Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Miért ezek az utángyártott cuccok mire jók? Rá van írva,hogy gates,valeo stb. Aztán a török rakja össze,amikor köpi a légy a homlokát. Csak gyári powa!! MINDENBŐL! Ha elszakad akkor veszek bontott gyári vezérműszíjat.

Inkább vegyél erősített gates szíjjat.

A bontott gyárival pont ugyan ott tartasz ahol a sza...t osztják. Ki tudja mennyi km van benne és hogy használták.

Vegyél újat és inkább ne menj vele el annyi km-t mint amennyit megadnak rá.

Szerintem. De ha engem kérdezel akkor azt csinálsz amit akarsz.

Link to comment
Megosztás:

Ezután vagy Vectra C lesz vagy SuperB esetleg egy Passat. Annyira nincs ami tetszik autóba hogy el se hinnéd. Kereskedő meg kiröhög 570-be vettem azóta minden megvan szinte rajta apróságokat kell és patyolat. Nem véletlen se az ár ami kint van. A felninek se 500ft/db a zene meg hát...akinek van füle értékeli..Eladni nem nagyon akarom ám ha lenne egy kihagyhatatlan ajánlat akkor csere. Ilyen tesztpilóták meg...gyugodtan mehetnek ahonnan jöttek :D inkább kiviszem a méhbe

Az a baj,hogy komolynak is tűnnek a tesztpilóták,aztán csak egy dolog nincs náluk: pénz. :lol: Meg jön,hogy KÁPÉ-val fizet. Elviszed egy körre,b@szod az időd,stb,aztán mondja,hogy úgy gondolta a KP-t amikor elviszik a citromsárga vasalódeszkás calibráját meg a playstation 2-őt,és kap egy kicsit a nagymutertól. :D

Meg van még egy csoport a "részletre akarok autót venni",mert van ám komoly állásom,de bank nem ad hitelt,mert BAR listán vagyok." :)

Inkább rakd a vaterára,ott legalább nem hívogatnak telefonon,meg csak az üti le,aki valamennyire komolyan is gondolja.

Link to comment
Megosztás:

Próbáltuk levenni a munkahengert, de mint ha egybe lenne, de ha megsúgod hogy jön le, megköszönném.

A másik meg hogy dobféket még 1x se csináltam, csak most hétvégén, sztem ugyan úgy letörted volna te is mint én, mert alig mozditottam rajta és már a kezembe volt a letört légtelenítő. A bemenő réz csővel meg se próbálkoztunk, az meg beszokott gyógyulni rendesen és megeszi a menetet

Ha nem csináltad még, akkor kérj olyantól segítéget aki csinált már.

Légtelenítőt kalapáccsal szoktuk kicsit megkoccintani mielőtt ráfogunk. :D

A munkahenger darabja 3E, fékcső nem eszi meg a menetet, hanem a sajtolás miatt belegyógyul, próbálni lehet kitekerni, 50-50%, de jobb új csöveket berakni helyette.Nem nagy drágaság csináltatni hozzá újat.

Link to comment
Megosztás:

Miért ezek az utángyártott cuccok mire jók? Rá van írva,hogy gates,valeo stb. Aztán a török rakja össze,amikor köpi a légy a homlokát. Csak gyári powa!! MINDENBŐL! Ha elszakad akkor veszek bontott gyári vezérműszíjat.

EZ KÉÉÉÉÉÉÉÉSZ!Besírtam! :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem csináltad még, akkor kérj olyantól segítéget aki csinált már.

Légtelenítőt kalapáccsal szoktuk kicsit megkoccintani mielőtt ráfogunk. :lol:

A munkahenger darabja 3E, fékcső nem eszi meg a menetet, hanem a sajtolás miatt belegyógyul, próbálni lehet kitekerni, 50-50%, de jobb új csöveket berakni helyette.Nem nagy drágaság csináltatni hozzá újat.

Kértem én és el is magyarázták :D Oly könnyen kicseréltem a fékpofát, de nem bele való az is biztos, utána vissza a régit. Tudtam hogy le kell csavarni, de azt nem hogy gyárba úgy rakják össze hogy semmi zsír vagy zsírspray vagy vmi. Én minden csavarra szoktam egy keveset rakni. Ha megkocogtattam volna meg akkor tört volna le, mert eléggé szétvan már, a sok só, sár, víz érte 10 éven át.

