Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Pont ilyen a hátsó lámpád, csak az izzó gyengébb benne :P

Ja csak azt nem én fújtam be így vettem <_< És amúgy már csak hétfőig lesz ilyen szóval lassan ez a dolog már a múlté :angry: Amúgy teszteltem és fényes nappal is hibátlanul látszik és este is szóval annyira nem gáz azon a sötétítés

Link to comment
Megosztás:

Na erre fejbelövést adnék helyszínen <_<

Miért is?

Nem a lámpa színe számít, hanem a kibocsájtott fény színe és erőssége.

Ha ebből fehér fény jön és olyan erősségben hogy lehet vele látni illetve el sem vakít senkit, akkor a KRESZ szerint ez a lámpa megfelelő. Az más kérdés hogy műszaki szempontból a KÖHÉM-rendelet is szabályozza, annak meg az a fontos hogy E jel legyen benne, de ha ez is megvan akkor nem lehet gond.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az corsámból meleg motornál 4.sebességben gyorsításkor csörgő hang jön a motorból!

Télen kapott az olaj hidrotőke tisztítót,mert hidegen kattogott,utána meg is szünt.

Hidrotőke baja lesz szerintetek?

Egy olaj csere nem oldja meg a problémát?

Ha az a hidrótőke tisztitó még benne van az olajban, akkor nem ártana lecserélni <_<

Link to comment
Megosztás:

Miért is?

Nem a lámpa színe számít, hanem a kibocsájtott fény színe és erőssége.

Ha ebből fehér fény jön és olyan erősségben hogy lehet vele látni illetve el sem vakít senkit, akkor a KRESZ szerint ez a lámpa megfelelő. Az más kérdés hogy műszaki szempontból a KÖHÉM-rendelet is szabályozza, annak meg az a fontos hogy E jel legyen benne, de ha ez is megvan akkor nem lehet gond.

Ez nem így vett lámpa ez utólag lett megcsinálva, szóval ez minden csak nem szabályos <_< E jel meg minden lámpába van ha lefújom a hátsó lámpát feketére azon is van E jel. Szóval azért nem csak az E jel számít szerintem..

Link to comment
Megosztás:

Ne is mondd. Nem adnám érte oda a corsámat sem. Biztosan egy nagy adag fos volt.

c20xe+ültetőrugó a corsába és az mindent visz.Majd ha bejön az élet nekem is ilyen corsám lesz.

Hát azért az audit nem kéne fikázni <_< Mert elég jó kocsikat raktak már össze szerintem és egy B corsát igen csak nem lehet összehasonlítani egy Audival. Az lehet, hogy C20XEvel jól fog menni, de nem lesz elegáns kinézetű kényelmes és tele extrákkal sose lesz olyan úttartása és még sorolhatnám.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg meg az a 3.0 diesel A7 vagy 245 LE szóval annyira szarul nem mehet :angry:

Én még 65lónál erősebb autóban nem is ültem. <_<

Szerintem egy B corsát mindenhová lehet használni.A tiéd például a fekete szín és a fólia miatt simán alkalmas lenne diplomata autónak. Csak kéne rá foglalat a zászlóknak.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én is általában ezen töröm az agyam, hogy a corsába kéne tenni egy C20XE-t vagy C20LETet és a sok köcsögöt aki állandóan menőzik mert neki honda civicje van meg mit tudom én mekkora nagy racer tuningos gyökér kicsit körbe autózgatni ide oda. Aztán mindjárt rájönnének, hogy mivan <_< Csak az a baj, ha C20XE lenne a corsámba akkor úgy se tudnám megállni, hogy ne b@sszam neki. Ez olyan mintha lenne egy suzuki GSXR 1000em, az tuti, hogy addig húznám neki amíg fel nem tekerednék 1 oszlopra :angry: Ha elkapja az embert a sebesség nincs megállás. Szóval ha tudod, hogy van erő a kocsidba úgy is odafogsz lépni neki főleg ha kihúznak a sodrodból... Nekem a legdurvább amit eddig vezettem egy A8 4.2 Quattro volt leírhatatlan feeling olyan vele előzni mintha valami vadászrepülő lenne vagy nem is tudom, de az üllőin úgy előzgettem vele, hogy akiket megelőztem kb észre se vettek :P Nem vagyok nyugdíjas papa ha valami ilyen komoly gép kerülne a kezem közé nem lenne megállás :P De amíg csak ilyen kocsi formájú tárgyakat vezetek addig nem erőltetem a RACINGET :P

