Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Valaki nem gondolkozott gzüzem átalaítáon x14xe mocihoz? erősen gondolkodóba este...kicst már sokallom a 400ft benyát...

Helyileg és pénzileg hogy megy a dolog van valakinek ráláltása?

Corsához pótkeréktartály kell,különben nem lesz csomagtered.

Olyan 200körül szerelnek be egy hengerenkénti rendszert,amivel nem lesz gyengébb és alig észrevehetően fogyaszt többet. Ha csak rövid távon használod az autódat,akkor felejtős,mert hidegen nem megy gázzal vagy csak nagyon darabosan.

Az üzemanyagköltséged a felére fog csökkeni.

10ekm-re való benya belekerül mostanság kb. 300eft-ba (corsával kb). Tehát 15ekm alatt megtérül a beszerelés.

Viszont ha elakarod adni,az régebben értékcsökkentő tényezőként volt jelen,mert jaj gáz,felrobbanunk,mindmeghalunk,stb.

Most nem tudom mekkora a sötétség a fejekben e téren. :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem gondolkozott gzüzem átalaítáon x14xe mocihoz? erősen gondolkodóba este...kicst már sokallom a 400ft benyát...

Helyileg és pénzileg hogy megy a dolog van valakinek ráláltása?

Hát nem olcsó a benzin én pl omv carrera 100al járok mert a 95 állandóan csörög terhelésre gondolom milyen minőségű az üzemanyag hát magyarország, amúgy az embereknek kéne összefogni és akkor nem 400FT lenne 1 liter de asszem itt sose lesz ilyen. Hát de meg átalakítani sok szívás vele és annyira azért nem jó, valljuk be a kocsit benzinre vagy dieselre tervezték :D de amúgy akinek van ehhez türelme de hát ez jön szívás minden csak rosszabb lesz aki azt nem így látja az meg átveri magát :/

Link to comment
Megosztás:

Hát nem olcsó a benzin én pl omv carrera 100al járok mert a 95 állandóan csörög terhelésre gondolom milyen minőségű az üzemanyag hát magyarország, amúgy az embereknek kéne összefogni és akkor nem 400FT lenne 1 liter de asszem itt sose lesz ilyen. Hát de meg átalakítani sok szívás vele és annyira azért nem jó, valljuk be a kocsit benzinre vagy dieselre tervezték :D de amúgy akinek van ehhez türelme de hát ez jön szívás minden csak rosszabb lesz aki azt nem így látja az meg átveri magát :/

Makival nagy haverok lesztek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát de nem tudok mit tenni sajnos, gyújtást nem lehet állítani c14SE-en több helyen is tankoltam 95 szar mindenhol, 98-99-100nál meg semmi hang és a motor is mintha szebben járna viszont a kocsi nem megy jobban de nem is ezért tankolom :/

nekem is a sima kagylós 95 meg a v-power (kék) között az a különbség hogy 4500 rpm felett, nem üveghangot ad a motor XD meg megy mint a mérgezettegér.

Gázból nincs valami okosság XD?

Link to comment
Megosztás:

nekem is a sima kagylós 95 meg a v-power (kék) között az a különbség hogy 4500 rpm felett, nem üveghangot ad a motor XD meg megy mint a mérgezettegér.

Gázból nincs valami okosság XD?

Hát :D nem értek nagyon a gázhoz de a gázhoz nincs trükk szerintem, szerezni kell valami TD motort :lol: és üzemanyagot szerezni ez az 1 okosság van, csak egy komolyabb motorba ha kannázol akkor nyitogathatod a pénztárcád :D:D:D Amikor jöhet a porlasztó csúcs csere :)

Link to comment
Megosztás:

Hát :D nem értek nagyon a gázhoz de a gázhoz nincs trükk szerintem, szerezni kell valami TD motort :lol: és üzemanyagot szerezni ez az 1 okosság van, csak egy komolyabb motorba ha kannázol akkor nyitogathatod a pénztárcád :D:D:D Amikor jöhet a porlasztó csúcs csere :)

a corzi helyett néztem ezt de drágállom 1,1-1-2 körül lenne jó árban. Úgyis pang a piac és ha a gáz beszerelést leveném 1 misi a verda anynit meg megérne... csakhát... még mindig jobb a corzihoz az alkatrész...

vagy 1.2-be Tudom nem opel...

Link to comment
Megosztás:

Hát nem olcsó a benzin én pl omv carrera 100al járok mert a 95 állandóan csörög terhelésre gondolom milyen minőségű az üzemanyag hát magyarország, amúgy az embereknek kéne összefogni és akkor nem 400FT lenne 1 liter de asszem itt sose lesz ilyen. Hát de meg átalakítani sok szívás vele és annyira azért nem jó, valljuk be a kocsit benzinre vagy dieselre tervezték :D de amúgy akinek van ehhez türelme de hát ez jön szívás minden csak rosszabb lesz aki azt nem így látja az meg átveri magát :/

Volt már gázos autód?

Hát de nem tudok mit tenni sajnos, gyújtást nem lehet állítani c14SE-en több helyen is tankoltam 95 szar mindenhol, 98-99-100nál meg semmi hang és a motor is mintha szebben járna viszont a kocsi nem megy jobban de nem is ezért tankolom :/

Van kopogásérzékelőd,ami arra jó,hogyha jobb oktánszámot kap akkor ráad az előgyújtásra ha rosszabbat akkor visszavesz belőle.

Az enyém sokkal jobban megy a 100-as vpowertől.Ami egyébként 98-as csak van benne sok jó adalék.

Hiába drágább kevesebb kell belőle.

Link to comment
Megosztás:

Hát de nem tudok mit tenni sajnos, gyújtást nem lehet állítani c14SE-en több helyen is tankoltam 95 szar mindenhol, 98-99-100nál meg semmi hang és a motor is mintha szebben járna viszont a kocsi nem megy jobban de nem is ezért tankolom :/

Van másik kütyü hozzá, ami nem 95-98 hanem 91-95. Ha 91-esre rakod nem csörög a 95-össel.

Link to comment
Megosztás:

Volt már gázos autód?

Van kopogásérzékelőd,ami arra jó,hogyha jobb oktánszámot kap akkor ráad az előgyújtásra ha rosszabbat akkor visszavesz belőle.

Az enyém sokkal jobban megy a 100-as vpowertől.Ami egyébként 98-as csak van benne sok jó adalék.

Hiába drágább kevesebb kell belőle.

Nem tudom mi az a kopogás érzékelő nem vagyok autószerelő de lehet az a kis amire rá van írva, hogy 95 a másik felén 98 de nem hinném, hogy elromlott mert a bontóba is kérdeztem és azt mondták, hogy hiába adnak 1 másikat nem hiszik, hogy ettől elmúlik a hang bár nem erőltettem tovább mert ha nem akarnak segíteni akkor nem erőltetem a náluk való vásárlást. Gázos autóm még nem volt de már halottam ismerőstől ezt azt nem gáz, de nem kéne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.