Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Jó minőségű festékszóró előtte alapozva műanyag alapozóval, vagy venni újat ami utcáról betérve 5 rongy kb a 4 külső léc kedvezménnyel a fele szóval én nem fújogatnék... se kenegetnék.. http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1445401326.html + be kell szerezni mindenből fújtat vagy lefújatni és nem kell szarakodni a kenegetéssel <_<

Mondjuk tényleg sokkal olcsóbban jössz ki ha megveszel egy újat, mint befektetsz egy csomó pénzt festékbe (ha te csinálod). Vagy fényezteted de az is egy vagyon :angry:

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki a kocsin levő külső műanyagok szín visszanyerésére valami jó szert? (ami tényleg jó is :angry:)

Turtle Wax: Black crome kb 1500Ft félévente szoktam átkenni a külső műanyagokat vele. Ki is tart egy fél évig simán.

Vagy 4X átkentem vele a corsát meg 2X egy másik autót,mire elfogyott.Tehát a corsára kitart vagy 3évig. Szokták még hőlégfúvózni a műanyagokat az nem tudom mennyire tartós és gondolom hajszárító kevés hozzá.

A négy sárvédőív oké,hogy 5 rugó,de akkor már kell hozzá venni új lökösöket vagy színre fújni őket meg új kilincseket meg új akksi feletti műanyagokat. Különben el fog ütni színben.

Ha elromlott vegyél új autót... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 5 ajtós B Corsával az a problémám, hogy a hátsó ülés támláját nem tudom lenyitni, mert csak az egyik oldali nyitó enged. A másikon nem old ki a zár. Ezt csak a háttámla kárpitjának a bontásával lehet megoldani? Van más módja is?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Jó minőségű festékszóró előtte alapozva műanyag alapozóval, vagy venni újat ami utcáról betérve 5 rongy kb a 4 külső léc kedvezménnyel a fele szóval én nem fújogatnék... se kenegetnék.. http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1445401326.html + be kell szerezni mindenből fújtat vagy lefújatni és nem kell szarakodni a kenegetéssel <_<

Sajnos valóban, a két lökhárítóval (2*12k körül van) együtt nem lenne olcsó mulatság , de azért köszi

Link to comment
Megosztás:

Turtle Wax: Black crome kb 1500Ft félévente szoktam átkenni a külső műanyagokat vele. Ki is tart egy fél évig simán.

Vagy 4X átkentem vele a corsát meg 2X egy másik autót,mire elfogyott.Tehát a corsára kitart vagy 3évig. Szokták még hőlégfúvózni a műanyagokat az nem tudom mennyire tartós és gondolom hajszárító kevés hozzá.

A négy sárvédőív oké,hogy 5 rugó,de akkor már kell hozzá venni új lökösöket vagy színre fújni őket meg új kilincseket meg új akksi feletti műanyagokat. Különben el fog ütni színben.

Ha elromlott vegyél új autót... <_<

thx. megtekintem, unixba látom hogy kapható

Link to comment
Megosztás:

Sajnos valóban, a két lökhárítóval (2*12k körül van) együtt nem lenne olcsó mulatság , de azért köszi

Ehhh én a 2 fekete lököst 16ért vettem összesen postával együtt <_< a 4 műanyagot körbe meg 2500ért és kb 5 évet fiatalodott a kocsi előtte kb úgy nézett ki mint 1 roncs utálom a régi kinézetet a 97 előttit nagyon csúnya.

Link to comment
Megosztás:

Ha már lökhárító, én vagy másfél éve egyszerűen vettem egy flakon (khm, vagy inkább kettő) lökhárító-festéket, és lefújtam. A négy ívvel együtt - még azóta is emlékszem a sok szilikonragasztásra, enné meg a fene aki úgy javította - belekerült ugyan egy kis munkába, és nem is lett kiállításra való, de még mindig tart a festék.

Előtte / utána:

thumb-8B57_4D875F14.jpg thumb-1A0D_4D875F50.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha már lökhárító, én vagy másfél éve egyszerűen vettem egy flakon (khm, vagy inkább kettő) lökhárító-festéket, és lefújtam. A négy ívvel együtt - még azóta is emlékszem a sok szilikonragasztásra, enné meg a fene aki úgy javította - belekerült ugyan egy kis munkába, és nem is lett kiállításra való, de még mindig tart a festék.

Előtte / utána:

http://kephost.hu/thumb-8B57_4D875F14.jpg p><p> [img]<a href=http://i51.photobucket.com/albums/f370/boboffkey123/IMG_0708.jpg' alt='IMG_0708.jpg'>

Ilyesmi lett az eredmény csak én fényes feketére csináltam de a felni ugyan ez...

Link to comment
Megosztás:

Ha már állandóan dobfék a téma...

