Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Arra az x12sz motor jogosít fel. <_<

Nem ez a gsi volt az évszázad biznisze,annyi biztos.Mire rendbe rakja csak annyira,hogy nkh műszakin átmegy ott lesz árban minimum,mintha vesz egy normális gsi-t 500-ért.

Egyrészt ki az a barom, aki az NKH-hoz megy vizsgáztatni, másrészt egy corsát olcsóbb rendberakni, mint egy fos A vecit! :angry:

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Ez a verda egy csajé, sokszor szoktam látni-találkozni velük mikor vidékre megyek. Amúgy Csillának hívják, a cch oldalon fent van. Tetszetős kis gép ,mondjuk nekem tetszenek az ilyen brutális spoilerekkel felszerelt gépek, ha tehetném én 2 verdát csináltatnék magamnak, egy szolidabbat mint Johnny szokott linkelni (nagyon szépek azok is) illetve egy hasonló kinézetűt.

Milyen Csillának hivják?

Nagyon tetszik a gépje <_< nem is tudtam hogy van corsa club hungary oldal :angry:

Link to comment
Megosztás:

Arra az x12sz motor jogosít fel. :angry:

Nem ez a gsi volt az évszázad biznisze,annyi biztos.Mire rendbe rakja csak annyira,hogy nkh műszakin átmegy ott lesz árban minimum,mintha vesz egy normális gsi-t 500-ért.

Szeretem a kihivásokat, meg szeretem ha mindent magamnak megoldok <_<

Link to comment
Megosztás:

Gondolkozz egy kicsit. Ne siess, van idő. Guglizz.

Mind1, nem értem. De nkh veszély nem fenyeget, meg bárhova lehet vinni már az autót, ha nem tudnád <_< Ha beküldenek nkh-ra, beviszem hozzánk a céghez és lemüszakiztatom, de remélem erre nem kerül sor :angry:

Link to comment
Megosztás:

Fejős Csilla Krisztina. Keresd cch-n, mert szerintem itt nincs regelve. <_<

Igen megvan :angry: Szoktatok vele talizni? Nem rossz féle csajszi :P Ezért jó ha corsád van, sok csajszinak is az van, nem vectra, omega, calibra, és lehet cartárscsajszikkal talizni :P

Link to comment
Megosztás:

Igen megvan <_< Szoktatok vele talizni? Nem rossz féle csajszi :angry: Ezért jó ha corsád van, sok csajszinak is az van, nem vectra, omega, calibra, és lehet cartárscsajszikkal talizni :P

Igen, és a barátjával is egyúttal. Ha jól tudom a srácé volt a corsa. T.szelén beszélgettem a sráccal mikor volt találkozó. Sokszor szoktam látni Nagykáta és Sűlysáp között. Mindegy, a lényeg ,hogy szépen megcsinálták :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, és a barátjával is egyúttal. Ha jól tudom a srácé volt a corsa. T.szelén beszélgettem a sráccal mikor volt találkozó. Sokszor szoktam látni Nagykáta és Sűlysáp között. Mindegy, a lényeg ,hogy szépen megcsinálták <_<

Én eddig csak sülysápon láttam. Szecsőn van még 1 ugyanilyen corsa x14xe motorkóddal egy srácnak Beninek. Szoktatok erre kocsikázni? Te pesti vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

Én eddig csak sülysápon láttam. Szecsőn van még 1 ugyanilyen corsa x14xe motorkóddal egy srácnak Beninek. Szoktatok erre kocsikázni? Te pesti vagy nem?

Igen, de ha vmit kell csinálni a corsán akkor általában Sztmkátára megyek le szülőkhöz, meg ott van a "szerelőm". Könnyebb egy udvaron szerelgetni mint egy utcán <_< Persze apróbb dolgokat megoldok itt is, de azért könnyebb ott.

Én legalább bevallom a hibáimat, meg corsika betegségeit, nem úgy mint egyesek

Ne vedd magadra, megy itt a csipkelődés néha :angry: Aztán meg eltűnnek az emberek mint a Béla !! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.