Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Az az ökör, aki beenged. :P Én biztos nem adnék helyet. :angry:

Ja és az ilyen nem beengedős köcsögnek akiken még látom is, hogy patkány módon csinálják megszoktam köszönni egy minden sebességbe tiltásig húzatva megelőzve satú fékkel :P Ez az ilyen mutogatós kormány ráhúzós parasztokra vonatkozik :P

Mindent bele fiúk! Csak hadd szóljon a tesztoszteron!(1:30.tól) @Jimbó bácsi <_<

Link to comment
Megosztás:

Végülis, az a patkány, aki pofátlanul próbál bevágni a külső sávból. <_<

Hála a jó égnek mostanában nem kell bp-en járnom.

Emlegeted a KRESZ-t, de vajon jól is értelmezed? Mert érdekes vezetési stílust ecseteltél az előbb. :angry:

Abban egyetértünk, hogy sok embernek inkább áramot kellene vezetnie. :P

Viszont mi úgy járunk napi 160km-t, hogy odafelé én, haza meg a kolléga vezet.

Én a magam nyugis stílusában, ő meg a "lenyomok mindenkit"ben.

Komoly 6 perc volt a mai különbség. Meg 1 l-rel több fogyi neki. :P

Ennyit nekem nem ér.

Az említett helyen nincs kiírva, hogy tilos a külső sávot igénybe venni innentől kezdve, hogy megelőzők 100 kocsit ez van, az meg, hogy bekéreckedek hát az se szabálytalan szaggatott vonal van. Mivel a kresz nem sokan tartják be innentől kezdve én se persze próbálom :P Én meg napi 200kmert vezetek BPen a belvárosba. Viszont nem lenyomok stílusba hanem inkább lendületesen és ahol tudok trükközök ennyi nem állok le versenyezni. Abban igazad van aki leakar mindenki tolni mindenkit nem ér oda hamarabb, viszont én a trükkjeimmel igen csak hamarabb oda érek és még gyors hajtani se kell. Munkatársam rakpart eleje csepel távolságot 1 óra alatt tette meg közepes forgalomba nekem 25 perc kellett és nem hajtottam ki a kocsi belét 1.9 sima D nem versenyre találták ki :P A címen már azzal viccelődtek, hogy én a vízen jövök a munkatársam olyan lajhár XD

Link to comment
Megosztás:

Csak, hogy tiszta legyen. <_<

Ha az én és Dirty véleménye nem egyezik mindenben, attól még nincs harag.

Mindenkinek szíve joga elmondani a véleményét és reagálni rá.

Nem vagyunk egyformák.

Így van én nem is kezdtem el harcolni csak leírtam mi, hogy van. Nem haragszok rád meg semmi csak beszélgetünk ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem lehet hogy a tempó volt sok? Kisebb tempónál te sem pattogsz az ülésben, és a karter is megmarad.

Lehet közlekedni ültetéssel is, csak ésszel. Én két évig jártam úgy a Calival hogy a fekvőrendőrök előtt nullára lassítottam, majd egyesben kábé tízzel mentem át rajtuk. Soha nem volt semmi baja az autónak, pedig FK futómű volt alatta amit sokan szidnak hogy nem valami strapabíró...

az első koptatóm és a föld között max két és fél ujjam fér be,(és vízszintesen az a két ujj nem függőlegesen mielőtt a sok vicces srác beszólna <_< ) fekvőrendőrt keresztbe közelítem nullával, és eddig még én sem vertem oda semmilyét...

Link to comment
Megosztás:

az első koptatóm és a föld között max két és fél ujjam fér be,(és vízszintesen az a két ujj nem függőlegesen mielőtt a sok vicces srác beszólna <_< ) fekvőrendőrt keresztbe közelítem nullával, és eddig még én sem vertem oda semmilyét...

Na látod én ezt szeretném elkerülni, hogy így kelljen közlekednem :angry:

Link to comment
Megosztás:

Hát forgalomba, nem nehéz otthagyni ezeket a nagy sofőröket akik megfordulnak a forgalomba, régen sokat ingáztam a hungárián rakparton.. Na ott érdekes módon a hungárián cikk cakkoztam tudom, hogy szabálytalan de hamar végig tudtam menni, a külső sávot senki nem ismeri ebbe az országba ott lehet legjobban haladni én ott megyek szinte mindig max előzésnél használom a belsőket. Mindig keresem a trükköket bármerre megyek rakparton is fel kell menni a felső rakpartra és máris 10-15 perceket lehet spórolni.. ahelyett, hogy állsz a nagy sorba mindig 100-200 kocsit előztem a felső úton :P