Kérdés, dobféket is beakarom fújni feketére a hőállóval, azt nehéz leszedni nem csináltam még? Vagy a kocsin fújjam jobban járok? Piroson gondolkodtam, meg, hogy színtereztem de mindenkinek piros elég uncsi. J0hnny is láttam feketére lekente azt szeva :angry: Ha összeállt a projekt teszem fel a képeket hátha valaki szereti ha minden fekete :P

Csak egy anya fogja meg egy sasszeg <_< Gyerekjáték levenni :P

Link to comment
Megosztás:

Hali lenne egy olyan kérdésem nemtudom mi lehet a probléma de nagy esőben ha sok vizet kap a motortér elkezd rángatni majdnem hogy lefullad de csak nagyon nagy esőnél vagy pedig a kocsimosó után tudvalaki segíteni ebben hogy mi kaphat vizet?

Előre is köszönöm a segítséget!!

Link to comment
Megosztás:

Egy hatalmas segítségre lenne szükségem.

Ma mentem az okmányirodába, és nem tudtam átíratni az autót, mert záradék van rajta, valami gyöngyösi behajtócég által :@

Én nem a tulajdonostól vettem, hanem egy sráctól, ő vette a tulajdonostól. Vagyis van 1 köztes adásvételi papírom. Tudom, hogy feljelentést kellene tenni, de autót lefoglalnák, ezt meg nem akarom. Most se autóm ( vagyis van, de így nem szaladgálhatok vele) se pénzem.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Valahogy ki lehet játszani? Ami előtt megvettem az autót, direkt elkértem az autó papírjait, hogy bemegyek az okmányirodába, tájékoztatást kérni, de nem adtak, mert nem én vagyok a tulajdonos. Hogy lehet az állam, avagy okmányiroda ekkora férfinemiszerv :@ A szegény ember meg ez miatt bukik 300e.

Persze az eredetiség vizsga árát elfogadták!

Link to comment
Megosztás:

Hali lenne egy olyan kérdésem nemtudom mi lehet a probléma de nagy esőben ha sok vizet kap a motortér elkezd rángatni majdnem hogy lefullad de csak nagyon nagy esőnél vagy pedig a kocsimosó után tudvalaki segíteni ebben hogy mi kaphat vizet?

Előre is köszönöm a segítséget!!

egy motor kód sokat segítene <_<

de valószínűleg az elosztó fedélbe jut a víz

Link to comment
Megosztás:

Hali lenne egy olyan kérdésem nemtudom mi lehet a probléma de nagy esőben ha sok vizet kap a motortér elkezd rángatni majdnem hogy lefullad de csak nagyon nagy esőnél vagy pedig a kocsimosó után tudvalaki segíteni ebben hogy mi kaphat vizet?

Előre is köszönöm a segítséget!!

Beázik a gyújtás

Link to comment
Megosztás:

Ha már állandóan dobfék a téma...

Kérdés, dobféket is beakarom fújni feketére a hőállóval, azt nehéz leszedni nem csináltam még? Vagy a kocsin fújjam jobban járok? Piroson gondolkodtam, meg, hogy színtereztem de mindenkinek piros elég uncsi. J0hnny is láttam feketére lekente azt szeva <_< Ha összeállt a projekt teszem fel a képeket hátha valaki szereti ha minden fekete :angry:

Fekete hammerite,ecset,drótkefe,fent a helyén,soha többé nem lesz vele gond. :P

Link to comment
Megosztás:

Egy hatalmas segítségre lenne szükségem.

Ma mentem az okmányirodába, és nem tudtam átíratni az autót, mert záradék van rajta, valami gyöngyösi behajtócég által :@

Én nem a tulajdonostól vettem, hanem egy sráctól, ő vette a tulajdonostól. Vagyis van 1 köztes adásvételi papírom. Tudom, hogy feljelentést kellene tenni, de autót lefoglalnák, ezt meg nem akarom. Most se autóm ( vagyis van, de így nem szaladgálhatok vele) se pénzem.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Valahogy ki lehet játszani? Ami előtt megvettem az autót, direkt elkértem az autó papírjait, hogy bemegyek az okmányirodába, tájékoztatást kérni, de nem adtak, mert nem én vagyok a tulajdonos. Hogy lehet az állam, avagy okmányiroda ekkora férfinemiszerv :@ A szegény ember meg ez miatt bukik 300e.

Persze az eredetiség vizsga árát elfogadták!

Amíg nem egyenlíti ki a tulaj a tartozását,addig nem tudod átíratni.Vagy próbáld visszacserélni,vagy add tovább te is. <_<

De egy GSI-hez minek kellenek papírok?! Otthagyod vele az Octávia Rs-t is. Igazi menekülőautó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.