Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én eddig csak sülysápon láttam. Szecsőn van még 1 ugyanilyen corsa x14xe motorkóddal egy srácnak Beninek. Szoktatok erre kocsikázni? Te pesti vagy nem?

Egészen pontosan Tárnoki Beni (ő corsáját láttam vezettem akkor szerelmesedtem bele és vettem énis)...Nővére volt barátosném ... Jófej srác igaz a lelkét szét taposa a verdának, most lakatolják neki. Olyan zene van benne kiszaggat mindent.

Én Adácsi vagyok ugyan de néha Berénybe leugrok bulájozni. NA hol lesz tali srácok <_<

Link to comment
Megosztás:

Pedig azért vettem ám x12sz-t mert azt akartam vele kompenzálni! Lehet benéztem,mert mások erősebb motorral hajtanak bé corsát,így ők nyernek,mert többet tudnak kompenzálni. <_<

Így van :angry: corsába elég egy x12sz is :P 109LE nem lehet mit kezdeni, tegnap egy csajszi egyszerűen félt benne, mondta még1x ebbe nem száll be :É

Link to comment
Megosztás:

Egészen pontosan Tárnoki Beni (ő corsáját láttam vezettem akkor szerelmesedtem bele és vettem énis)...Nővére volt barátosném ... Jófej srác igaz a lelkét szét taposa a verdának, most lakatolják neki. Olyan zene van benne kiszaggat mindent.

Én Adácsi vagyok ugyan de néha Berénybe leugrok bulájozni. NA hol lesz tali srácok <_<

Nagyon gyilkolja az autóját. Nincs is benne olyan nagy hangtechnika :|

Link to comment
Megosztás:

Nagy tévedés, hogy a nagy moci sokat eszik egy B corsában... :angry:

Én nem azt írtam, hogy sokat eszik hanem, hogy többet mint a c14se ennyi manapság már 7L is sok nem, hogy 8-10 erre gondoltam. Én városba tolom 7L eljárok persze a sorba akkor állok be ha nem tudok már máshol menni mert inkább trükközök. Nem eszik nagy köbcentis sokkal többet de azért eszeget nekem is valami 1.6-2.0 lesz ha kifekszik a motor csak hát a papírozás felejtő a fogyasztás belefér <_< Mondjuk ebbe az országba semmit nem lehet csinálni..

Link to comment
Megosztás:

hello

Sajnos megint előjött egy hiba amit még mindig nem tudok h mitől van.

A jelenség ugyan az, főleg esős idő után jelentkezik. Alacsony fordulaton megyek (pl elindulásnál) és elkezd rángatni, dadogni az autó.

Ha pörgetem és kicsit csúsztatom a kuplungot akkor megy. kb 15-20km megtétele után elmúlik.

Vki valami tipp hogy mitől lehet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.