Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

16.5cm beépítőkeret is kelleni fog,és addig ne rakd vissza a kárpitot,amíg meggyőződsz róla,hogy nem zörög,mert szokott.

és azt hiszem 55mm a beépítési mélység <_< ha ügyes vagy akkor egy 10mm-es mdf lapból kivágsz egy kiemelő keret alakú karikát és akkor éppen befér egy normális hangszóró :angry: egyébként vagy drága a slim vagy recseg

mellettem a parkolóba a disco előtt mindkét oldalon ellopták a alu garnitúrát:D enyémen ott virít a kerékőr :P

Link to comment
Megosztás:

és azt hiszem 55mm a beépítési mélység <_< ha ügyes vagy akkor egy 10mm-es mdf lapból kivágsz egy kiemelő keret alakú karikát és akkor éppen befér egy normális hangszóró :angry: egyébként vagy drága a slim vagy recseg

mellettem a parkolóba a disco előtt mindkét oldalon ellopták a alu garnitúrát:D enyémen ott virít a kerékőr :P

Ennyi nem azt fogják basztatni amit nehezebb ez tök logikus. Láttam a jó kis bőr cdx corsa már a hahun van

Link to comment
Megosztás:

Ennyi nem azt fogják basztatni amit nehezebb ez tök logikus. Láttam a jó kis bőr cdx corsa már a hahun van

A kerékőrt az én is támogatom. Nekem akkor is fent vannak amikor téli garnitúra van a corsán. Biztos ami biztos. Nincs kedvem arra kelni egyszer ,hogy kerék nélkül virít a verdám <_<

Persze ez sem jelent teljes biztonságérzetet de legalább vmi.

Link to comment
Megosztás:

A kerékőrt az én is támogatom. Nekem akkor is fent vannak amikor téli garnitúra van a corsán. Biztos ami biztos. Nincs kedvem arra kelni egyszer ,hogy kerék nélkül virít a verdám <_<

Persze ez sem jelent teljes biztonságérzetet de legalább vmi.

A szomszédnak a ház előtt építették alá téglával a hetes téli gumit a színesfém kereskedők. Azóta ő és a kerékőr megbecsült barátok XD

Link to comment
Megosztás:

A szomszédnak a ház előtt építették alá téglával a hetes téli gumit a színesfém kereskedők. Azóta ő és a kerékőr megbecsült barátok XD

Hát a kerékőr az pont a színesfém tolvajok ellen jó mert olyan buták mint a segg. Az okosabbak ellen már nem ér sokat csak lassítja a leszedést <_< Aki meg nem rak kerékőrt mert f@szság az meg is érdemli, hogy leszedjék neki. Nekem van 1 haverom aki az 5 kerékcsavaros verdájára 2 kerékőrt tett :angry: De hát igaza is van :P

Link to comment
Megosztás:

A szomszédnak a ház előtt építették alá téglával a hetes téli gumit a színesfém kereskedők. Azóta ő és a kerékőr megbecsült barátok XD

ismerős meg vett vmi nagyon drága felnit gumikkal, másnap akart venni rá kerékőrt...a kerekei nem érték meg a másnapot

de ha már itt tartunk mesélek egy vicces dolgot: az én gyári gsi felnim olyan, hogy a csavarokat takarja egy a felni anyagából készült rész,és ezt egy kis csavar rögziti,ergó ez védi a négy csavart a hozzá féréstől...na most mikor feltörték a verdát benne volt ennek a kis csavarnak a kulcsa,amivel ugye le lehet szedni...na kész voltam hogy most hogy szedem majd le a kerekeket stb..elvittem akkori szerelőmhöz, fogott egy hegyes végű fogót és egyszerüen lecsavarta... <_<

