Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Max annyival jobb, hogy jól pofánvág gőzzel és az égési osztályon kötsz ki.

Senkinek nem volt skodája a családban? :D

Skoda nem vagyis én még sztorit se halottam skodáról családon belül, 1 haveromnak volt az meg mesélte mindig milyen jó volt én meg szakadok rajta, ló######t jó direkt szűrőt rakott rá meg ilyenek bicskakulcs kocsi helyett biztos jó volt, atyaég :DDDD El lehet vele autókázni de nem kell ezt még 2010be szétkürtölni mekkora király kocsi meg jobb nincs.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm J0hnny hogy kiállsz mellettem :lol:

Ilyenről szó sincs! :D

Csak pl nekem is dob kék pamacsot ha 5E-nél odataposok neki, nekem is fogy a hűtővizem lassan és nem hengerfejes. :D

Egy megfőzés pedig nem jelenti rögtön, hogy vége a mocinak.Nem cukorból van az.Jót nem tesz neki, de nem kell rögtön szétdobni.

Link to comment
Megosztás:

Számszerűsítve kellene mennyire fogy.

Leírhatnám, milyen tüntei lehetnek, ha hengerfejes, de vidd el egy szakihoz előbb. :D

Én fogom csinálni, Vectrát se hordtam szakihoz, minden elektronikát, meg szerelést én csináltam :D

Írd le milyen tünetei lehet :lol: Nézzem meg mekkora a kartergáz???

Link to comment
Megosztás:

Skoda nem vagyis én még sztorit se halottam skodáról családon belül, 1 haveromnak volt az meg mesélte mindig milyen jó volt én meg szakadok rajta, ló######t jó direkt szűrőt rakott rá meg ilyenek bicskakulcs kocsi helyett biztos jó volt, atyaég :DDDD El lehet vele autókázni de nem kell ezt még 2010be szétkürtölni mekkora király kocsi meg jobb nincs.

Ugyan ez van B corsával c20xe motorral is. :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyenről szó sincs! :D

Csak pl nekem is dob kék pamacsot ha 5E-nél odataposok neki, nekem is fogy a hűtővizem lassan és nem hengerfejes. :lol:

Egy megfőzés pedig nem jelenti rögtön, hogy vége a mocinak.Nem cukorból van az.Jót nem tesz neki, de nem kell rögtön szétdobni.

Én csak kérdezek.

Vajon elképzelhető,hogy régóta ilyen volt a termosztát és már régóta forralták?

Link to comment
Megosztás:

Én csak kérdezek.

Vajon elképzelhető,hogy régóta ilyen volt a termosztát és már régóta forralták?

Hát szerintem a magyar autóvezetőknél sose lehet tudni semmit, mert semmire se képesek se figyelni se vigyázni tisztelet a kivételnek, jó az még hozzá állás van azt majd szétesik a kocsi 100x annyiba kerül mintha ki lett volna cserélve. Volt munkatársaim ilyeneket meséltek, hogy ő az off caddybe diesel 1.9 SDI 50 ezernél cserélt olajat diesel kocsiba nevetséges

Link to comment
Megosztás:

Én csak kérdezek.

Vajon elképzelhető,hogy régóta ilyen volt a termosztát és már régóta forralták?

Nemtudom :lol: a srác azt mondta hogy egyfolytába szaladgált vele, meg városba is nyomta a gázt, és nem forrt fel a víze, de kitudja :S Kompressziómérés ugyis megmondja :D

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem a magyar autóvezetőknél sose lehet tudni semmit, mert semmire se képesek se figyelni se vigyázni tisztelet a kivételnek, jó az még hozzá állás van azt majd szétesik a kocsi 100x annyiba kerül mintha ki lett volna cserélve

Meg elvitte az előző gazda szerelőhöz,hogy melegszik,víz fogy,mitől lehet az.

Szaki meg mondta neki,hogy lehet csak termosztát,lehet hengerfej,meg egyebek sok lóvé. Így inkább eladta.

Az árát elnézve ez benne van a pakliba.

Link to comment
Megosztás:

Meg elvitte az előző gazda szerelőhöz,hogy melegszik,víz fogy,mitől lehet az.

Szaki meg mondta neki,hogy lehet csak termosztát,lehet hengerfej,meg egyebek sok lóvé. Így inkább eladta.

Az árát elnézve ez benne van a pakliba.

Szerintem te eléggé jól átlátod a dolgokat szerintem is ezért adta el nem azért mert pénzre volt szüksége, de amit fentebb írtam az 50 ezres olajcsere azt is ajánlom figyelmedbe így vegyünk használt autót! Javítottam a hozzászólásom lesd meg vicc

Link to comment
Megosztás:

Meg elvitte az előző gazda szerelőhöz,hogy melegszik,víz fogy,mitől lehet az.

Szaki meg mondta neki,hogy lehet csak termosztát,lehet hengerfej,meg egyebek sok lóvé. Így inkább eladta.

Az árát elnézve ez benne van a pakliba.

Így van :/

Igaz én se mondtam el a vectrának az összes hibáját :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ne izgulj elsőre tényleg valaki szaki kéne aki ért hozzá valamennyire és nézze meg csinálja meg amiket cserélni kell utána ha így se jó akkor lehet bosszankodni és gondolkodni, hogy mi legyen.

3 dolgot mondott a srác. Vezérműszíj, vízpumpa és olaj cserélve, többi nem lett. Olaj elég szép sárga, vezérműszíjat nem néztem, vízpumpát meg fogalmam sincs. Mondta lecserélhetem, de tudja biztosra hogy azok kivannak cserélve

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.