Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Akkor ezt is lehet orvosolni. Nekem is jobban tetszenek a jel nélküli hűtőrácsok, ezekszerint nem is kell nagy átalakítás. Régi le új fel.

Felkerülnek ezek is a listámra :D

Igen ez a megoldás, mondjuk a kocsid színe elég ritka én így vettem feketén azt csá elég sokat spóroltam így. De szerintem ha már tennél rá akkor festett kéne az meg még +15 ezer és olyat kéne megcsípni amin van koptató + alsó hűtőrács és akkor a felső rácsot meg kicserélnéd jel nélkülire :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt is lehet orvosolni. Nekem is jobban tetszenek a jel nélküli hűtőrácsok, ezekszerint nem is kell nagy átalakítás. Régi le új fel.

Felkerülnek ezek is a listámra :lol:

Nekem is jel nélküli,mert leesett róla a jel. Csak két lyuk van ott, úgy néz ki mint egy malac :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt is lehet orvosolni. Nekem is jobban tetszenek a jel nélküli hűtőrácsok, ezekszerint nem is kell nagy átalakítás. Régi le új fel.

Felkerülnek ezek is a listámra :D

image-3D5A_4D72B9BA.jpg

Ha meg már ezt csinálod akkor a hátsó is érdemes cserélni színre fújtra meg ez a hátsó is szebb szerintem mint a 97 előttieknél :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép a 195/50/R15 én is ilyet szeretnék ez az egy gyár tetszik semelyik másik.... csak vaterán 55 ezer gumival hát annyit meg nem adnék ki érte :lol:

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1445858531.html

ennyiből inkább veszek alessio monza-t gagyibb minőség de nekem sokkal jobban tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

Nem vettem észre hogy fogná, még a fogyasztást sem emeli meg láthatóan. Elbír vele a 45 ló :)

Én vettem 4új semperit nyárit, gyári 165/65. A fogyasztásom megemelte 4.6-ról 5.5re. :D De könnyebb lett a kormány és sokkal jobban tapad,szebben fut egyenesen.

Volu! Pucold le a vasat,toljál fel képet,mert kezd csömöröm lenni ettől a sok fekete corsától. :lol:

Mindjárt én is így teszek,gyári kategóriában indulok. :D

Link to comment
Megosztás:

Én vettem 4új semperit nyárit, gyári 165/65. A fogyasztásom megemelte 4.6-ról 5.5re. :D De könnyebb lett a kormány és sokkal jobban tapad,szebben fut egyenesen.

Volu! Pucold le a vasat,toljál fel képet,mert kezd csömöröm lenni ettől a sok fekete corsától. :lol:

Mindjárt én is így teszek,gyári kategóriában indulok. :D

Nekem az rémlik, hogy a gyári méret az 165/70/R13

Link to comment
Megosztás:

Nekem az rémlik, hogy a gyári méret az 165/70/R13

Igazad lehet. Méretváltóban megnéztem,hogy 165 70 r13 pont akkora,mint a 145/80 r13 és az is gyári méret. Nekem 165/65 r14 van fent. A 145 téli gumikkal 6-7km/h val mutat többet az óra,165 tel meg csak 3-4gyel,de 195/50 r15-tel már teljesen pontos lenne. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.