Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hmm a mai napom nagyon jó :@ Nem elég keresztapum corsája, de megyek ki, és nem indul az autóm :@

Bendix nem nyomja ki a fogaskereket :S csak egy helyben forog. Számithattam rá, hogy el fog romlani, mert eddig is hangosan forgatott, meg néha akadt.

Nagyon rossz helyen van az őninditó? Vkinek nincs corsa csináld magad leírása c16xe motorkódhoz?

Link to comment
Megosztás:

Hmm a mai napom nagyon jó :@ Nem elég keresztapum corsája, de megyek ki, és nem indul az autóm :@

Bendix nem nyomja ki a fogaskereket :S csak egy helyben forog. Számithattam rá, hogy el fog romlani, mert eddig is hangosan forgatott, meg néha akadt.

Nagyon rossz helyen van az őninditó? Vkinek nincs corsa csináld magad leírása c16xe motorkódhoz?

szerelési kézikönyved van pdf-be vagy normálban?

Link to comment
Megosztás:

szerelési kézikönyved van pdf-be vagy normálban?

Nincs :S neked van hogy pontosan hol van, és mit kell leszedni hogy hozzáférjek?

Az öninditót max szervizbe beviszem, szétszedjük és ha nem drága felújitatom, ha drága akkor veszek használtan.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja valaki megmondani, hogy a b corsában hol van a központizár vezérlő?

nekem a gyári a jobb első ajtó előtti müanyag lebontása mögötti részben lent,de van ott pár műanyag amit le kell szedni (asszem két műanyag is van :D )

Link to comment
Megosztás:

Nincs :S neked van hogy pontosan hol van, és mit kell leszedni hogy hozzáférjek?

Az öninditót max szervizbe beviszem, szétszedjük és ha nem drága felújitatom, ha drága akkor veszek használtan.

Után gyártott cuccot semmi kép ne vegyél mert azok csinálnak olyanokat, hogy leállítod a kocsit és még 20-30mp mire leáll meg ilyenek...

Link to comment
Megosztás:

eztacsávót. ;) bajszod felszívja, aztán még a holnapi ivásodat is én fizetem mi? :D

whááhááháá :D :lol: :D :)

ezen jót nevettem, de tudod mit: majd megborotválkozom just for you :D :D (és nem vagyok radiátor mielőtt bárki azt gondolná ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.