Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Miért is? Ha az 5. hosszabb lenne valamivel az szerintem kényelmes lenne hosszabb távon, nem hiszem, hogy ez gondot okozna a mindennapi használatban.

Mennyit forog 5.ben mondjuk 90-nél? Mert az enyémnél szerintem ha rövidebb lenne az ötös akkor egy nagyon enyhe emelkedőn is vissza kellene gangolni. Tehát autópályán megint csak használhatatlan lenne. Max f13 wr 3.94-et rakj alá. Szerintem egyszerűbb 15-ért venni egy másik váltót,mert bontva áttételt,végáttételt venni,(ha egyáltalán foglalkozik valaki azzal,hogy elszórakozik egy 15eft-os váltó szétbontásával,) aztán régi váltót szétbontani,összerakni,stb... elég macerás.

Link to comment
Megosztás:

Mennyit forog 5.ben mondjuk 90-nél? Mert az enyémnél szerintem ha rövidebb lenne az ötös akkor egy nagyon enyhe emelkedőn is vissza kellene gangolni. Tehát autópályán megint csak használhatatlan lenne. Max f13 wr 3.94-et rakj alá. Szerintem egyszerűbb 15-ért venni egy másik váltót,mert bontva áttételt,végáttételt venni,(ha egyáltalán foglalkozik valaki azzal,hogy elszórakozik egy 15eft-os váltó szétbontásával,) aztán régi váltót szétbontani,összerakni,stb... elég macerás.

Én cseréltem végáttételt és 5.-et is. Nem bonyolult, mindent oda kell visszatenni ahonnan elvetted.

Link to comment
Megosztás:

Mennyit forog 5.ben mondjuk 90-nél? Mert az enyémnél szerintem ha rövidebb lenne az ötös akkor egy nagyon enyhe emelkedőn is vissza kellene gangolni. Tehát autópályán megint csak használhatatlan lenne. Max f13 wr 3.94-et rakj alá. Szerintem egyszerűbb 15-ért venni egy másik váltót,mert bontva áttételt,végáttételt venni,(ha egyáltalán foglalkozik valaki azzal,hogy elszórakozik egy 15eft-os váltó szétbontásával,) aztán régi váltót szétbontani,összerakni,stb... elég macerás.

Úgy emlékszem, hogy 100 körül pörög 3000-et, 120-nál 3500 körül. Azt meg nem is tudom a nyári gumikkal mennyit csalhat az órám, mert szerintem ott tuti van eltérés.

Link to comment
Megosztás:

szerintetek melyik lámpa jobb full fekete corsara kéne?

Ezt a lámpát szeretném kiváltani mielőtt a rend őrei díjazzák egy forgalmi elvétellel?

Valahogy így nézne ki kb

Majd nem elveszik, csak elküldenek kpm vizsgára XD A fólia miatt. Egyébként miért ilyen fekete minden? XD Felénk vadásszák a fóliás autókat

Link to comment
Megosztás:

Majd nem elveszik, csak elküldenek kpm vizsgára XD A fólia miatt. Egyébként miért ilyen fekete minden? XD Felénk vadásszák a fóliás autókat

Vadásszák ha nincs jobb dolguk. Amúgy elől nem full sötét van szóval nem izgat szemre nem mondhatja meg, ha elküld akkor meg berakok 2 sima ablakot előre azt csá hátul a 3 szabályos, az állam meg majd fizet, amikor átment a kocsi nem izgat. Azért ilyen fekete minden mert így tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam meg nagy a baj, vagyis nem az enyémen, hanem keresztapum Corsáján.

Sikerült szépen összerakni az egyik oldali féket (másikhoz nem nyúltam) tenném fel a dobot, és nem megy fel, nagy nehezen felerőltettem (állítócsavar teljesen ki volt csavarva, hogy legjobban össze legyen nyomva a 2 fékpofa) és nem forgott a dob :|

Nagy nehezen leerőltettem, de szétugrott a munkahenger, egy kevés olaj elfojt, ami a munkahengerbe volt. Na jó olajam volt itthon, egy kupaknyit tettem a tartályba, visszarakom a régi használt fékeket, mert sietnek haza Pestre. Levegős a rendszer, a gumisapkát levettem, nem légtelenítette le, hiába pumpáltam. Okés, akkor biztos szelepes, akkor ki kell csavarni, kicsavarom, alig nyomtam le és letört a légtelenítő szelep :S pedig 99es évjáratú autó, hogy a francba ilyen szar minden :D ?

Megpróbáltam megint szétszedni, de munkahengert nem tudtam leszedni, hogy kifúrjam a szelepet, lelégtelenítettem volna, és vasgittel betömtem volna vagy vmi ilyesmi :S

Most levegős rendszerrel mennek fel Pestre, a fék 3-4 pumpálásnál kezd fogni (amíg összenyomja az anyagot) remélem nem lesz semmi.

Jövő héten veszek csavarkihajtót, meg remélem lehet kapni ilyen légtelenítő szelepet

Azt meg nem értem hogy az új fékpofa miért vastag bele :S lehet hogy túlméretezett fékpofa jött

Link to comment
Megosztás:

http://adttuning.hu/wp-content/uploads/2010/10/De_RO01S.jpg %7Boption%7Dhttp://adttuning.hu/wp-content/uploads/2010/04/De_RO01B.jpg

szerintetek melyik lámpa jobb full fekete corsara kéne?

