Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Na 10 rongyért találtam 1 tuning lámpát így összesen 3 ezerbe fájna kb a lámpa projekt mert a régit elpattintom majd valakinek....Láttam, hogy van 1 csomó sötétítő mániás szóval tuti lesz rá vevő... Hát nem a legjobb ez a kör körös lámpa de annyira talán nem gáz.

image-3D5A_4D72B9BA.jpg

image-8D68_4D8B72B6.jpg

Bocs ha egy kicsit szar lett gyors paintes <_<

Ez lenne az a lámpa jobb lenne mint a régi fújt fekete vagy hanyagoljam és keressek valami mást? :angry: Nekem a füst fekete tetszik de arra ilyen 5 hetet kell várni és 8-10 rongyal több mint ez.

De_RO01S.jpg

Link to comment
Megosztás:

Jobb alsó és tessék venni egy 40-es csüccsöt is! :P

Vennék ültető rugót csak mivel félek mivel tele van gödörrel minden és van 1 csomó magas dolog így nem kockáztatok, hogy szétszaggassam a kocsit. A céges off seat incanak sikerült leb@szni az olajteknőt minden olaj elfolyt <_<

image-57B8_4D8B8CFB.jpg

image-ED01_4D8B8CFB.jpg

image-B799_4D8B8CFB.jpg

Azt ezen még ültetés se volt szóval nálam az ültetés nem játszik az FIX!

Az egészből annyit éreztem, hogy majdnem bevertem a fejem a tetőbe :P komoly volt :angry:

Link to comment
Megosztás:

Vennék ültető rugót csak mivel félek mivel tele van gödörrel minden és van 1 csomó magas dolog így nem kockáztatok, hogy szétszaggassam a kocsit. A céges off seat incanak sikerült leb@szni az olajteknőt minden olaj elfolyt <_<

http://kephost.hu/image-57B8_4D8B8CFB.jpg

http://kephost.hu/image-ED01_4D8B8CFB.jpg

http://kephost.hu/image-B799_4D8B8CFB.jpg

Azt ezen még ültetés se volt szóval nálam az ültetés nem játszik az FIX!

Az egészből annyit éreztem, hogy majdnem bevertem a fejem a tetőbe :P komoly volt :angry:

Faja. :P

Nekem is szokott olyan lenni,hogy a koptató súrolja a havat az úton.

A gyárihoz minél közelebbi állapotot állítsd vissza a corsádon,vegyél egy T matricát meg rakjál bele egy c20xe-t. :P

Link to comment
Megosztás:

Vennék ültető rugót csak mivel félek mivel tele van gödörrel minden és van 1 csomó magas dolog így nem kockáztatok, hogy szétszaggassam a kocsit. A céges off seat incanak sikerült leb@szni az olajteknőt minden olaj elfolyt <_<

Azt ezen még ültetés se volt szóval nálam az ültetés nem játszik az FIX!

Az egészből annyit éreztem, hogy majdnem bevertem a fejem a tetőbe :P komoly volt :angry:

nem kellet volna neki menni a warburgnak :P :P

Link to comment
Megosztás:

Faja. :P

Nekem is szokott olyan lenni,hogy a koptató súrolja a havat az úton.

A gyárihoz minél közelebbi állapotot állítsd vissza a corsádon,vegyél egy T matricát meg rakjál bele egy c20xe-t. <_<

T matrica és c20LET :P az mondjuk már nem lenne rossz :P Majd egyszer lesz c20XE amikor szétesett az 1.4 SI ameddig szét nem esik, addig marad minden így mert szeretem :angry:

Link to comment
Megosztás:

...majdnem bevertem a fejem a tetőbe :angry: komoly volt <_<

Akkor nem lehet hogy a tempó volt sok? Kisebb tempónál te sem pattogsz az ülésben, és a karter is megmarad.

Lehet közlekedni ültetéssel is, csak ésszel. Én két évig jártam úgy a Calival hogy a fekvőrendőrök előtt nullára lassítottam, majd egyesben kábé tízzel mentem át rajtuk. Soha nem volt semmi baja az autónak, pedig FK futómű volt alatta amit sokan szidnak hogy nem valami strapabíró...

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem lehet hogy a tempó volt sok? Kisebb tempónál te sem pattogsz az ülésben, és a karter is megmarad.

Lehet közlekedni ültetéssel is, csak ésszel. Én két évig jártam úgy a Calival hogy a fekvőrendőrök előtt nullára lassítottam, majd egyesben kábé tízzel mentem át rajtuk. Soha nem volt semmi baja az autónak, pedig FK futómű volt alatta amit sokan szidnak hogy nem valami strapabíró...

Hát a tempó is volt vagy 60-70 <_<:D persze a rendőrségi jelentésbe 30at diktáltam be :angry::D De hát ne a tempóhoz legyen már kötve, hogy mekkora szarul van megcsinálva az a csatornafedél már bocs, amúgy 50ennel lehet ott menni közli a rendőr, hogy csak ha 30at ír a jelentésbe akkor fizetik csak ki. Mi a f@szom, hogy csak 30al megyek akkor fizetik ki? 50ennel lehet menni b@zdmeg vicc ez az ország.