Én is másik munkahengeren gondolkozok, de azt a 1 csavart kicsavartuk és nem jött ki :| azt hittem egybe van a dobbal. Mégis hogy, azt tudom hogy befele kell kijönnie.

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen, közbe megtaláltam a corsa csináld magad mind a 3 dokumentumját.

Inditómotort néztem, és nem írnak róla semmit, csak adatokat, de levételét nem, csak kössem le a testkábelt, de inkább pozitivat kötöm, test hozzá érhet testhez, nem is értem ezeket. meg csavar fogja, csavarjam ki meg kábelt le és lent is van.

Esik erre az eső, saras az udvar, ez ma sztem nem fog menni :S de ha ilyen egyszerü, hozzá lehet tényleg férni akkor örülni fogok, mert akna nincs :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen, közbe megtaláltam a corsa csináld magad mind a 3 dokumentumját.

Inditómotort néztem, és nem írnak róla semmit, csak adatokat, de levételét nem, csak kössem le a testkábelt, de inkább pozitivat kötöm, test hozzá érhet testhez, nem is értem ezeket. meg csavar fogja, csavarjam ki meg kábelt le és lent is van.

Esik erre az eső, saras az udvar, ez ma sztem nem fog menni :S de ha ilyen egyszerü, hozzá lehet tényleg férni akkor örülni fogok, mert akna nincs :D

Kocogtasd kicsit meg kalapáccsal a bandixét, ideiglenesen segíthet.

Link to comment
Megosztás:

Nekem úgy volt ez a halál, hogy elindultam munkahelyről és meg kellett állnom kb. 1 km-enként, és kb mindenhol ahova mentem eltöltöttem 5-10 percet.

A sokadik indítás után egyszer csak borzalmas hangot adott ki indításkor, és ez a hang egyre szörnyűbb lett.

3 napra rá sikerült végre eljutnom szervízbe, ahol mikor szétszedték csúnya látvány fogadott minket :D

Link to comment
Megosztás:

Próbáltuk levenni a munkahengert, de mint ha egybe lenne, de ha megsúgod hogy jön le, megköszönném.

A másik meg hogy dobféket még 1x se csináltam, csak most hétvégén, sztem ugyan úgy letörted volna te is mint én, mert alig mozditottam rajta és már a kezembe volt a letört légtelenítő. A bemenő réz csővel meg se próbálkoztunk, az meg beszokott gyógyulni rendesen és megeszi a menetet

Pont ez a pláne, hogy sosem csináltad és fogalmad sincs mit hogyan kell, legalább csinálná valaki ami ért hozzá és legfeljebb ellesed és legközelebb már neki állsz de az még mindig nem garancia, hogy menni fog. Az meg alap szerintem, hogy fékkel, kormánnyal nem szórakozunk. Egy levegős fékrendszerrel elengedni egy autót szintén felelőtlenség, ha esetleg egy baleset van belőle előveszik a szerelőt. Tudod kismillió féket raktam össze de mondjuk fékpofa cserénél még munkahengert nem ugrasztottam szét. Persze nálam is beletörhet a légtelenítő de ha érzem, hogy nem indul meg akkor mint írták megkocogtatom előtte vagy próbálom oda-vissza járatni. A munkahengert egy csavar fogja, ha azt kivetted meg a fékcső hollandert kitekered akkor kijön. Persze az is belerohad a féktartólemezbe mert elég passzos benne, de hátulról kis kalapácsolás vagy egy erősebb csavarhúzóval alányúlsz és megfeszíted akkor lejön. A hollander is rárohadhat a fékcsőre, előfordul akkor meg a munkahengert szoktam letekerni róla miután kijjebb húztam a helyéről. Ezután megmelegítem a hollandert és kivétel nélkül meg szokott indulni.