Ezt a lámpát szeretném kiváltani mielőtt a rend őrei díjazzák egy forgalmi elvétellel?

Valahogy így nézne ki kb

http://img.carstyling.hu/usercars/00/05/73..._1274690341.jpg

2. a nyerő, mi az ára? Én is majd olyat szeretnék az enyémre, nem tudom hogy piroson mi nézz ki szépen :/

Link to comment
Megosztás:

Vadásszák ha nincs jobb dolguk. Amúgy elől nem full sötét van szóval nem izgat szemre nem mondhatja meg, ha elküld akkor meg berakok 2 sima ablakot előre azt csá hátul a 3 szabályos, az állam meg majd fizet, amikor átment a kocsi nem izgat. Azért ilyen fekete minden mert így tetszik :D

az a baj ,hogy nem ilyen egyszerű a dolog. 7végén ismerősömet is kiszedték a sorból. (full fekete fólia mindenütt)

Jött a duma ,hogy irány vizsga, gondolta semmi gáz mert az otthon álló donorból kicseréli az üvegeket és ennyi.

Csakhogy ott helyszínen írtak egy jegyzőkönyvet amit a vizsgahelyen kell bemutatni, hogy ugyan miért küldték oda.

Azért állambácsi se hülye. Nálunk egyre inkább állítgatják meg a sötétített verdákat.

Az ,hogy mennyire jogos, az már egy másik kérdés :/

Link to comment
Megosztás:

az a baj ,hogy nem ilyen egyszerű a dolog. 7végén ismerősömet is kiszedték a sorból. (full fekete fólia mindenütt)

Jött a duma ,hogy irány vizsga, gondolta semmi gáz mert az otthon álló donorból kicseréli az üvegeket és ennyi.

Csakhogy ott helyszínen írtak egy jegyzőkönyvet amit a vizsgahelyen kell bemutatni, hogy ugyan miért küldték oda.

Azért állambácsi se hülye. Nálunk egyre inkább állítgatják meg a sötétített verdákat.

Az ,hogy mennyire jogos, az már egy másik kérdés :/

Ja azt a késelős cigányokat miért nem állítgatják meg? Mindig olyannal törődnek amihez semmi közük fogom azt letépem a ######ba a helyszínen nem írok semmit alá és kész mit fog csinálni megver? Azért mert védem a tárgyaimat a saját kocsimba meg magamat? Nekem elől nem full fekete van mindegy nem is idegesítem magam szánalmas ez az ország.

Link to comment
Megosztás:

Króm is szép. Melyik illene a piros külsőhöz?

Szerintem inkább a fekete! Engem az zavar, hogy mind2 csicsás lehetne valami egyszerűbb kivitel akkor könnyebb lenne a döntés. Szerintem ne rakj semmi krómot a verdád a tankról is le kéne szedni a kamu matricát szebb lenne. Pirosra könnyebb választani mert piroshoz megy a piros.

RO01RC.jpg

Pl ez is jó lenne rá szerintem

21864_1291940586.jpg

Ilyen lenne kb piroson a króm nem esztétikus szerintem

39093_1273260422.jpg

Ilyen a fekete :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább a fekete! Engem az zavar, hogy mind2 csicsás lehetne valami egyszerűbb kivitel akkor könnyebb lenne a döntés. Szerintem ne rakj semmi krómot a verdád a tankról is le kéne szedni a kamu matricát szebb lenne. Pirosra könnyebb választani mert piroshoz megy a piros.

Ilyen a fekete :D

Ezek közül csak az első élhető, a többi gusztustalan. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezek közül csak az első élhető, a többi gusztustalan. :D

Na ez a bajom, nekem is hogy igazán csak az első tetszik ez a karikás style valamiért nem jön be annyira nem csúnya, de nem is szép. Úgy néz ki elég 1 az ízlésünk meg ha jól látom ez ilyen körindexes nem hiszem, hogy fénybe lehet látni.. De az első ami jobban tetszik persze, hogy többe kerül vagy 3 ronggyal és kb könnyebb előállítani mint ezt az lekszás sz@rt mindegy nem ezen múlik mert azt veszem amelyik tetszik csak nem értem mi alapján áraznak :DDD

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább a fekete! Engem az zavar, hogy mind2 csicsás lehetne valami egyszerűbb kivitel akkor könnyebb lenne a döntés. Szerintem ne rakj semmi krómot a verdád a tankról is le kéne szedni a kamu matricát szebb lenne. Pirosra könnyebb választani mert piroshoz megy a piros.

Pl ez is jó lenne rá szerintem

Ilyen lenne kb piroson a króm nem esztétikus szerintem

Ilyen a fekete :D

nekem a második kép olyna mintha a hátulja lenne az eleje :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ez a bajom, nekem is hogy igazán csak az első tetszik ez a karikás style valamiért nem jön be annyira nem csúnya, de nem is szép. Úgy néz ki elég 1 az ízlésünk meg ha jól látom ez ilyen körindexes nem hiszem, hogy fénybe lehet látni.. De az első ami jobban tetszik persze, hogy többe kerül vagy 3 ronggyal és kb könnyebb előállítani mint ezt az lekszás sz@rt mindegy nem ezen múlik mert azt veszem amelyik tetszik csak nem értem mi alapján áraznak :DDD

Ezen ne agyalj, mert az egyik 3forintba kerül, a másik meg 3,5be... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.