Link to comment
Megosztás:

Ha a nevem van és forgalomban,akkor mindenképpen! <_<

Hát forgalomba, nem nehéz otthagyni ezeket a nagy sofőröket akik megfordulnak a forgalomba, régen sokat ingáztam a hungárián rakparton.. Na ott érdekes módon a hungárián cikk cakkoztam tudom, hogy szabálytalan de hamar végig tudtam menni, a külső sávot senki nem ismeri ebbe az országba ott lehet legjobban haladni én ott megyek szinte mindig max előzésnél használom a belsőket. Mindig keresem a trükköket bármerre megyek rakparton is fel kell menni a felső rakpartra és máris 10-15 perceket lehet spórolni.. ahelyett, hogy állsz a nagy sorba mindig 100-200 kocsit előztem a felső úton :P

A hungárián meg a külső sávba és a parkoló kocsik mellett mindig hagynak helyet ahol a corsával és az off seat incaval lazán elférek így is 100-200 kocsikat lehet előzni :P egyébként meg a kis utcákba trükközök a hungária mellett csomó idő megtakarítás. Egyébként még kedvelem a jobbra kanyarodó sávot a lámpánál jobbra kanyar keresztbe az úton megint ott vissza az útra vezető jobb kanyarodó sávba és hello és máris meg se kell állni a lámpánál :P Tudok még pár ilyen hülyeséget amit már kitaláltam aki ezeket figyeli több 10 perceket tud spórolni de elég csak a külső sávokba menni. A rakpart végén is reggelen 500 méretes sor áll a belsőbe én mindig előzők 100 kocsit a külsőbe és bekéreckedek :P:D A kedvencem az volt amikor a rakpart előtt leszedték a buszsáv táblát és már csak a busz felírat volt az úton. + feltették, hogy 2 sáv van táblát :angry:... Sok idióta mindig állt a nagy sorba a buszsávba mentem ami már persze nem is volt buszsáv csak a feliratot fent hagyták ennyire nézik az emberek a táblát meg ennyi eszük is van.

Link to comment
Megosztás:

Az az ökör, aki beenged. :P Én biztos nem adnék helyet. <_<

Ez nem ökörség valaki úgy is beenged én is beengedem az embereket 1el több vagy kevesebb tök mindegy, sok mindenkit beengedek főúton is csak el kell venni a gázt figyelem előre a lámpákat mivan előttem és ha úgy se tudok menni beengedek kocsikat. A zebrán is megállok a gyalogosoknak próbálok úgy vezet, hogy nekem is jó legyen meg másoknak is. De tisztelet a kivételnek az emberek 70%nak fogalma sincs a kresz szabályokról ésszerűtlen vezetnek és tehetségük sincs hozzá. Magyarországon a vezetési kultúra egy nagy 0. Mindenki a belsőbe megy azt se tudják melyik sávból kell hova kanyarodni, látja, hogy nem fér át de beáll a kereszteződés közepére és még sorolhatnám. Ez már csak rosszabb lesz :angry:

Ja és az ilyen nem beengedős köcsögnek akiken még látom is, hogy patkány módon csinálják megszoktam köszönni egy minden sebességbe tiltásig húzatva megelőzve satú fékkel :P Ez az ilyen mutogatós kormány ráhúzós parasztokra vonatkozik :P

Link to comment
Megosztás:

Ez nem ökörség valaki úgy is beenged én is beengedem az embereket 1el több vagy kevesebb tök mindegy, sok mindenkit beengedek főúton is csak el kell venni a gázt figyelem előre a lámpákat mivan előttem és ha úgy se tudok menni beengedek kocsikat. A zebrán is megállok a gyalogosoknak próbálok úgy vezet, hogy nekem is jó legyen meg másoknak is. De tisztelet a kivételnek az emberek 70%nak fogalma sincs a kresz szabályokról ésszerűtlen vezetnek és tehetségük sincs hozzá. Magyarországon a vezetési kultúra egy nagy 0. Mindenki a belsőbe megy azt se tudják melyik sávból kell hova kanyarodni, látja, hogy nem fér át de beáll a kereszteződés közepére és még sorolhatnám. Ez már csak rosszabb lesz :P

Ja és az ilyen nem beengedős köcsögnek akiken még látom is, hogy patkány módon csinálják megszoktam köszönni egy minden sebességbe tiltásig húzatva megelőzve satú fékkel :P

Végülis, az a patkány, aki pofátlanul próbál bevágni a külső sávból. <_<

Hála a jó égnek mostanában nem kell bp-en járnom.

Emlegeted a KRESZ-t, de vajon jól is értelmezed? Mert érdekes vezetési stílust ecseteltél az előbb. :angry:

Abban egyetértünk, hogy sok embernek inkább áramot kellene vezetnie. :P

Viszont mi úgy járunk napi 160km-t, hogy odafelé én, haza meg a kolléga vezet.

Én a magam nyugis stílusában, ő meg a "lenyomok mindenkit"ben.

Komoly 6 perc volt a mai különbség. Meg 1 l-rel több fogyi neki. :P

Ennyit nekem nem ér.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.