Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

lehet nem egyre gondolunk,de én nem ültem még olyan f astrában v b corsában amelyikben ne nyüszögött volna egy idö után a kuplung bowden :D

Az én corsámba is nyűszög néha meg asszem régebben mindig volt a hang pedig én már cseréltem a kuplung gáz bowdent... :lol: de szerintem neki folyamatosan nyöszörög és ha feljebb engedi bekussol szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek nagy para B corsára 15ös felnit tenni? Halottam, hogy az már túl nagy rá meg, hogy hangos a gumi meg ilyenek, hát nem tudom nem hiszek ebbe szerintem elbírja a 15 és nem hiszem, hogy bármi negatív dolgot okozna arról nem beszélve, hogy tuti jobb lenne az úttartás mint ezzel a sz*r 13massal :D előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek nagy para B corsára 15ös felnit tenni? Halottam, hogy az már túl nagy rá meg, hogy hangos a gumi meg ilyenek, hát nem tudom nem hiszek ebbe szerintem elbírja a 15 és nem hiszem, hogy bármi negatív dolgot okozna arról nem beszélve, hogy tuti jobb lenne az úttartás mint ezzel a sz*r 13massal :D előre is köszi

17393_1298718881.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az én corsámba is nyűszög néha meg asszem régebben mindig volt a hang pedig én már cseréltem a kuplung gáz bowdent... :D de szerintem neki folyamatosan nyöszörög és ha feljebb engedi bekussol szerintem.

Ja-ja ahogy mondod folyamatos a hang.

Nekem 15-ös felnim van. Szerintem nem nagy. 185/55-ös gumikkal még a magyar utakon is jól használható.

Link to comment
Megosztás:

Pont 1el előtte van amikor írtad, hogy innen megtudom fejteni... :D Meg halottam, hogy johnny lámpáját te fújtad be, én is elszeretném játszani az én lámpámmal ezt a műveletet csak nem tudom, mit mondanának rá a rendőr bácsik :lol:

Jaa, hogy szerkesztetted. Azt már nem láttam. :D Mitmit, semmit. Ez ilyen. :)

Link to comment
Megosztás:

..mondjuk a hátsó lámpáért én árokba lőnélek... :D az elsőt észre sem fogják venni, a hátsó miatt :lol:

Így vettem a kocsit komolyan hozzá se nyúltam a hátsó lámpához szóval az nem az én művem, most azon gondolkodok, hogy kicserélem, füstre mert kezdek félni, hogy betalálnak bár már jöttek mögöttem és szerencsére nem szedtek ki :D

Link to comment
Megosztás:

Így vettem a kocsit komolyan hozzá se nyúltam a hátsó lámpához szóval az nem az én művem, most azon gondolkodok, hogy kicserélem, füstre mert kezdek félni, hogy betalálnak bár már jöttek mögöttem és szerencsére nem szedtek ki :D

Cseréld mindenképp, mert még ronda is. :lol: Am a rendszámkeret az direkt, vagy csak ilyen volt? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.