Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Aki ráér annak biztos jó. Az előzés olyan lehet mint amikor a kamionok küzdenek egymással az autópályán.

Nincs előzés.

Ha utolérek valakit,80nal,akkor annyival megyek mögötte.

Egy-két teherautós jobbra indexel jelzi,hogy mehetek....én meg meg kérdőre vonom,hogy megakarsz ölni b+?? :)

Vezetési képességeimhez megfelelő teljesítményű autóm van! :D

Megnéztem tegnap a GSI-t, könnyen indul, nem füstöl, nem zörög, kopog a futóműve, rozsda (rohadás) nincs rajta, alvázán se találtam (igaz sötét volt) csak az a 1 baj hogy nem tudom hogy ennek igy kell húznia e vagy jobban kell mennie :S gazdája 7000 pörgette és váltott, de nem húzott be az ülésbe, de hangja az van a sportkipufogó miatt. Nem tudom mi legyen :S

A Finis csodákra képes.Amíg benne az olajban,addig a kukába való blokkba is csinál kompressziót 5-6ekm erejéig... :D

Viszont lusta lesz a motor.

Azért 109lónak tisztességesen kéne húznia egy 800kilós bódét.7-8Kg/LE. Elszöktek ott a lovak szvsz. <_<

Ha megveszed és kiderül,hogy olcsón akartad jól érezni magad,akkor az eladó mondhatja,hogy jóval piaci ár alatt(a régebbiek is 450körül vannak) mit vártál és igaza lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

Bent van már, csak be kell kötnöm és kalibrálni.

A carphone küppel is megvan. <_<

Feladvány BC nélkülieknek!

Ha a napi km számlálód 400-at mutat(teletanknál nulláztad) a tankod félig van,akkor hány km-t tudsz még menni,amíg kifogy a tankod?

A.kb.800km-t.

B.Max 1/3nál már tankolok.Nem érdekel.

C.Nem tudom,2000ért szoktam tankolni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szédszetem nemrégen a kis Corsa-m középkonzolát, kiszedtem azt az egységet is ami a hőfokot, meg az időt mutatja. Ma pedig úgy gondoltam összerakom, de eléggé meglepődtem, mert a hőmérséklet jelzős kis cucc mintha elromlott volna. Mikor ráadom a gyújtást, akkor nem világít, csak akkor ha felkapcsolom legalább a helyzetjelzőt, illetve a számok elég érdekesen látszanak rajta. Van amelyiknek csak egy része, van ami abszolut nem van ami normális. Volt már valakinek ilyen gondja? Mi történhetett? Szétszedés előtt semmi baja nem volt! Köszi szépen! G.

Link to comment
Megosztás:

Nincs előzés.

Ha utolérek valakit,80nal,akkor annyival megyek mögötte.

Egy-két teherautós jobbra indexel jelzi,hogy mehetek....én meg meg kérdőre vonom,hogy megakarsz ölni b+?? :)

Vezetési képességeimhez megfelelő teljesítményű autóm van! :D

A Finis csodákra képes.Amíg benne az olajban,addig a kukába való blokkba is csinál kompressziót 5-6ekm erejéig... :D

Viszont lusta lesz a motor.

Azért 109lónak tisztességesen kéne húznia egy 800kilós bódét.7-8Kg/LE. Elszöktek ott a lovak szvsz. <_<

Ha megveszed és kiderül,hogy olcsón akartad jól érezni magad,akkor az eladó mondhatja,hogy jóval piaci ár alatt(a régebbiek is 450körül vannak) mit vártál és igaza lesz. :D

milyen 800kiló? nekem 950van a forgalmiban

Link to comment
Megosztás:

de pl amit Mc írt, hogy az 1,2ese majd' 100kilóval könnyebb mint az enyém? azmegyhogymilyenmáezmá? <_< (lehet a forgalmiba bár bele vették a súlyomat is :D

18 helyett 24-es a stabirúd, hátul pedig van stabi ami a simákban nincs, 236 helyett 256-os tárcsa, és a nyereg is nagyobb.

Link to comment
Megosztás:

A Finis csodákra képes.Amíg benne az olajban,addig a kukába való blokkba is csinál kompressziót 5-6ekm erejéig... :)

Viszont lusta lesz a motor.

Azért 109lónak tisztességesen kéne húznia egy 800kilós bódét.7-8Kg/LE. Elszöktek ott a lovak szvsz. <_<

Ha megveszed és kiderül,hogy olcsón akartad jól érezni magad,akkor az eladó mondhatja,hogy jóval piaci ár alatt(a régebbiek is 450körül vannak) mit vártál és igaza lesz. :D

Autót megvettem :D én kezembe jobban megy, csak nem vmi jó az uttartása

Nem ismerem a finist, csak nincs ebbe ilyen

Motorja szép állapotba kivülről, majd holnap lővők képet

Szelepfedélnél engedi az olajat, meg vhol a kipu kifuj

Remélem hogy jót fogtam ki, ha megnézzük a vectrát, amire elcseréltem meg fizettem rá, a hátsó hossztartó nyúlvány szétrohadva, 12literes fogyi, ette az olajat, de nem a kompresszió miatt, mert 9,5 volt a legkisebb 11 legnagyobb

Nagyon kopogott a motorja, váltó már 2-esbe koppant, féltengely bal széthullva, erősen kopogott, egy csomó szilent.

Szervóolajat állandóan nyomja ki hideg motornál, első hátsó fékbetét meg féktárcsa csere, első kettő kerékcsapágy.

Nagyjából ennyi a baja, corsának nincs ennyi baja, igaz ezt-azt majd csinálgatni kell rajta, majd összeírom és leírom :D

Link to comment
Megosztás:

Autót megvettem <_< én kezembe jobban megy, csak nem vmi jó az uttartása

Nem ismerem a finist, csak nincs ebbe ilyen

Motorja szép állapotba kivülről, majd holnap lővők képet

Szelepfedélnél engedi az olajat, meg vhol a kipu kifuj

Remélem hogy jót fogtam ki, ha megnézzük a vectrát, amire elcseréltem meg fizettem rá, a hátsó hossztartó nyúlvány szétrohadva, 12literes fogyi, ette az olajat, de nem a kompresszió miatt, mert 9,5 volt a legkisebb 11 legnagyobb

Nagyon kopogott a motorja, váltó már 2-esbe koppant, féltengely bal széthullva, erősen kopogott, egy csomó szilent.

Szervóolajat állandóan nyomja ki hideg motornál, első hátsó fékbetét meg féktárcsa csere, első kettő kerékcsapágy.

Nagyjából ennyi a baja, corsának nincs ennyi baja, igaz ezt-azt majd csinálgatni kell rajta, majd összeírom és leírom :D

Ha véletlen mégis odalenne a motorja akkor jó 1.8-ast lehet belőle csinálni. :D

Az első hossztartónyúlványokat azért kopogtasd majd meg rendesen, nagyon sok corsán odavan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.