Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Köszi arc a választ, a kesztyűtartót és a szivargyújtót és még sok mindent tudsz pótolni a vateráról ha szükséged van rá vagy még nem tetted meg :lol:

160 hozzászólás 6nap alatt. Ridegül nyomod! :D

Egyébként egyre kevesebb a bontott cucc a B corsához,vagy mert már öreg vagy,mert nem bontják őket. Három hétig vártam fordulatszámmérős órára. :D

Link to comment
Megosztás:

160 hozzászólás 6nap alatt. Ridegül nyomod! ;)

Egyébként egyre kevesebb a bontott cucc a B corsához,vagy mert már öreg vagy,mert nem bontják őket. Három hétig vártam fordulatszámmérős órára. :D

Jaj királyság a SP én is csípem :lol: Hát van pár hozzászólásom már ja de amúgy ha valami érdekel akkor ilyen vagyok ennyi, azért annyira nem kevés csak bontókba horrorisztikus áron adják a cuccokat :D és ha nem maradtam le volna 2 héttel ezelőtt egy fekete SI corsáról akkor nálam most bontódott volna 1 c14SE motorral szervóval fordulatszámmérős órával elektromos ablakkal és még volt benne csemege :D Csak hát mire eszméltem addigra már eladták :/ közbe a fórum szétomlott még jó, hogy kimásoltam a hozzászólást nem írtam volna meg újra :) Ja igen és fordulatszámmérős óra azonnal találtam vaterán scootergabinál mondjuk 7500 de nem kell 3 hetet várni :D persze tudom, hogy kétféle van de itt pesten szerintem nem nagy akadály találni 1et

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1443646985.html

Link to comment
Megosztás:

Hallod, te nagyon hasonlítasz az egyik osztálytársamra (Házkötőre), annyit tudsz beszélni meg kérdezni, mint ő. Sokszor ő miatta nem enged el a tanár a buszhoz, mert csak beszél beszél beszél. Már mindannyian unjuk, hogy mennénk hazafele, de neki beszélnie kell értelmetlen dolgokról.

Sztem ha vissza olvasnád az egész B Corsa topikot, akkor nem lenne ennyi kérdésed :) azt hiszem mindenre megkapnád a választ :D

Ha meg nem értesz az autóhoz és nem is akarsz hozzá érteni, akkor inkább vidd szerelőhöz, elektromoshoz, mert a végén úgy is ott kőt ki :lol:

Lehet hogy én is kérdezek, de biztos nem ennyit mint te, meg én autóelektronikát tanulók :D neked 6 nap alatt az a 160 hozzászólás brutálisan sok.

Plusz egy javaslat, hogy használj vesszőt, úgy legalább könnyebben kitudjuk olvasni, hogy mit is akarsz írni!

Link to comment
Megosztás:

Hallod, te nagyon hasonlítasz az egyik osztálytársamra (Házkötőre), annyit tudsz beszélni meg kérdezni, mint ő. Sokszor ő miatta nem enged el a tanár a buszhoz, mert csak beszél beszél beszél. Már mindannyian unjuk, hogy mennénk hazafele, de neki beszélnie kell értelmetlen dolgokról.

Sztem ha vissza olvasnád az egész B Corsa topikot, akkor nem lenne ennyi kérdésed ;) azt hiszem mindenre megkapnád a választ :D

Ha meg nem értesz az autóhoz és nem is akarsz hozzá érteni, akkor inkább vidd szerelőhöz, elektromoshoz, mert a végén úgy is ott kőt ki :lol:

Lehet hogy én is kérdezek, de biztos nem ennyit mint te, meg én autóelektronikát tanulók :D neked 6 nap alatt az a 160 hozzászólás brutálisan sok.

Plusz egy javaslat, hogy használj vesszőt, úgy legalább könnyebben kitudjuk olvasni, hogy mit is akarsz írni!

Azért te is jókat szoktál kérdezni, szóval ezt a vonalat ne erőltesd sztem. :)

Link to comment
Megosztás:

Hallod, te nagyon hasonlítasz az egyik osztálytársamra (Házkötőre), annyit tudsz beszélni meg kérdezni, mint ő. Sokszor ő miatta nem enged el a tanár a buszhoz, mert csak beszél beszél beszél. Már mindannyian unjuk, hogy mennénk hazafele, de neki beszélnie kell értelmetlen dolgokról.

