Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Igen, de ha vmit kell csinálni a corsán akkor általában Sztmkátára megyek le szülőkhöz, meg ott van a "szerelőm". Könnyebb egy udvaron szerelgetni mint egy utcán <_< Persze apróbb dolgokat megoldok itt is, de azért könnyebb ott.

Jah értem :P Ki a szerelőd ott :P? Sztem ismerem :angry: szentmártonkáta itt van 5km-re, 1x összefuthatnánk :P

Nem veszem magamra, bírom a kritikát, de akkoris, elsőnek nézze meg magát meg az autóját és utána pofázzon :D Amennyibe hirdették ezt a GSI-t sejtettem hogy lesz rajta mit csinálgatni, de én inkább apránként fejtem az autóba a pénzt, mint egyszerre 500e kidobjak, mert annyit sose tudnék össze gyűjteni diák létemre :P És bent a szervizbe segítőkész mindenki, vmelyik nap a fűtőmotor ellenállást akarom bevinni, hátha megtudjuk bent csinálni mert nem működik vagy 4-esen működik a ventilátor. Csak nem tom merre található, de majd utána nézzek a szerelési könyvbe

Link to comment
Megosztás:

Egyeztetünk <_< Verda kérdésben igazad van. sztem is könnyebb apránként csinálgatni mint egyszerre kiadni többet. Persze ha lehetne sztem sokan azt választanák, na de ez van. Örülj annak amid van, csinálgasd apródonként és élvezd. A többivel ne foglalkozz.

Különben itt a fórumon is nagyon sok hasznos tanácsot kap az ember, persze jön mellette más is de az csak színesebbé teszi az egészet :angry:

Ott a cch oldal. Nem bántásból mondom de ott is sajna van 3-4 ember akivel lehet beszélgetni és kész.

Itt azért aktívabbak a srácok :P Nézd meg Dirty-t :P Kis idő alatt szólt annyit hozzá a témákhoz mint más 2 év alatt .

Ja és nem csak f...ságokat, hanem hasznos dolgokat!!

Addig jó még ez van :P Ha ez se lenne.....

Lökös kérdés az mondjuk úgy folyamatban van :P Elképzelés megvan, már körülnéztem, hogy mi merre mennyi, már csak anyagilag kell összeszednem magam. Sajna mindig van vmi ami keresztbehúzza a számításaimat, de nemcsak én vagyok így vele

Link to comment
Megosztás:

Egyeztetünk <_<

Lökös kérdés az mondjuk úgy folyamatban van :P Elképzelés megvan, már körülnéztem, hogy mi merre mennyi, már csak anyagilag kell összeszednem magam. Sajna mindig van vmi ami keresztbehúzza a számításaimat, de nemcsak én vagyok így vele

Ne is mond. Nekem is annyi kiadásom van mostanába, hogy már alig bírom.

De jó hír, hogy ma sikerült hazahoznom 10w40es olajat. Agip féle 4 liter. jó lehet? egyik munkatárs adta bontatlan csomagolásba csak úgy :angry:

http://olajdokk.hu/component/virtuemart/?p...p;category_id=2

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond. Nekem is annyi kiadásom van mostanába, hogy már alig bírom.

De jó hír, hogy ma sikerült hazahoznom 10w40es olajat. Agip féle 4 liter. jó lehet? egyik munkatárs adta bontatlan csomagolásba csak úgy <_<

http://olajdokk.hu/component/virtuemart/?p...p;category_id=2

Igazából nem tudom ,hogy mi jó. Mikor hozzám került a kocsi, gyári GM olajat raktam bele, most legutoljára Castrol-t kapott a kicsike. Van aki ezt ajánlja van aki azt :angry: saját véleményem szerint jobb ha minőségibb olajat tesz az ember bele, hosszútávon kifizetődőbb.

