Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Huh ez nagyon egybe van, enyém is gyári közeli állapotba vagy egyébként csak én cseréltek a lökösöket meg még a fél kocsiba a váltó kormányt meg minden féle cuccot. De a tied marha szép hát ez egy öröm volt látni!

Link to comment
Megosztás:

Ezen ne agyalj, mert az egyik 3forintba kerül, a másik meg 3,5be... :D

Hát te jó arc vagy :lol::D de tényleg annyit érnek kb mindegy majd elmegyek az RS tuningba azt megnézem élőbe könnyebb eldönteni élőbe ha van raktáron nekik, mondjuk én nekem a full füst fekete tetszik meg a brazil piros fehér változat semmi más... :/

Link to comment
Megosztás:

Dirty az ajtóban az alsó műanyag panelokat készen vetted vagy külön csináltattad?

A fólia dologgal kapcsolatban meg ne húzd fel magad. A rend őrei ezer meg egy dologgal foglalkozhatnának mint ilyen f...ságokkal.

Igazából nem értem ,hogy külföldön miért engedik és itt miért nem ? Legyen az sötétítés, spoiler, kormánycsere stb...

Érdekes egy rendszer van itt mindenesetre :D

A verdád frankó, ha megveszed a hátsó lámpát akkor mégfrankóbb lesz :D A többire rá se ránts :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálam meg nagy a baj, vagyis nem az enyémen, hanem keresztapum Corsáján.

Sikerült szépen összerakni az egyik oldali féket (másikhoz nem nyúltam) tenném fel a dobot, és nem megy fel, nagy nehezen felerőltettem (állítócsavar teljesen ki volt csavarva, hogy legjobban össze legyen nyomva a 2 fékpofa) és nem forgott a dob :|

Nagy nehezen leerőltettem, de szétugrott a munkahenger, egy kevés olaj elfojt, ami a munkahengerbe volt. Na jó olajam volt itthon, egy kupaknyit tettem a tartályba, visszarakom a régi használt fékeket, mert sietnek haza Pestre. Levegős a rendszer, a gumisapkát levettem, nem légtelenítette le, hiába pumpáltam. Okés, akkor biztos szelepes, akkor ki kell csavarni, kicsavarom, alig nyomtam le és letört a légtelenítő szelep :S pedig 99es évjáratú autó, hogy a francba ilyen szar minden :D ?

Megpróbáltam megint szétszedni, de munkahengert nem tudtam leszedni, hogy kifúrjam a szelepet, lelégtelenítettem volna, és vasgittel betömtem volna vagy vmi ilyesmi :S

Most levegős rendszerrel mennek fel Pestre, a fék 3-4 pumpálásnál kezd fogni (amíg összenyomja az anyagot) remélem nem lesz semmi.

Jövő héten veszek csavarkihajtót, meg remélem lehet kapni ilyen légtelenítő szelepet

Azt meg nem értem hogy az új fékpofa miért vastag bele :S lehet hogy túlméretezett fékpofa jött

Nekem csak az nem világos,hogy ki a hülyébb,te vagy a keresztapád.

Az ilyesmitől meg lehet ám halni,ölni sok-sok embert.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen volt.

Nekem is a 2.ik képeden lévő belső a kedvencem B corsába az a legszebb. Bár én a helyedbe az elsőt se cseréltem volna le annyira nem volt gáz láttad volna az én gyárimat nagyon csúnya ez a piros tipikus SI belső WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

4221105_3.jpg

Ez a belső tetszik még!

39093_1207937904.jpg

Ilyen volt a gyári belső a kárpitot nézd ne ezt a tuningot... De kib@szott csúnya ez a belső wáá:D

Link to comment
Megosztás:

Dirty az ajtóban az alsó műanyag panelokat készen vetted vagy külön csináltattad?

Teki, Így vettem a kocsit de ez nagy érték nagyon jó ez a kiemelő, de ha elviszed valami ügyes szakemberhez a gyárit megtudja ilyenre csinálni valahol olvastam a neten, tesznek a műanyagra 1 fa kört ami 16,5 feles és üvegszállal körbe és mehet rá a kárpit!

Link to comment
Megosztás:

Hát te jó arc vagy :D:D de tényleg annyit érnek kb mindegy majd elmegyek az RS tuningba azt megnézem élőbe könnyebb eldönteni élőbe ha van raktáron nekik, mondjuk én nekem a full füst fekete tetszik meg a brazil piros fehér változat semmi más... :/

Mégjóhogy.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dirty az ajtóban az alsó műanyag panelokat készen vetted vagy külön csináltattad?

