Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Semmilyen extra nem kell csak a szervó,mert az neked van.Érted. :D

Így van neked tetőablak, nekem szervó :DDDD én nevetve autókázok és beparkolok bárhova semmi erőfeszítés nélkül te meg szarakodsz a nyitott tetőablakkal és tekergeted a kormányt mint 1 hülye :lol: igazad van :D:D:D hagyjuk ezt a témát mert sose fogunk 1et érteni :) inkább próbáljunk meg értelmes dolgokról elmélkedni

Link to comment
Megosztás:

Így van. Én gurítom és röhögve parkolok, te meg tekered egyhelyben és úgy vigyorogsz!

Nem tök 8? :D

De teljesen mindegy azért írtam, az a lényeg, hogy nekünk megfelel, hagyjuk a témát mert semmi értelme :lol: inkább próbáljunk valami pozitív dolgokról elmélkedni :D Ilyen hülyeségek, hogy van elektromos ablakod és annak örülhetsz JAJJJ :) mindenki annak örülhet amit vett és kinézett és akart, nem tombolán nyertük a kocsit, nem fogok örülni ezeknek, hogy 1.4es a motor nem 1.2es meg ilyen hülyeségek, hogy elektromos az ablak, mindenki olyat választ amilyet akar ;)

Link to comment
Megosztás:

De teljesen mindegy azért írtam, az a lényeg, hogy nekünk megfelel, hagyjuk a témát mert semmi értelme :lol: inkább próbáljunk valami pozitív dolgokról elmélkedni :D Ilyen hülyeségek, hogy van elektromos ablakod és annak örülhetsz JAJJJ :) mindenki annak örülhet amit vett és kinézett és akart, nem tombolán nyertük a kocsit, nem fogok örülni ezeknek, hogy 1.4es a motor nem 1.2es meg ilyen hülyeségek, hogy elektromos az ablak, mindenki olyat választ amilyet akar ;)

Kivéve tgabikát! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ez elég profi nekem is tetszik, és még a levegőszűrő is gyári elég jó utálom a sok gagyi direkt szűrőt csúnya, csak nem értem az akksit minek kellett átenni szerintem a b corsába tök jó helyen van nekem tetszik a gyári helyén és még hülyén se néz ki hogy a semmi közepén ott 1 akksi na mindegy....

Jut eszembe J0hnny látom te képbe vagy a corsa-ról a corsamba nincs klíma ilyenkor van pollenszűrő mert nekem úgy rémlik, hogy az csak klímásoknál van vagy mindegyikbe van?:D

Link to comment
Megosztás:

Kivéve tgabikát! :lol: :D

Na ha már meg lettem szólítva akkor közlöm hogy ez nem az én érdemem, hanem szerencse. Azért próbálok méltó lenni hozzá és igyekszem gondját viselni az autónak. Ha már itt tartunk: a Nokedliban sincsen szervo, és bár el tudnám viselni ha lenne, momentán egy 5 sebességes váltónak jobban örülnék, de még asszem a C20NE/XE is előrébb van a kívánságlistán mint a szervo. Amíg ilyen kis motor van benne, úgysem olyan nehéz az eleje hogy ne lehessen eltekerni azt a kormányt. Egyszerűen több gombócot kell enni és kész. :D

Mondjuk azért nem vagyok a saját magam ellensége, szóval igyekeztem a lehető legkeskenyebb gumit venni rá (mivel a gyári GSi felni követelmény volt, az meg ugye 14"-os, ezért most 165-ös gumi van rajta, mert ekkora átmérőben ez a legkeskenyebb gumi ami még viszonylag könnyen hozzáférhető), de nem a parkolás megkönnyítése végett, hanem hogy hagyjak némi esélyt a 45LE-s motorkának arra hogy egyáltalán el tudja forgatni a kerekeket. :) Bizonyára rakhattam volna rá 185-ös gumit is, és akkor sem az zavart volna hogy nem tudom elfordítani a kormányt, hanem hogy 15litert fogyasztana velük az autó és még nem is menne...

