Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én csak 70e fizettem neki :) Plusz a Vectrát, amire rá kellett volna költeni 150e. Dehogy jártam vele rosszul :| Nincs nagy gondja, baja, 5-6e fordulatnál kezd el kéken füstölni, meg egy-két eletronikát kell rendbe rakni, meg a kipufogót meghegesztetni.

Hát tuningolta a srác, eleje volt törve, de melyik GSI nem??? Egy picit kell rá költeni, de apránként. Ennyiért ajándék volt, mert 450ért van egy hasonló, és ki tudja azzal is mi van :D Igen termosztáttal szívtam, mert nem nyitott ki, megy majd kompresszió mérésre és majd meglátjuk mit produkál, mert lehet hengerfejes lett, tömitést cserélni kell.

Nekem tetszik a matrica :lol: Ez még lesz egy picit tuningolva, és jól fog az mutatni :D

;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én csak 70e fizettem neki :) Plusz a Vectrát, amire rá kellett volna költeni 150e. Dehogy jártam vele rosszul :| Nincs nagy gondja, baja, 5-6e fordulatnál kezd el kéken füstölni, meg egy-két eletronikát kell rendbe rakni, meg a kipufogót meghegesztetni.

Hát tuningolta a srác, eleje volt törve, de melyik GSI nem??? Egy picit kell rá költeni, de apránként. Ennyiért ajándék volt, mert 450ért van egy hasonló, és ki tudja azzal is mi van :D Igen termosztáttal szívtam, mert nem nyitott ki, megy majd kompresszió mérésre és majd meglátjuk mit produkál, mert lehet hengerfejes lett, tömitést cserélni kell.

Nekem tetszik a matrica :lol: Ez még lesz egy picit tuningolva, és jól fog az mutatni :D

Akkor összességébe jól jártál a vassal hát az a matrica nagyon vicc, meg maga ezek a tuningok se a legjobbak valahogy annyira nem tetszenek, meg ami tuning abba ebbe az országba imádnak belekötni ezt lesik mert más dolguk ugye nincs vagyis van csak azt nem csinálják... szerintem jobban járnál ha vennél egy szép GSI lököst azt a küszöböt lerúgnád vagy egy gyári vagy valami szép nem mindenféle lyukas csicsást keresni rá, ami meg rajta el lehet adni szerintem valaki úgy is megveszi, és jó lenne a gép. Csajom is nézegette magának csak mondtam neki, hogy ez felejtő mert az ára igen érdekes meg kívülről is vannak érdekes dolgok rajta de akkor megérte volna. Költeni meg ha veszel valamit szerintem alap, én is ahogy megvettem mindent cseréltem rajta, vezérműszíj v.pumpa, olaj, szűrők, üzemanyag sz., sőt én igazából a gázbovdent is cseréltem, kuplung szerekezetet, váltóolajat cseréltettem mert a szarok voltak a szikeringek gyári opelt váltóolajat kapott, meg apránként mindig vettem rá valamit, kellett cserélni a légszűrőnél 1 csövet mert szét volt gányolva, aki igényes az mindig költ valamit rá, nem csak kitapossa a belét ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát erről majd akkor nyilatkozok, ha vezettem 1.6 16V gsi-t addig nem tudom amúgy C14SE vs C16XE vagy C16SE érdekelne, szerintem biztos van különbség 82LE és 109LE között, ráadásul még +200 cm3 ami érezhető. Akkor szerinted pl a te 1.2 45Lóvas corsadba beülsz mész vele utána átülsz egy 1.4 60Lóerősbe és nem érzel különbséget? :D vagy egy 1.4 60LE és egy 1.4 82LE között sincs különbség? Szerintem ez hülyeség fogadni merek rá, hogy érhető különbség van egy c14SE és egy C16SE C16XE között, azt aláírom, hogy 5LE nem érzel meg de ez kicsit más pl egy C14SE vs C14XE között nem hiszem, hogy nagy különbség van 82 VS 90Le között minimális eltérés. de azért egy GSI az más, nem mondom, hogy én autószerelő vagyok meg a világ legjobb sofőrje, de én pl észre veszem a különbségeket ezek között, jó tudom, hogy a súly is fontos de pl haverom D corsája 1.2 80LE kb és az én corsám sokkal jobban megy szerintem pedig az 1.4 82LE, meg pl szerintem az én corsám jobban megy az 1.3mas 93LE kb swiftnél az újnál ez volt az érzésem persze ez is súly éltérés, de szerintem tuti érezhető +200 köbcenti és +20-30LE de ez csak az én véleményem :) Meg az hogy az 1.2 motorokat szana szét fejlesztik 100 lóerő meg mit tudom én semmi értelme kis köbcentis szar elhiszem, hogy fejlődik a technika, de elég viccesek ezek az 1.2 TURBÓ meg ilyen gyári okosságok gondolom a motor élettartama is nagy ;)

C16XE motorom eladó lesz mindennel együtt :D x14xe akarok majd beszerezni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megkérdezem inkább újra lehet nem ebbe a topicba tettem fel a kérdést :D a lámpáidat így vetted vagy szét lett kapva és le lett festve a keret? És ezért magyarázhatnak a rendőrök vagy KMP-esek esetleg műszakin? Mert nekem 2 új utángyártott depo lámpám van és gondoltam, hogy szétkapom lefújom a keretet hőállóval bedobom és kész csak nem tudom mennyire kötözködnek evvel, bár azt mondanám, hogy így vettem utólagos tuning lámpa E jel benne van... nem kívülről van befújva és lefóliázva.. előre is köszi!