A hungárián meg a külső sávba és a parkoló kocsik mellett mindig hagynak helyet ahol a corsával és az off seat incaval lazán elférek így is 100-200 kocsikat lehet előzni :P egyébként meg a kis utcákba trükközök a hungária mellett csomó idő megtakarítás. Egyébként még kedvelem a jobbra kanyarodó sávot a lámpánál jobbra kanyar keresztbe az úton megint ott vissza az útra vezető jobb kanyarodó sávba és hello és máris meg se kell állni a lámpánál :P Tudok még pár ilyen hülyeséget amit már kitaláltam aki ezeket figyeli több 10 perceket tud spórolni de elég csak a külső sávokba menni. A rakpart végén is reggelen 500 méretes sor áll a belsőbe én mindig előzők 100 kocsit a külsőbe és bekéreckedek :D:D A kedvencem az volt amikor a rakpart előtt leszedték a buszsáv táblát és már csak a busz felírat volt az úton. + feltették, hogy 2 sáv van táblát :P... Sok idióta mindig állt a nagy sorba a buszsávba mentem ami már persze nem is volt buszsáv csak a feliratot fent hagyták ennyire nézik az emberek a táblát meg ennyi eszük is van.

csak nehogy egyszer velem találkozz mert ha én ki tudom várni a sort te meg a kanyarodó/busz egyéb sávokból próbálnál bejönni pofátlanul,lehet hogy hamar lehúznám az ablakomat és átQrnám a teleszkópos kerékkulcsot :angry: <_<

Link to comment
Megosztás:

csak nehogy egyszer velem találkozz mert ha én ki tudom várni a sort te meg a kanyarodó/busz egyéb sávokból próbálnál bejönni pofátlanul,lehet hogy hamar lehúznám az ablakomat és átQrnám a teleszkópos kerékkulcsot :angry: <_<

XD Utána legalább 3 évig lesz időd átgondolni, hogy volt e értelme :P

Link to comment
Megosztás:

Végülis, az a patkány, aki pofátlanul próbál bevágni a külső sávból. <_<

Hála a jó égnek mostanában nem kell bp-en járnom.

Emlegeted a KRESZ-t, de vajon jól is értelmezed? Mert érdekes vezetési stílust ecseteltél az előbb. :angry:

Abban egyetértünk, hogy sok embernek inkább áramot kellene vezetnie. :P

Viszont mi úgy járunk napi 160km-t, hogy odafelé én, haza meg a kolléga vezet.

Én a magam nyugis stílusában, ő meg a "lenyomok mindenkit"ben.

Komoly 6 perc volt a mai különbség. Meg 1 l-rel több fogyi neki. :P

Ennyit nekem nem ér.

abban igaza van dirtynek,hogy a futárok/soförök kénytelenek ilyen praktikákhoz folyamodniuk,sürgeti öket az idö, menni kell hogy oda érjenek és nem maguk hanem a cég miatt...bele vannak kényszerítve sokszor és ezért szabálytalankodnak illetve trükköznek...megértem,de nem tudom tolerálni és ismét repül a kerékkulcs :P

Link to comment
Megosztás:

abban igaza van dirtynek,hogy a futárok/soförök kénytelenek ilyen praktikákhoz folyamodniuk,sürgeti öket az idö, menni kell hogy oda érjenek és nem maguk hanem a cég miatt...bele vannak kényszerítve sokszor és ezért szabálytalankodnak illetve trükköznek...megértem,de nem tudom tolerálni és ismét repül a kerékkulcs :P

Én a te helyedbe nem törődnek ilyenekkel mivel, hogy idegesíted magad attól jobb nem lesz. :P Inkább kihasználnám a c20NE vagy C20XE adottságait <_< Mert kellemes lehet vele autókázni :angry:

Link to comment
Megosztás:

Én a te helyedbe nem törődnek ilyenekkel mivel, hogy idegesíted magad attól jobb nem lesz. :P Inkább kihasználnám a c20NE vagy C20XE adottságait <_< Mert kellemes lehet vele autókázni :angry:

általában nem idegesítem magam, de attól kiborulok,ha bepofátlankodik - beengedem és nem köszöni meg, ha szándékosan jó paraszt magyar mentalitás szerint leszorít,nem enged be fél órás indexelés után sem és még estig sorolhatnám...

ami a motort illeti,igen,elég kellemes de mivel a hungária mellett lakom, igy nagyjából mindig dugóban ülök és annyira nem lehet kihasználni,max este v hétvégén,de akkor nagyon :P

Link to comment
Megosztás:

általában nem idegesítem magam, de attól kiborulok,ha bepofátlankodik - beengedem és nem köszöni meg, ha szándékosan jó paraszt magyar mentalitás szerint leszorít,nem enged be fél órás indexelés után sem és még estig sorolhatnám...

ami a motort illeti,igen,elég kellemes de mivel a hungária mellett lakom, igy nagyjából mindig dugóban ülök és annyira nem lehet kihasználni,max este v hétvégén,de akkor nagyon <_<