Link to comment
Megosztás:

Ez elég profi nekem is tetszik, és még a levegőszűrő is gyári elég jó utálom a sok gagyi direkt szűrőt csúnya, csak nem értem az akksit minek kellett átenni szerintem a b corsába tök jó helyen van nekem tetszik a gyári helyén és még hülyén se néz ki hogy a semmi közepén ott 1 akksi na mindegy....

Jut eszembe J0hnny látom te képbe vagy a corsa-ról a corsamba nincs klíma ilyenkor van pollenszűrő mert nekem úgy rémlik, hogy az csak klímásoknál van vagy mindegyikbe van?:D

Hali!!!

Az én verdám olyan alap volt, hogy még csukható kesztyűtartó és szivargyújtó sem volt benne. De pollenszűrő az van!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez elég profi nekem is tetszik, és még a levegőszűrő is gyári elég jó utálom a sok gagyi direkt szűrőt csúnya, csak nem értem az akksit minek kellett átenni szerintem a b corsába tök jó helyen van nekem tetszik a gyári helyén és még hülyén se néz ki hogy a semmi közepén ott 1 akksi na mindegy....

Jut eszembe J0hnny látom te képbe vagy a corsa-ról a corsamba nincs klíma ilyenkor van pollenszűrő mert nekem úgy rémlik, hogy az csak klímásoknál van vagy mindegyikbe van?:D

a helye meg kell legyen max nincs benne a szűrő, de ha nincs tudsz bele tenni, párásodás ellen egy kicsit hasznos.

Link to comment
Megosztás:

Na ha már meg lettem szólítva akkor közlöm hogy ez nem az én érdemem, hanem szerencse. Azért próbálok méltó lenni hozzá és igyekszem gondját viselni az autónak. Ha már itt tartunk: a Nokedliban sincsen szervo, és bár el tudnám viselni ha lenne, momentán egy 5 sebességes váltónak jobban örülnék, de még asszem a C20NE/XE is előrébb van a kívánságlistán mint a szervo. Amíg ilyen kis motor van benne, úgysem olyan nehéz az eleje hogy ne lehessen eltekerni azt a kormányt. Egyszerűen több gombócot kell enni és kész. :lol:

Mondjuk azért nem vagyok a saját magam ellensége, szóval igyekeztem a lehető legkeskenyebb gumit venni rá (mivel a gyári GSi felni követelmény volt, az meg ugye 14"-os, ezért most 165-ös gumi van rajta, mert ekkora átmérőben ez a legkeskenyebb gumi ami még viszonylag könnyen hozzáférhető), de nem a parkolás megkönnyítése végett, hanem hogy hagyjak némi esélyt a 45LE-s motorkának arra hogy egyáltalán el tudja forgatni a kerekeket. :D Bizonyára rakhattam volna rá 185-ös gumit is, és akkor sem az zavart volna hogy nem tudom elfordítani a kormányt, hanem hogy 15litert fogyasztana velük az autó és még nem is menne...

Nem írtam a szervóval kapcsolatba, hogy nem tudom eltekerni mert olyan gyenge szar vagyok, nem értem miért jön mindenki avval, hogy több gombocot kéne enni meg minek az meg ilyenek? Nem fogom kivetetni a kocsiból, hogy menő legyek :):D:D hanem 100x kényelmesebb szervóval meg nem hiszem, hogy ha valakinek van szervó a kocsijába az már 1 gyenge ember és azért vette ;), amúgy meg szerintem ha lenne egy 1.4 90 Lóvas motor a kocsiba vagy 1.6 GSI akkor előbb kellene szervó mint C20XE azért az 1.2 elég gyengusz lehet de hát így nyerted örülni kell ennek is :D GSI felnit én is vehetnék a corsára csak annyira nem tetszik az a 3 ágú style, hogy az valami hihetetlen pedig tök olcsó árba adják...

Kicsit érdekes ez a mentalitás, hogy minek szervó meg klíma a kocsiba meg ilyenek :D Ha így gondolkodna az emberiség akkor még mindig sátorba laknánk. Mindenkinek LADÁT aztán lehet örülni abba nincs semmi :DDDDDDDDD Én inkább maradok a corsánál :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.