Link to comment
Megosztás:

ismerős meg vett vmi nagyon drága felnit gumikkal, másnap akart venni rá kerékőrt...a kerekei nem érték meg a másnapot

de ha már itt tartunk mesélek egy vicces dolgot: az én gyári gsi felnim olyan, hogy a csavarokat takarja egy a felni anyagából készült rész,és ezt egy kis csavar rögziti,ergó ez védi a négy csavart a hozzá féréstől...na most mikor feltörték a verdát benne volt ennek a kis csavarnak a kulcsa,amivel ugye le lehet szedni...na kész voltam hogy most hogy szedem majd le a kerekeket stb..elvittem akkori szerelőmhöz, fogott egy hegyes végű fogót és egyszerüen lecsavarta... <_<

Hát minden leszedhető nincs leszedhetetlen kerékőr se csak hát ha már nehezebb a dolog akkor talán nem találják be a kocsid. Haver is 2 kerékőr :angry: az mekkora szopatás :P Lehet, hogy azon a 10 percen múlik majd, hogy nem tudják leszedni mert visszaérsz vagy bármi.

Link to comment
Megosztás:

http://kephost.hu/share-78DB_4D84E5AA.html"]%7Boption%7Dhttp://kephost.hu/image-78DB_4D84E5AA.jpg

Ilyet se sűrűn lehet látni. Komolyan még tetszik is <_<

Egy másik érdekesség: Nagy munka lehetett ezt megcsinálni? (a hátsó szárnyra gondolok)

http://kepfeltoltes.hu/110319/4552851_1_ww...ltoltes.hu_.jpg

Ez a 3 ajtós GSI szárnya rátákolva látszik is, hogy nem rávaló, szóval szerintem nem volt nagy munka rá van téve és kész .:angry: Fogod felrakod szélvédőragasztóval és kész

Link to comment
Megosztás:

Ez a 3 ajtós GSI szárnya rátákolva látszik is, hogy nem rávaló, szóval szerintem nem volt nagy munka rá van téve és kész :angry:

Nekem sem lájk.A gsi napellenző hátul a háromajtóson sem tetszik. De ritka nagyon. :P Csakúgy mint régen faternak az ezerkecskén volt hátsó napellenző-szárny,ami annyira ritka volt,hogy lelopták. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem lájk.A gsi napellenző hátul a háromajtóson sem tetszik. De ritka nagyon. :angry: Csakúgy mint régen faternak az ezerkecskén volt hátsó napellenző-szárny,ami annyira ritka volt,hogy lelopták. <_<

image-3D5A_4D72B9BA.jpg

image-50AC_4D850D05.jpg

100x szebb szárnyal ráadásul gyári GSI mint simán az mondja, hogy csúnya úgy akinek nincs szárny, hogy nyugtatgassa magát. Ja és amúgy eléggé nehéz volt beszerezni!

Link to comment
Megosztás:

Mi az, hogy nem raknál fel olyan szart? Ja csak tudod nem mondom, hogy ellophatatlanak lesznek tőle a felnik, de mi nem kertes házba lakunk így nincs garázs... Meg ha mész valahova se árt, ha több kocsi van és a tieden van kerékőr nagy az esély rá, hogy nem azt fogják basztatni. Szóval nagyon nem hinném, hogy hülyeség. Érdekes J0hnny, hogy neked minden hülyeség <_< Akkor te, hogy oldod meg, hogy ne lopják le a felnijeid?

Itt pihen az asztalon egy irmscher kerék őr, szétszakadva, nyáron másik havernak szedtem le heggesztéssel, neki is szétment.

A 30EFt-os gyári alut, ha elakarja vinni, hát vigye. :angry:

Link to comment
Megosztás:

http://kephost.hu/image-3D5A_4D72B9BA.jpg

http://kephost.hu/image-50AC_4D850D05.jpg

100x szebb szárnyal ráadásul gyári GSI mint simán az mondja, hogy csúnya úgy akinek nincs szárny, hogy nyugtatgassa magát. Ja és amúgy eléggé nehéz volt beszerezni!

Nekem tényleg nem jön be. Szárny nélkül szebb a hátsó ajtó íve. A szárny meg megtöri. Megnyugtattam magam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.