Persze most jön majd a kérdés ,hogy mit nevezünk minőségibb olajnak? :P

Link to comment
Megosztás:

Jah értem :P Ki a szerelőd ott :P? Sztem ismerem <_< szentmártonkáta itt van 5km-re, 1x összefuthatnánk :P

Nem veszem magamra, bírom a kritikát, de akkoris, elsőnek nézze meg magát meg az autóját és utána pofázzon :P Amennyibe hirdették ezt a GSI-t sejtettem hogy lesz rajta mit csinálgatni, de én inkább apránként fejtem az autóba a pénzt, mint egyszerre 500e kidobjak, mert annyit sose tudnék össze gyűjteni diák létemre :angry: És bent a szervizbe segítőkész mindenki, vmelyik nap a fűtőmotor ellenállást akarom bevinni, hátha megtudjuk bent csinálni mert nem működik vagy 4-esen működik a ventilátor. Csak nem tom merre található, de majd utána nézzek a szerelési könyvbe

:D
Link to comment
Megosztás:

Ne is mond. Nekem is annyi kiadásom van mostanába, hogy már alig bírom.

De jó hír, hogy ma sikerült hazahoznom 10w40es olajat. Agip féle 4 liter. jó lehet? egyik munkatárs adta bontatlan csomagolásba csak úgy <_<

http://olajdokk.hu/component/virtuemart/?p...p;category_id=2

Jó lesz bele!No para.

Fűtőmotor ellenállás:

509405.jpg

A szélvédő alatt keresd, karok le, pollenszűrő ki és megfogod találni. :angry:

A végén van egy termisztor, azt kell kicserélni rajta, aztán mehet vissza.

Elektronikai szaküzletben van vagy 150Ft.

Link to comment
Megosztás:

Jó lesz bele!No para.

Fűtőmotor ellenállás:

http://www.autovillcentrum.hu/ellenallas/509405.jpg

A szélvédő alatt keresd, karok le, pollenszűrő ki és megfogod találni. :angry:

A végén van egy termisztor, azt kell kicserélni rajta, aztán mehet vissza.

Elektronikai szaküzletben van vagy 150Ft.

Láttam múltkor lested a kék b corsa X20XEV csávó kocsiját egész jó <_<

Link to comment
Megosztás:

Láttam múltkor lested a kék b corsa X20XEV csávó kocsiját egész jó <_<

Az angoloknál most az a divat! :P

Itthon is elég sok B vecit/astra GSi-t bontanak el és elég olcsón hozzá lehet jutni X20XEV-hez.

Szinte full gyárira be lehet építeni, féltengellyel kell variálni, de a dízelé jó lenne hozzá.

Ha kifingik az 1.4, akkor valami ilyesmi kerül be. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Az angoloknál most az a divat! :angry:

Itthon is elég sok B vecit/astra GSi-t bontanak el és elég olcsón hozzá lehet jutni X20XEV-hez.

Szinte full gyárira be lehet építeni, féltengellyel kell variálni, de a dízelé jó lenne hozzá.

Ha kifingik az 1.4, akkor valami ilyesmi kerül be. <_<

Nálam ugyan ilyen megoldás lesz eszközölve mert nem fogom felújítani 150ért az tuti....

Link to comment
Megosztás:

Bár valahol olvastam, hogy a c20xe sokkal jobb motor mert ez ecotec...... butított változat persze újabb de hát nem tudom. EGR szelep kevesebb LE 136, rosszabbul tuningolható.

Jó motor a C20XE, de már az X20XEV is elég lenne bőven. <_<

Az ecotec cuccokat meg kilehet herélni.Nekem sincs már...

Link to comment
Megosztás:

Jó lesz bele!No para.

Fűtőmotor ellenállás:

http://www.autovillcentrum.hu/ellenallas/509405.jpg

A szélvédő alatt keresd, karok le, pollenszűrő ki és megfogod találni. :angry:

A végén van egy termisztor, azt kell kicserélni rajta, aztán mehet vissza.

Elektronikai szaküzletben van vagy 150Ft.

Bent a srác is ezt mondta <_< Este megkeresem, és holnap beviszem. Köszi J0hhny :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.