Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Után gyártott cuccot semmi kép ne vegyél mert azok csinálnak olyanokat, hogy leállítod a kocsit és még 20-30mp mire leáll meg ilyenek...

Néztem őninditót újat Bosch 35e vagy Delco remy 24e. Ez a kettő ami gyári beszállitó által ajánlott termék. Van még volu 33e, de akkor inkább bosch lenne

Link to comment
Megosztás:

bazzu,mindenkinek csiriviri verda, szép tiszta autó,szép felni, szép lámpa, nekem meg a rendszámtáblám sem látszik, lóg a lökhárítóm és belül is retek...dehogy teszek fel képeket :D

Hasonló az enyém is. Valamelyik reggel ráadásul még az a rühes kutya is beokádott a hátsó ülésre. Nem bírja a kis bele a kínait :lol:

Link to comment
Megosztás:

1et visszaolvasol ott a megoldás az tetszik nekem a gyári gsi ahogy írtam is. Ezek ez utólagosan betákolt ülések nem tetszenek ezek a tuning csodák...

lett egy pár fúthetó félbőr wv sport ülésem,nagyon jól néz ki de elveim vannak hogy opelbe mégse legyen wv :D

Link to comment
Megosztás:

lett egy pár fúthetó félbőr wv sport ülésem,nagyon jól néz ki de elveim vannak hogy opelbe mégse legyen wv :D

Jók az elveid, amúgy szerintem aki szidja a vw az 1 segg... mondjuk nekem is indexes m3mas tükröm van az index miatt vettem rá de sokkal jobban látok benne mint a gyáriba szóval megérte...

Link to comment
Megosztás:

Ezt már láttam cs-n asszem :lol: Ezt hívják úgy, hogy perfekt!

Úgy hívják GYÁRI :D

lett egy pár fúthetó félbőr wv sport ülésem,nagyon jól néz ki de elveim vannak hogy opelbe mégse legyen wv :D

Ez meg ne érdekeljen, ami jó az jó és kész. :D

erről beszélek hogy lohaggyámeg :D

ez gondolom a sajátod :)

Önyimé hát. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.