Sztem ha vissza olvasnád az egész B Corsa topikot, akkor nem lenne ennyi kérdésed ;) azt hiszem mindenre megkapnád a választ :D

Ha meg nem értesz az autóhoz és nem is akarsz hozzá érteni, akkor inkább vidd szerelőhöz, elektromoshoz, mert a végén úgy is ott kőt ki :lol:

Lehet hogy én is kérdezek, de biztos nem ennyit mint te, meg én autóelektronikát tanulók :D neked 6 nap alatt az a 160 hozzászólás brutálisan sok.

Plusz egy javaslat, hogy használj vesszőt, úgy legalább könnyebben kitudjuk olvasni, hogy mit is akarsz írni!

Szeva azért van a fórum, hogy beszéljek szerintem. Amúgy meg már a fórum felét - 2/3adát elolvastam régebben vendégként, csak most regisztráltam, igazából ennyi, mindent nem lehet fejbe tartani nem vagyok computer. Nem értek az autóhoz mert nem vagyok autószerelő de még semmit nem barmoltam szét egyik kocsimon se, se sajátomon se cégeseken. Mellesleg én szerelőhöz viszem a verdát ha tudom, hogy semmi esélyem nincs a probléma megoldására. Van egy jó szerelőm és egy villamossági autószerelő barátom aki már több 10 éve van a szakmába és nem fogom mindig őket zavarni kis problémákkal. Amúgy meg érdekes, hogy te adsz nekem tanácsot, hogy nekem kéne szerelőhöz vinnem a kocsit amikor megveszed a kocsit és nem cseréled le az olajat vezérműszíjat pumpát, felforr a víz azt letekered a kupakot, te szemre megnézed, hogy jó e a vezérműszíj akkor téged alkalmazni kéne valami autógyártó cégbe mert te aztán nagyon profi vagy, szemre ezeket megállapítani át gondolhatnád mekkora hülyeség..... lecserélnéd a 1.6os motort 1.4re a fogyasztás miatt meg ilyenek, meg még sorolhatnám reggelig szerintem... szerintem neked is vannak idióta kérdéseid már bocs.... azt itt okosítasz nekem kicsit te is magadba nézhetnél fikázás téren szerintem. Amúgy meg, hogy hány hozzászólásom van az teljesen mindegy mert azén van a fórum, hogy írjak bele nem hiszem, hogy bárkit is megkárosítottam evvel, hogy 160 hozzászólásom lett 6 nap alatt.

Nem kötelezett rá senki, hogy elolvasd a hozzászólásaimat ez nem iskola :)

Link to comment
Megosztás:

Azért te is jókat szoktál kérdezni, szóval ezt a vonalat ne erőltesd sztem. :D

Figy bírom én a negatív kritikát csak akkor olyan szájából hangozzon el aki legalább ért is hozzá.. nem csak bort iszik és vizet prédikál, és részemről ez a téma lezárva mert ez a topic nem erről szól maradjunk a corsás dolgoknál.

Link to comment
Megosztás:

Szeva azért van a fórum, hogy beszéljek szerintem. Amúgy meg már a fórum felét - 2/3adát elolvastam régebben vendégként, csak most regisztráltam, igazából ennyi, mindent nem lehet fejbe tartani nem vagyok computer. Nem értek az autóhoz mert nem vagyok autószerelő de még semmit nem barmoltam szét egyik kocsimon se, se sajátomon se cégeseken. Mellesleg én szerelőhöz viszem a verdát ha tudom, hogy semmi esélyem nincs a probléma megoldására. Van egy jó szerelőm és egy villamossági autószerelő barátom aki már több 10 éve van a szakmába és nem fogom mindig őket zavarni kis problémákkal. Amúgy meg érdekes, hogy te adsz nekem tanácsot, hogy nekem kéne szerelőhöz vinnem a kocsit amikor megveszed a kocsit és nem cseréled le az olajat vezérműszíjat pumpát, felforr a víz azt letekered a kupakot, te szemre megnézed, hogy jó e a vezérműszíj akkor téged alkalmazni kéne valami autógyártó cégbe mert te aztán nagyon profi vagy, szemre ezeket megállapítani át gondolhatnád mekkora hülyeség..... lecserélnéd a 1.6os motort 1.4re a fogyasztás miatt meg ilyenek, meg még sorolhatnám reggelig szerintem... szerintem neked is vannak idióta kérdéseid már bocs.... azt itt okosítasz nekem kicsit te is magadba nézhetnél fikázás téren szerintem. Amúgy meg, hogy hány hozzászólásom van az teljesen mindegy mert azén van a fórum, hogy írjak bele nem hiszem, hogy bárkit is megkárosítottam evvel, hogy 160 hozzászólásom lett 6 nap alatt.