Link to comment
Megosztás:

Pont ez a pláne, hogy sosem csináltad és fogalmad sincs mit hogyan kell, legalább csinálná valaki ami ért hozzá és legfeljebb ellesed és legközelebb már neki állsz de az még mindig nem garancia, hogy menni fog. Az meg alap szerintem, hogy fékkel, kormánnyal nem szórakozunk. Egy levegős fékrendszerrel elengedni egy autót szintén felelőtlenség, ha esetleg egy baleset van belőle előveszik a szerelőt. Tudod kismillió féket raktam össze de mondjuk fékpofa cserénél még munkahengert nem ugrasztottam szét. Persze nálam is beletörhet a légtelenítő de ha érzem, hogy nem indul meg akkor mint írták megkocogtatom előtte vagy próbálom oda-vissza járatni. A munkahengert egy csavar fogja, ha azt kivetted meg a fékcső hollandert kitekered akkor kijön. Persze az is belerohad a féktartólemezbe mert elég passzos benne, de hátulról kis kalapácsolás vagy egy erősebb csavarhúzóval alányúlsz és megfeszíted akkor lejön. A hollander is rárohadhat a fékcsőre, előfordul akkor meg a munkahengert szoktam letekerni róla miután kijjebb húztam a helyéről. Ezután megmelegítem a hollandert és kivétel nélkül meg szokott indulni.

Nem értesz te ehhez...kalapács? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megkocogtathatja egy kiskutyával is, de nekem eddig a kalapács vált be legjobban az ilyen műveletekre. :D

Ez alatt a pár év alatt a szakmában nekem így alakult ki a dolog.

Én sem tudtam elsőre, mit merre hogyan.

Losi barátom vágja ezt elsőre, eljött együtt szedtük szét és raktuk össze, azóta tudom én is, hogyan és mit.

Link to comment
Megosztás:

Pont ez a pláne, hogy sosem csináltad és fogalmad sincs mit hogyan kell, legalább csinálná valaki ami ért hozzá és legfeljebb ellesed és legközelebb már neki állsz de az még mindig nem garancia, hogy menni fog. Az meg alap szerintem, hogy fékkel, kormánnyal nem szórakozunk. Egy levegős fékrendszerrel elengedni egy autót szintén felelőtlenség, ha esetleg egy baleset van belőle előveszik a szerelőt. Tudod kismillió féket raktam össze de mondjuk fékpofa cserénél még munkahengert nem ugrasztottam szét. Persze nálam is beletörhet a légtelenítő de ha érzem, hogy nem indul meg akkor mint írták megkocogtatom előtte vagy próbálom oda-vissza járatni. A munkahengert egy csavar fogja, ha azt kivetted meg a fékcső hollandert kitekered akkor kijön. Persze az is belerohad a féktartólemezbe mert elég passzos benne, de hátulról kis kalapácsolás vagy egy erősebb csavarhúzóval alányúlsz és megfeszíted akkor lejön. A hollander is rárohadhat a fékcsőre, előfordul akkor meg a munkahengert szoktam letekerni róla miután kijjebb húztam a helyéről. Ezután megmelegítem a hollandert és kivétel nélkül meg szokott indulni.

Minden hibából tanulni lehet :D Én probálkozok, és az a 600 ft tétel nem nagy cucc :lol: ennyit megért a tanuláshoz. De inkább munkahengert választom, azt meg ugyis cserélni kellett volna, mert bevolt rohadva az egyik oldala és alig mozgott!

Én nem akartam elengedni, neki kellett mennie, de sztem Mc-elek megvizsgálja, mivel ő csak pesti, meg ő hozta a pofát, amit idáig se értek miért nem lett jó. Vmi olyasmit olvastam hogy két mérettel szerelték a corsikát, 5 és 5,6 vastagságú pofák. Sztem ebbe a kisebb való.

Figyelj, ha annyira rászorult a dob, mert agyilag fogta a fékpofa, és azt lehúzóval hiába probáltam lehúzni, szét esett a fék meg a munkahenger is!

Link to comment
Megosztás:

Féket olyanra hagyom,aki ért hozzá. Van annyi eszem,hogy amihez nem értünk azt nem buzeráljuk.

Én csak a pedált szoktam nyomkodni légtelenítésnél. :D

Itt sztem inkább segíteni kellene egymásnak, nem egyből szerelőt mondani. Figyelj, te lehet úgy tanultad meg hogy 10x szétszedte előtted vki és össze rakta. De én a hétvégén használtam az eszem, és rájöttem minden trükkjére, még leírás se volt, ma sikerült letöltenem a csináld magad! Vagyis így erről ennyit, és csak egy 600ft-os kárt csináltam, mert nem kocogtattam meg, nem fújtam be semmivel! De legközelebb ez is meglesz, és egyedül cserélem ki a fékpofákat, ami lassan az én autómba is esedékessé válik

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.