarok bontóban sem érdeklődni míg nem tudom pontosan melyiket hogyan tudom beépíteni. Nekem ugye az ékszíjas verzió kéne mert a hosszbordásnál generátort, főtengelyékszíjtárcsát is kéne cserélni meg a feszítőgörgőt is fel kéne szerelni valahogy. Szóval ha valaki tudna képet mutatni róla hogyan van felszerelve azt megköszönném, mindkét verzióról érdekelne infó.

Köszi.

Van egy hibátlan szervóm mindennel együtt ha érdekel <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Én utólag rakattam a C14SE corsámba szervót be kell menni a bontóba megvenni 1 szettet vagy innen fórumról van racing bazár....stb.

Ami nekem kellett:

- Generátor, feszítők sallangok hosszbordás.

- Tartó részt fel kellett hegeszteni a jobb oldalon ami nem egyszerű meló

- Fúrnom kellett lyukat olaj tartály vasának a csavaroknak ezt külön vettem mert nem adtak hozzá.

- Amit kaptam az kormánymű, csövek szivattyú feszítők tartó bakk, tartály...

Nekem ritka nagy szopäs volt betenni bár lehet az volt a baj, hogy enyém klímás bakkos volt...

Ja és készülj fel, hogy zsebbe kell nyúlni, főleg ha otthon nem tudod megcsinálni.

Akkor lenne mákod ha utolsó csavarig egybe megtudod valakitől venni úgy, hogy csak be kell tenni

Tőlem megtud venni minden hozzá való cuccost

Link to comment
Megosztás:

Beépítést megoldom arra nem költenék. Csak abban az esetben venném meg ha minden cuccot kapok kompletten ne kelljen semmi mókolni. Viszont létezik olyan fajta amit ékszíj hajt ott nem kéne feszítőgörgő meg generátort cserélni, inkább ez a megoldás érdekelne azért is lenne jó valami kép róla, hogy néz ki.

Hát én ha szervósítanám a verdát nem spórolnék azon, hogy az a kis szar szíj hajtsa az tuti. Vegyél olyat ahol mindent adnak egybe 40-50 és beszereled és kész, de amibe nem volt szervó 100%, hogy mókolni kell de hát valamit valamiért...

Link to comment
Megosztás:

Moti

van egy bontós haverom, elképesztő számokat mondott hogy egy sima astrából mennyit tud kiárulni...sztem ha van egy kis türelmed és időd, többet ki tudnál árulni belőle mint 300ezer...pl a küszöb spoilereidre már tudnék is vevőt...mondjuk magamat <_<

Na akkor várom az ajánlatokat kinek mi kell, és ha lesz jelentkező akkor megbontom.

Mennyiért kell a küszöb spoiler?

Link to comment
Megosztás:

Hát én ha szervósítanám a verdát nem spórolnék azon, hogy az a kis szar szíj hajtsa az tuti. Vegyél olyat ahol mindent adnak egybe 40-50 és beszereled és kész, de amibe nem volt szervó 100%, hogy mókolni kell de hát valamit valamiért...

Például nálam <_<

Link to comment
Megosztás:

Eladom az autót alkatrészként egybe ha valakit érdekel :@

Semmi ötletem sincs, hogy akkor mit csináljak ezzel :angry:

Azt se akarom, hogy elvegyék és akkor bukjak 300e :/

Nagyon ideges vagyok, elhihetitek :S

Mivel a behajtók tudják merre van a corsa,így nem valószínű,hogy ez olyan jó ötlet,mert akkor biztosan kifizettetik veled plusz fel is jelentenek. Mert ez az autó nem a tiéd hiába fizettél érte. De ezt a témát körbefutottuk egy párszor. <_<

Menj be a rendőrségre,ők eljárást indítanak a Zentai ellen.Tőle fogják behajtani a vectrádat(árát) és a pénzedet egy rendőrségi nyomozás és egy-két-három bírósági tárgyalás után.

A behajtók meg elviszik a corsát meg ha akarnak úgyis megtalálnak. Pl amikor te vezetted a forgalomból kivont corsát annak biztosan nyoma van valamilyen adatbázisban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.