Nem kötelezett rá senki, hogy elolvasd a hozzászólásaimat ez nem iskola :D

Off: Állj már le haver, én egyáltalán nem fikáztalak, és tanuld meg a helyesírási jeleket, vessző, mondat vége, mert alig tudom kibogarászni mit is akarsz mondani!

Link to comment
Megosztás:

Jaj királyság a SP én is csípem :D Hát van pár hozzászólásom már ja de amúgy ha valami érdekel akkor ilyen vagyok ennyi, azért annyira nem kevés csak bontókba horrorisztikus áron adják a cuccokat :) és ha nem maradtam le volna 2 héttel ezelőtt egy fekete SI corsáról akkor nálam most bontódott volna 1 c14SE motorral szervóval fordulatszámmérős órával elektromos ablakkal és még volt benne csemege :lol: Csak hát mire eszméltem addigra már eladták :/ közbe a fórum szétomlott még jó, hogy kimásoltam a hozzászólást nem írtam volna meg újra :D Ja igen és fordulatszámmérős óra azonnal találtam vaterán scootergabinál mondjuk 7500 de nem kell 3 hetet várni ;) persze tudom, hogy kétféle van de itt pesten szerintem nem nagy akadály találni 1et

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1443646985.html

Scootergabitól vettem én is órát. Akitől belinkeltél. Leütöttem az órát,előtte megkérdeztem,hogy akkor van-e,nem írt semmit. Gondoltam akkor van, három hét múlva talált egyet olasz bontóban. :D

Nem azért írtam,hogy 160hsz-t csináltál mert baj. Legalább van egy kis élet! Corsa powa!!! :D

Egyébként nyárgumi ON.

HOL VAGY BÉCI??!!

Link to comment
Megosztás:

Scootergabitól vettem én is órát. Akitől belinkeltél. Leütöttem az órát,előtte megkérdeztem,hogy akkor van-e,nem írt semmit. Gondoltam akkor van, három hét múlva talált egyet olasz bontóban. :lol:

Nem azért írtam,hogy 160hsz-t csináltál mert baj. Legalább van egy kis élet! Corsa powa!!! :D

Egyébként nyárgumi ON.

HOL VAGY BÉCI??!!

Tudom, hogy nem azért írtad haka nem kötnél belém ilyen hülyeség miatt. Nem értem másokat ez miért zavar meg mi közük hozzá :) Amúgy lehet a XVII kerbe is volt a bontóba voltam már ott párszor nagyon korrekt az eladó forma le a kalappal és rengeteg alkatrésze van, csak láttam nem pesten laksz úgy meg nem könnyű megoldani ezt mindegy esetleg ha keresel majd valamit dobj 1 privit és ha járok abba a bontóba vagy a közelünkbe lévőbe megkérdezhetem és ha kell lepostázom szívesen. Amúgy scootergabi elég korrekt szerintem megéri tőle vásárolni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Scootergabitól vettem én is órát. Akitől belinkeltél. Leütöttem az órát,előtte megkérdeztem,hogy akkor van-e,nem írt semmit. Gondoltam akkor van, három hét múlva talált egyet olasz bontóban. :lol:

Nem azért írtam,hogy 160hsz-t csináltál mert baj. Legalább van egy kis élet! Corsa powa!!! :D

Egyébként nyárgumi ON.

HOL VAGY BÉCI??!!

na ez egy jó ötlet, sztem a hosszú 7vége alatt beiktatom én is a summergum cserét :)

Béci megtalálójának jutalmat kellene kitüzni, lehet hamarabb megkerülne :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy nem azért írtad haka nem kötnél belém ilyen hülyeség miatt. Nem értem másokat ez miért zavar meg mi közük hozzá ;) Amúgy lehet a XVII kerbe is volt a bontóba voltam már ott párszor nagyon korrekt az eladó forma le a kalappal és rengeteg alkatrésze van, csak láttam nem pesten laksz úgy meg nem könnyű megoldani ezt mindegy esetleg ha keresel majd valamit dobj 1 privit és ha járok abba a bontóba vagy a közelünkbe lévőbe megkérdezhetem és ha kell lepostázom szívesen. Amúgy scootergabi elég korrekt szerintem megéri tőle vásárolni.. :lol:

Ezer köszönet a lehetőségért piszkos kezű barátom! :D

na ez egy jó ötlet, sztem a hosszú 7vége alatt beiktatom én is a summergum cserét :D

Béci megtalálójának jutalmat kellene kitüzni, lehet hamarabb megkerülne :)

Béci írt ma facebook-on,hogy megvenné a

kormányomat. De az nagy királyság,nem adnám el soha. :D
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.