Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Amúgy nekem is volt 1 idő amíg a kupaknál csúnya hab volt és az autószerelő barátom aki eléggé ért ezekhez a dolgokhoz nem csak ilyen kokány király ami gondom volt eddig mindent megcsinált és megmondta mi a baja áron alul. Sőt előttem szerelt minden és úgy akarta megcsinálni a 17 éves kocsimat mintha egy 0KMes 8 milliós autó lenne mindent olyan percízen csinált. Azt mondta szerinte nincs baja a motornak a baj az lehet ami volt 1 ismerősének szar a kupaknál a tömítés vegyek rá új kupakot elmentem a csergőbe céges névre vettem 1 kupakot és azóta semmi hab, mai napig nem értem, honnan vágja ennyire a dolgokat, telefonba elmagyaráztam neki mit hallok idióta hangot adott amikor kitekertem a kormányt arra is egyből rávágta, hogy toronycsapágy csere és hibátlan úgy, hogy meg se nézte kicserélte és azóta kuss. Vannak még igényes szerelők. Ja és olajat szíjat pumpát cserélni vételkor szerintem kötelező én semmire nem adnék ki pénzt amíg ezeket nem tettem meg.

Úgy látom te vmi nagy pénzes pasi vagy pfff. A kupak nekem nem habos, hanem fekete.

Link to comment
Megosztás:

Amíg nem volt ilyen motorod és nem nyúltál bele mélyen még, ne tegyél ilyen kijelentéseket. :lol:

Persze..én meg a májkül dzsekszon vagyok. :D

Két éve cseréltem fagyállót,azóta mm pontosan ott van a kiegyenlítőtartályban a vízszint.

10ekm alatt semmit nem megy lejjebb az olajszint.Ami azt jelenti,hogy pont annyit eszik,amennyit hígul.Tehát jó.

Link to comment
Megosztás:

Rendben :lol: És ha egy darabig így járok vele, öntök hozzá vizet ha fogy akkor lesz vmi baja a motornak?

Tessék körbenézni vagy elvinni egy jóféle szakihoz, aki látott már ilyet. :D

Hidegindítás és keresés, hogy nem-e folyik valahol a fagyálló.

Mennyire vészesen fogy?

Link to comment
Megosztás:

Ha nagy pénzes lennék akkor nem B corsám lenne :D:D:D:D Amúgy meg amit írtam szerintem alap dolog cserélni azonnal ahogy megveszed a kocsi lelke a motor.

Ahogy megveszem a kocsit, elmegy kocsira a pénz, utána átiratásra és majd jöhet a szerviz :D Nálam így megy :lol:

Link to comment
Megosztás:

telefonba elmagyaráztam neki mit hallok idióta hangot adott amikor kitekertem a kormányt arra is egyből rávágta, hogy toronycsapágy csere és hibátlan úgy, hogy meg se nézte kicserélte és azóta kuss. Vannak még igényes szerelők. Ja és olajat szíjat pumpát cserélni vételkor szerintem kötelező én semmire nem adnék ki pénzt amíg ezeket nem tettem meg.

Motinak a te szerelődnek kéne küldenie postán dunsztosüvegbe kis kipufogógázt. Egyből megmondaná,hogy hengerfejes vagy nem.

Befejezted a pánikkeltést? :D

Ne már :lol::D Ne más kárán hülyéskedj már te állat :D Ha te jártál volna így te se örülnél, ha meg adod alá a lovat csak szarabbul lesz :)

Nem pánikkeltés,ha baja van meg kell csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Két éve cseréltem fagyállót,azóta mm pontosan ott van a kiegyenlítőtartályban a vízszint.

10ekm alatt semmit nem megy lejjebb az olajszint.Ami azt jelenti,hogy pont annyit eszik,amennyit hígul.Tehát jó.

Mondom: nincs tökéletesen tömített rendszer. 10Km alatt nekem sem fogyott vészesen, pedig ereszt a hűtőm egy ponton.

Az olajtémát meg ne hasonlítsuk össze a te motorod és moti mocija viszonylatában. :D

Link to comment
Megosztás:

Rendben :D És ha egy darabig így járok vele, öntök hozzá vizet ha fogy akkor lesz vmi baja a motornak?

Szerintem semmi baja a motornak, a kötelező szervizeket megejthetnéd, aztán megnézni, hogy nem folyik el valahol víz, ha minden átnézel kicseréled amit ki kell szerintem nem fog fogyni a víz meg lehet 1 idő után ha után töltöd 1-2x akkor már szinten fog maradni, 1x nekem is felforrt a hungárián nem volt rádugva a dugó a ventire így nem pörgött..... bár én nem vettem le a kupakot csak dolgozó lány sokat vártam mire lehűlt aztán másnap vettük észre

hogy, nincs rádugva, előtte még 1 régi kokány ###### szerelőnél volt a verda mert szervót tetettem bele egyszerűen nem utálom ha nincs szervó és nem dugta vissza. Hamar elfelejtettem a formát. Asszem azután nekem is fogyott a víz, után töltöttem vízpumpa csere vezérműszíj meg minden és mintha azóta nem fogyna ugyan ott áll kb de én is azt halottam ha kicsit fogy az nem vészes.

Link to comment
Megosztás:

Te legalább nem aludtál a műszaki oktatáson. :D

Johnny te állat vagy :DDDDD nem illik belejavítani más írásába :DDDDDDD szakadok hát oktatják is igen meg attól, ha kinyitom se lesz jobb nem látok logikát csukva is lehűl :lol: Iszonyat gáz volt a hungárián ott rohadni egy helybe főleg egy B corsával ami aztán nem kell minden nap szerelgetni és ez pont a stadionoknál történt jó volt a buszok között a külső sávba élmény volt mindenkinek ajánlom :D

Link to comment
Megosztás:

Johnny te állat vagy :DDDDD nem illik belejavítani más írásába :DDDDDDD szakadok hát oktatják is igen meg attól, ha kinyitom se lesz jobb nem látok logikát csukva is lehűl :D

Max annyival jobb, hogy jól pofánvág gőzzel és az égési osztályon kötsz ki.

Senkinek nem volt skodája a családban? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondom: nincs tökéletesen tömített rendszer. 10Km alatt nekem sem fogyott vészesen, pedig ereszt a hűtőm egy ponton.

Az olajtémát meg ne hasonlítsuk össze a te motorod és moti mocija viszonylatában. :D

Köszönöm J0hnny hogy kiállsz mellettem :D Ennyiért akkor is ajándék volt, és nem sok ilyen szaladgál magyarországon, már ezért megérte :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.