Link to comment
Megosztás:

Én még 65lónál erősebb autóban nem is ültem. <_<

Szerintem egy B corsát mindenhová lehet használni.A tiéd például a fekete szín és a fólia miatt simán alkalmas lenne diplomata autónak. Csak kéne rá foglalat a zászlóknak.

Te állat vagy XD diplomata autó ez mekkora poén :angry: Amúgy meg ha egy ilyen felsőbb ember nrm audiból vagy valami komolyabb kocsiból szál ki akkor lenézik. Van egy ismerősöm akinek karbantartó cége van és egy szar kadettje és egy Mitchu dzsippje van, és ha valami fullos helyre kell a dzsippel megy mert az volt, hogy kiment a kadettel és elhajtották kb mert milyen kocsiból száll ki....Amióta az ilyen sznob helyekre a mitchuval megy nem mondtak még vissza üzletet nagyon... Szóval az ilyen üzlet embereket megnézném, hogy tárgyalásra egy fekete sötétített corsával mennének :P:D

Link to comment
Megosztás:

Ne is mondd. Nem adnám érte oda a corsámat sem. Biztosan egy nagy adag fos volt.

c20xe+ültetőrugó a corsába és az mindent visz.Majd ha bejön az élet nekem is ilyen corsám lesz.

ööö,nem épp erre gondoltam...az az übermeg luxus érzet amit az az autó adott, mindenki csorgatta a nyálát aki megbámult, és érdekes módon a csajoknak is nagyon tetszettem a kocsiban <_<

amúgy meg úgy tolt bele az ülésbe gyorsulásnál hogy nem bírtam előre hajolni közben, persze biztos van ennél is gyorsabb autó,de engem ez nagyon meggyőzött

Link to comment
Megosztás:

ööö,nem épp erre gondoltam...az az übermeg luxus érzet amit az az autó adott, mindenki csorgatta a nyálát aki megbámult, és érdekes módon a csajoknak is nagyon tetszettem a kocsiban <_<

amúgy meg úgy tolt bele az ülésbe gyorsulásnál hogy nem bírtam előre hajolni közben, persze biztos van ennél is gyorsabb autó,de engem ez nagyon meggyőzött

Nálam az A8 4.2 Quattro ugyan ez a style, úgy lapít bele az ülésbe, hogy akkor jössz rá, hogy igen ez már lép nem is kicsit :angry: Ez az érzés szerintem C20LETnél jön elő corsába kb.

Link to comment
Megosztás:

Nálam az A8 4.2 Quattro ugyan ez a style, úgy lapít bele az ülésbe, hogy akkor jössz rá, hogy igen ez már lép nem is kicsit :angry: Ez az érzés szerintem C20LETnél jön elő corsába kb.

van ilyen érzés a C20Ne-nél is csak nem folyamatosan <_<

amúgy úgy néz ki megválok a hibátlan xe mocitól

Link to comment
Megosztás:

Nálam az A8 4.2 Quattro ugyan ez a style, úgy lapít bele az ülésbe, hogy akkor jössz rá, hogy igen ez már lép nem is kicsit <_< Ez az érzés szerintem C20LETnél jön elő corsába kb.

C20let-tel az orrában+koni futóművel és 308-as fékekkel egy corsa jó lenne safety car-nak a forma1-be.

De ha nagyon odalépne neki Maylander bácsi lehet,hogy alig tudnának menni utána.

Link to comment
Megosztás:

Mennyi papírdarabba fog az kerülni? :angry:

őszintén szólva passz, egy barátom talált rá vevőt ő intézi, váltóval mindennel olyan 120körül viszi majd (a lényeg hogy én amennyiért szereztem az vissza jöjjön,nyerészkedni nem akarok rajta <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.