Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Most teszteltem a hűtővetit 105 foknál kapcsolt és 100ig hűtött vissza? most akkor ez teljesen normális és egészséges működése a verdának. Megmondom őszintén eléggé elbizonytalanított.

háát,nekem mindig 100nál kapcsolt be és 90ig hűti vissza....

Link to comment
Megosztás:

háát,nekem mindig 100nál kapcsolt be és 90ig hűti vissza....

Nekem is 100 fölött egy picivel kapcsol és 95-ig visszahűti. De mióta a wahler termo van benne még városi dugóba se nagyon akar kapcsolni a venti, de legalábbis ritkábban megy mint előtte a másik termosztáttal.

WAHLER-t mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 100 fölött egy picivel kapcsol és 95-ig visszahűti. De mióta a wahler termo van benne még városi dugóba se nagyon akar kapcsolni a venti, de legalábbis ritkábban megy mint előtte a másik termosztáttal.

WAHLER-t mindenkinek :D

Pont tegnap kaptam szívrohamot mert az én c14se corsám ugyan ezt csinálja, de hát akkor úgy néz ki nem kell cserélnem mert neked is így viselkedik!

Link to comment
Megosztás:

Há fogni kell azt a kormányt! :D

Pedig még szervó is van a kislányoknak! :D

Ma voltam gumis havernál. Azt beszéltük,hogy corsára max r15 185/50 ami élhető méret. Nem túl szépen felnizhetőek ezek a corsák.

Szerintem kinézeten nem dobna akkorát,mint amennyi pénzbe kerülne egy 15ös akármilyen kerék+gumi a corsa alatt,a mostani 3küllős gyári 14helyett.

Én biztosan meghagyom,pár év múlva ritka lesz,mert mindenki inkább ócsó kínait rak alá,ezek meg a színesfém telepen végzik.

Jártam már így bbs rs bmw felnivel,pár éve azt mondták vigyem a telepre most meg 80 körül van egy garnitúra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam gumis havernál. Azt beszéltük,hogy corsára max r15 185/50 ami élhető méret. Nem túl szépen felnizhetőek ezek a corsák.

Szerintem kinézeten nem dobna akkorát,mint amennyi pénzbe kerülne egy 15ös akármilyen kerék+gumi a corsa alatt,a mostani 3küllős gyári 14helyett.

Én biztosan meghagyom,pár év múlva ritka lesz,mert mindenki inkább ócsó kínait rak alá,ezek meg a színesfém telepen végzik.

Jártam már így bbs rs bmw felnivel,pár éve azt mondták vigyem a telepre most meg 80 körül van egy garnitúra. :D

Ha te mondod biztos így van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam gumis havernál. Azt beszéltük,hogy corsára max r15 185/50 ami élhető méret. Nem túl szépen felnizhetőek ezek a corsák.

Szerintem kinézeten nem dobna akkorát,mint amennyi pénzbe kerülne egy 15ös akármilyen kerék+gumi a corsa alatt,a mostani 3küllős gyári 14helyett.

Én biztosan meghagyom,pár év múlva ritka lesz,mert mindenki inkább ócsó kínait rak alá,ezek meg a színesfém telepen végzik.

Jártam már így bbs rs bmw felnivel,pár éve azt mondták vigyem a telepre most meg 80 körül van egy garnitúra. :D

Egy normális kinézetű felni ami jó állapotú normális gumikkal többe kerül mint az egész corsa.... Amúgy meg szerintem a kinézeten eléggé sokat dob egy felni szebb mint egy gyári lemezfelni, bár tele az internet olyan felnikkel aminél 100x szebb a fekete lemezfelnim. A te corsádon simán megy a gyári kinézethez az a gyári felni simán jó én nem nyúlkálnék hozzá.

Link to comment
Megosztás:

hol van ilyen koptató? vennék egyet

apropó 195/50 15" szervóval is kínoz rendesen a 175/70 13" után!! akár van nyomvályú akár nincs...jah fogyasztásról nem is beszéltem...megy vissza a téli hamarosan :lol:

Megosztanám ezt a csodás terméket veletek.

:D :) Szerelőm vett ilyet a trailer-be,de visszaküldte,mert beep-beep-eset kért és lambadásat kapott! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.