A vizsgára nincs válaszom, van olyan autó, ami gyárilag ilyen (lásd Fiat doblo).

Az ötlet nem az enyém, a kivitelezés pedig Sp barátomé,neki több türelme és tapasztalata van a búra leszedéséhez,mint nekem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A vizsgára nincs válaszom, van olyan autó, ami gyárilag ilyen (lásd Fiat doblo).

Az ötlet nem az enyém, a kivitelezés pedig Sp barátomé,neki több türelme és tapasztalata van a búra leszedéséhez,mint nekem. :D

Köszönöm szépen, de igazából ott az E jel benne vannak DEPO tuning lámpák úgy se tudják bebizonyítani, szóval szerintem bevállalom.

Link to comment
Megosztás:

:) ;) :D

Ne nevess :D Ennyi simán belefér :D igaz hogy 105e van benne, ami egyáltalán nem valós, de 17éves autó :lol: Kompresszióméréskor kiderül, lehet csak szelepszárszimering :D

Vectrám minden fordulaton erősen kéken füstölt, és kompressziója 10-11bar volt ;) Ráadásul még 3-asba is végig kapartam az utat :D

Link to comment
Megosztás:

Ne nevess :) Ennyi simán belefér :D igaz hogy 105e van benne, ami egyáltalán nem valós, de 17éves autó :lol: Kompresszióméréskor kiderül, lehet csak szelepszárszimering :D

Vectrám minden fordulaton erősen kéken füstölt, és kompressziója 10-11bar volt ;) Ráadásul még 3-asba is végig kapartam az utat :D

Gumifüggő. :D

Enyémben meg 281e van, mégse füstöl. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor összességébe jól jártál a vassal hát az a matrica nagyon vicc, meg maga ezek a tuningok se a legjobbak valahogy annyira nem tetszenek, meg ami tuning abba ebbe az országba imádnak belekötni ezt lesik mert más dolguk ugye nincs vagyis van csak azt nem csinálják... szerintem jobban járnál ha vennél egy szép GSI lököst azt a küszöböt lerúgnád vagy egy gyári vagy valami szép nem mindenféle lyukas csicsást keresni rá, ami meg rajta el lehet adni szerintem valaki úgy is megveszi, és jó lenne a gép. Csajom is nézegette magának csak mondtam neki, hogy ez felejtő mert az ára igen érdekes meg kívülről is vannak érdekes dolgok rajta de akkor megérte volna. Költeni meg ha veszel valamit szerintem alap, én is ahogy megvettem mindent cseréltem rajta, vezérműszíj v.pumpa, olaj, szűrők, üzemanyag sz., sőt én igazából a gázbovdent is cseréltem, kuplung szerekezetet, váltóolajat cseréltettem mert a szarok voltak a szikeringek gyári opelt váltóolajat kapott, meg apránként mindig vettem rá valamit, kellett cserélni a légszűrőnél 1 csövet mert szét volt gányolva, aki igényes az mindig költ valamit rá, nem csak kitapossa a belét :)

Igen :D Első gsi spoilert tudok rá, kollégámnak van padláson :lol: majd ha lesz pénzem ;) Nekem tetszik a küszöb. Mindenkinek más jön be :D Akié volt az autó, , annak kellett sürgősen a pénz, meg másik autó, ezért is tudtam vele megegyezni :D de már megbánta a cserét, mert vectrával sok gondja van :S

Szeretett volt Vectrám fent a hahun :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...ra_a_gl-4544932

Link to comment
Megosztás:

Igen :D Első gsi spoilert tudok rá, kollégámnak van padláson :lol: majd ha lesz pénzem :) Nekem tetszik a küszöb. Mindenkinek más jön be :D Akié volt az autó, , annak kellett sürgősen a pénz, meg másik autó, ezért is tudtam vele megegyezni ;) de már megbánta a cserét, mert vectrával sok gondja van :S

Szeretett volt Vectrám fent a hahun :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...ra_a_gl-4544932

Hibátlan cserét csináltál én azt mondom :D

Link to comment
Megosztás:

Jónagy baromság lenne egy C16XE-t elkótyavetyélni.

Amúgy a 5-6 ezres kék füstpamacs nem probléma, nem jelent semmit...

De csak egy gondolat volt, mert nagy munka lenne kiszedni minden elektronikájával, másikat meg beépiteni :/

Remélem hogy nem jelent semmi nagy gondot :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem fontos a kevés fogyasztás is :D

Szerintem egy X14XE és egy C16XE között nem sok a fogyasztás különbség 1L miatt meg szerintem hülyeség motort cserélni azért mert kevesebbet eszik. Főleg valami visszafejleszteni nem tartom okos dolognak akkor miért nem vettél alapból kisebb motoros kocsit? :lol:

De ha ennyire érdekel mehet a csere én oda adom a C14SE motorom 82LE és 7L eszik és szoktam nyomni neki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.