Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Kit izgat mit nézeget E jeles lámpa ha észre venné se tudna mit csinálni szabályos. :D Amúgy, hogy lehet valaki ekkora bal###### aki egész nap kocsikat nézeget és ez nem tűnik fel neki :lol::D Istenem... Amúgy ez szép lámpa te mennyiért vetted J0hnny? Ja meg még azt akartam kérdezni amit elfelejtettem, hogy írtad, hogy 14es felnid lesz miért pont 14? Köszi

10EFt volt a pár ebayről.

Mert 14-es új gumik voltak a régi felnin, pestre tökéletes volt, felnit cseréltem jóárasítva.

Az irmscher felni csak próbából volt rajta, de inkább ET42-vel kellene ebből nekem az R15.Majd ha elfogy a 14-es guma cserélek.

Link to comment
Megosztás:

10EFt volt a pár ebayről.

Mert 14-es új gumik voltak a régi felnin, pestre tökéletes volt, felnit cseréltem jóárasítva.

Az irmscher felni csak próbából volt rajta, de inkább ET42-vel kellene ebből nekem az R15.Majd ha elfogy a 14-es guma cserélek.

Én is most a 14 mellett döntöttem végül és a 13masnál nagyobb is lesz és alufelni szebb is :D 10ért postával vagy arra még jön a posta?

Link to comment
Megosztás:

Az önindítónak mi köze a leállításhoz? :D

Aknából vagy aláfekve, jó szar helyen van.Nem egyszerű levenni.

Egyből az őninditót kell levenni, vagy előtte még vannak dolgok amiket le kell bombázni?

Fékre visszatérve, csavarkihajtóval kilehet szedni a csavart, és lehet boltba venni légtelenitőt???

Link to comment
Megosztás:

Láttam fent van a hahun a paripa :D CDX

Laci!

Adok érte egy e kadett-et,meg egy honda dio-t,meg vihetsz egy malacot is. :) Felkészítelek,hogy milyen ajánlatok várhatóak. Komoly,ilyen emberek vannak. :lol:

Unokatesóm a 95-ös III Golf GTI-jét kétszer felrakta,de annyi idiótát,mint aki felhívta....áááá Na meg a tesztpilóták,szedd elő nekik,összedzsuvázzák,aztán még gondolkodunk rajta,köszönjük. :D

Biztosan nem árulnám az autómat,küzdjenek az idiótákkal a nepperek. Környékben körbekérdezném a kereskedőket,hátha beszámolják neked olyanba ami neked is tetszik normális áron.

Link to comment
Megosztás:

Egyből az őninditót kell levenni, vagy előtte még vannak dolgok amiket le kell bombázni?

Fékre visszatérve, csavarkihajtóval kilehet szedni a csavart, és lehet boltba venni légtelenitőt???

Nem akarok beleszólni, de azután a fék javítás után még akarsz szerelni az autón valamit? Szerintem keress egy szerelőt mert általában az otthoni olcsó javítás szokott a végén a legdrágább lenni. Amúgy egy új munkahenger 2-3 k szerintem felesleges azzal kínlódni, hogy légtelenítőt cserélj benne. Ha nem sikerül jól kiszedni a régit majd nem fog jól tömíteni a kúpja aztán folyni fog, a ráfordított időről nem is beszélve.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok beleszólni, de azután a fék javítás után még akarsz szerelni az autón valamit? Szerintem keress egy szerelőt mert általában az otthoni olcsó javítás szokott a végén a legdrágább lenni. Amúgy egy új munkahenger 2-3 k szerintem felesleges azzal kínlódni, hogy légtelenítőt cserélj benne. Ha nem sikerül jól kiszedni a régit majd nem fog jól tömíteni a kúpja aztán folyni fog, a ráfordított időről nem is beszélve.

Próbáltuk levenni a munkahengert, de mint ha egybe lenne, de ha megsúgod hogy jön le, megköszönném.

A másik meg hogy dobféket még 1x se csináltam, csak most hétvégén, sztem ugyan úgy letörted volna te is mint én, mert alig mozditottam rajta és már a kezembe volt a letört légtelenítő. A bemenő réz csővel meg se próbálkoztunk, az meg beszokott gyógyulni rendesen és megeszi a menetet

Link to comment
Megosztás:

Laci!

Adok érte egy e kadett-et,meg egy honda dio-t,meg vihetsz egy malacot is. :D Felkészítelek,hogy milyen ajánlatok várhatóak. Komoly,ilyen emberek vannak. :lol:

Unokatesóm a 95-ös III Golf GTI-jét kétszer felrakta,de annyi idiótát,mint aki felhívta....áááá Na meg a tesztpilóták,szedd elő nekik,összedzsuvázzák,aztán még gondolkodunk rajta,köszönjük. :D

Biztosan nem árulnám az autómat,küzdjenek az idiótákkal a nepperek. Környékben körbekérdezném a kereskedőket,hátha beszámolják neked olyanba ami neked is tetszik normális áron.

Ezután vagy Vectra C lesz vagy SuperB esetleg egy Passat. Annyira nincs ami tetszik autóba hogy el se hinnéd. Kereskedő meg kiröhög 570-be vettem azóta minden megvan szinte rajta apróságokat kell és patyolat. Nem véletlen se az ár ami kint van. A felninek se 500ft/db a zene meg hát...akinek van füle értékeli..Eladni nem nagyon akarom ám ha lenne egy kihagyhatatlan ajánlat akkor csere. Ilyen tesztpilóták meg...gyugodtan mehetnek ahonnan jöttek :) inkább kiviszem a méhbe

Link to comment
Megosztás:

VZoli, a belső ajtókárpitot te honnan szerezted? szereztél egy komplett belsőt v kárpitos csinálta?

Volu. Igen szereztem egy komlett belsőt. Nem volt egyszerű mert olyat kerestem ami gyári elektromos ablakos belső, hogy ne legyen kifúrkálva, de sikerült. És még ki sincs szakadva az ülés a szokott helyen. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.