Na én minden egyes beengedést megköszönök, vagy vészvillogóval, vagy jobbra balra jobbra balra indexel vagy kézzel, ha valaki beenged mindig megköszönöm ez tök alap. Viszont olyan velem tuti nem lenne hogy nem engedlek be fél órás indexelésnél téged az tuti, ilyen tekintetbe beengedek mindenkit mivel elvárom valahol, hogy engem is beengedjenek szóval ilyennel nem buz!skodok. Hát igen a belvárosba, motor teljesítményét nem nagyon lehet kihasználni max esztelenül de annak meg semmi értelme. Én speciel nem csinálom azt mindig amit minden nap látok, hogy lámpától lámpáig tolja neki úgy hogy kiesik a tűzfalon a pedál és a lámpánál satu fék eszetlen baromság :angry: Inkább nyugodtan gurulok üresbe és kész. Aki ezeket a helyzeteket nem ismeri fel az alkalmatlan vezetésre bár a csajoknak jó menőzni mondjuk az értelmes csajok nem is figyelnek ilyenekre... Kerékpörgetős meg még sorolhatnám nagy RACEREK suzukival XD nevetséges. Főleg a hungárian vannak nagy okosok, imádom azt amikor tolja neki 8x leelőz azért is mert nekem céges 1.9 SDI-m van én alig fékezek ő folyton kitolja a belét én meg a kis utcákba meg a sávok között trükközök és ennyi és mindig előrébb vagyok mint ezek érdekes én mondjuk arra figyelek, hogy ne kelljen megállni meg fékezni ezek meg, hogy megelőzzem vicc. :P

Link to comment
Megosztás:

általában nem idegesítem magam, de attól kiborulok,ha bepofátlankodik - beengedem és nem köszöni meg, ha szándékosan jó paraszt magyar mentalitás szerint leszorít,nem enged be fél órás indexelés után sem és még estig sorolhatnám...

ami a motort illeti,igen,elég kellemes de mivel a hungária mellett lakom, igy nagyjából mindig dugóban ülök és annyira nem lehet kihasználni,max este v hétvégén,de akkor nagyon <_<

Anno bem józsef utca/margit krt/külügyminisztérium...tudod..két sáv jön le Margit krt-ról.

Külső a külügy előtt lezárva,szépen ment a zipzár elv, mindenki engedte be a másikat,nem is volt gond.

Jött egy türelmetlen nő, fekete nagy merga, sor elejére és beakart pofátlanul vágni a sorba.

Senki nem engedte be, pont én araszoltam mellette már, amikor elkezdte rámhúzni szép lassan az araszolás közben.

Mivel nyár volt, ablak lent mikor már éppen csak nem ért hozzá a corsám jobb első sárvédőjének átszóltam a csajnak, hogy nyugodtan huzza csak rá, amúgy is festetni kéne egy két dolgot a corsán, nekem 4E a sárvédő, neki a lámpa már egy vagyon! :angry: Azt mondta siet...mi is! :P

Link to comment
Megosztás:

Anno bem józsef utca/margit krt/külügyminisztérium...tudod..két sáv jön le Margit krt-ról.

Külső a külügy előtt lezárva,szépen ment a zipzár elv, mindenki engedte be a másikat,nem is volt gond.

Jött egy türelmetlen nő, fekete nagy merga, sor elejére és beakart pofátlanul vágni a sorba.

Senki nem engedte be, pont én araszoltam mellette már, amikor elkezdte rámhúzni szép lassan az araszolás közben.

Mivel nyár volt, ablak lent mikor már éppen csak nem ért hozzá a corsám jobb első sárvédőjének átszóltam a csajnak, hogy nyugodtan huzza csak rá, amőgy is festetni kéne egy két dolgot a corsán, nekem 4E a sárvédő, neki a lámpa már egy vagyon! :angry: Azt mondta siet...mi is! :P

Hát igen én amikor kéreckedek be pl kurvára nem húzom rá a kormányt mert ha normálisan indexelek, lehet nem az 1-2. fog beengedni de valaki úgy is befog szóval igazából hozzáállás kérdése az egész és általában nem szoktak leállni buz!skodni velem és átszólni <_< Apropó a lámpád fújásakor a lámpa gyárilag össze van ragasztva vagy neked is csak 3 fém fül fogta össze és ennyi? Tervezem már a keret átfújást.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen én amikor kéreckedek be pl kurvára nem húzom rá a kormányt mert ha normálisan indexelek, lehet nem az 1-2. fog beengedni de valaki úgy is befog szóval igazából hozzáállás kérdése az egész és általában nem szoktak leállni buz!skodni velem és átszólni <_< Apropó a lámpád fújásakor a lámpa gyárilag össze van ragasztva vagy neked is csak 3 fém fül fogta össze és ennyi? Tervezem már a keret átfújást.

Az, akin látják, hogy genyó módon a sor elejéra húz és ott kéreckedi, azt nem engedik be pesten sem! :angry: Teljessen jogosan.

Fő utca, busz sáv...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.