A fólia dologgal kapcsolatban meg ne húzd fel magad. A rend őrei ezer meg egy dologgal foglalkozhatnának mint ilyen f...ságokkal.

Igazából nem értem ,hogy külföldön miért engedik és itt miért nem ? Legyen az sötétítés, spoiler, kormánycsere stb...

Érdekes egy rendszer van itt mindenesetre :)

A verdád frankó, ha megveszed a hátsó lámpát akkor mégfrankóbb lesz :D A többire rá se ránts :lol:

Hát ja már nem is idegesítem magam ezen mert semmit nem lehet itt és ez nem csak autóval kapcsolatos dolgokra vonatkozik. Köszi a dicséretet a hátsó lámpán még agyalok, hogy legyen mondjuk nekem most így lefújva is jobban tetszik mint a csúnya gyári piros, de nem akarok emiatt balhézni, hogy így meg úgy... Keresek inkább valami szép és jó megoldást ami jobban is láthatóbb és akkor a mögöttem lévőnek is megkönnyítem a dolgát! Ja és ha bármi nehézséged van B corsával kapcsolatba nem motor szerelésre gondolok :D csak már elég sok mindent meg csináltam magam és átalakítottam kicseréltem, nyugodtan kérdezz hátha tudok segíteni!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább a fekete! Engem az zavar, hogy mind2 csicsás lehetne valami egyszerűbb kivitel akkor könnyebb lenne a döntés. Szerintem ne rakj semmi krómot a verdád a tankról is le kéne szedni a kamu matricát szebb lenne. Pirosra könnyebb választani mert piroshoz megy a piros.

Én ilyet vettem, próbáltam mindent úgy választani, hogy legjobban őrizze a gyári jelleget.

Link to comment
Megosztás:

Igen ez nekem is tetszik, ez a ledes változat jól látom? Mondjuk ha ledes 1 vagyon :D Jók a felnik is! Nekem most lesz festve én csinálom! Már fújtam 1 felnit el lett adva de elég szép lett szerintem.

Ez nem ledes hanem a sima kristály. Gondolkodtam ledesen de drága is meg már nagyon feltűnő, nem tudom műszakin is mennyire variálnának vele.

Link to comment
Megosztás:

Ja értem. Ráférne a verdádra 1 gsi szárny dobna rajta

Hát szárny biztos nem lesz rá, nekem nem tetszik. A lökhárítókat meg a tükröket akarom majd színre fújatni. Meg a kilincsek lefalazásán is gondolkodtam de nem megy át hivatalosan műszakin meg a rendőrök is variálnak miatta.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább a fekete! Engem az zavar, hogy mind2 csicsás lehetne valami egyszerűbb kivitel akkor könnyebb lenne a döntés. Szerintem ne rakj semmi krómot a verdád a tankról is le kéne szedni a kamu matricát szebb lenne. Pirosra könnyebb választani mert piroshoz megy a piros.

Ilyen a fekete :D

Majd leakarom falazni elég sok helyen, akkor majd lekerül a matrica.

A fekete elég szép rajta, króm nem vmi jó, pirosat meg nem akarok rárakni

Link to comment
Megosztás:

Hát szárny biztos nem lesz rá, nekem nem tetszik. A lökhárítókat meg a tükröket akarom majd színre fújatni. Meg a kilincsek lefalazásán is gondolkodtam de nem megy át hivatalosan műszakin meg a rendőrök is variálnak miatta.

Ilyet még nem halottam, hogy valakinek nem tetszik a gsi szárny :D Én majd műanyagossal fogom a zár helyét eltüntetni és kész :lol:

Link to comment
Megosztás:

nah felpattintottam én is a nyári gumikat, felniket télen vettem gyári 14", a műanyagok szín frissítése még várat magára hamarosan átpolírozom az egész vasat így a kemény tél után ráfér :lol:

pár kép:

%7Boption%7Dhttp://kephost.hu/thumb-6B8C_4D7D0E88.jpg

%7Boption%7Dhttp://kephost.hu/thumb-66FC_4D7D0E88.jpg

%7Boption%7Dhttp://kephost.hu/thumb-CD96_4D7D0E88.jpg

Hmm ismerős a környék. Gyula, Béke sgt? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak az nem világos,hogy ki a hülyébb,te vagy a keresztapád.

Az ilyesmitől meg lehet ám halni,ölni sok-sok embert.

Szerencsésen felértek. Fog az vmennyire. Én mondtam ne menjen. De ha nincs kocsija, nincs munkahely, így nincs pénze, hogy eltartsa a családát, ezért meg is értem, de már az enyémről leakartam venni és odaadni neki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.