Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

aha, egy pár hete letiltották az összes levelező videómegosztó és közösségi oldalakat, úgyhogy max este tudom megsasolni és akkor majd tudni fogom :excl:

UI: elmentél már fodrászhoz? csütörtökön viszek nullás gépet :(

Be ne fonják véletlen a bajuszodat.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Corsámban, néha felvillan az a narancssárga "motor check" lámpa, vagy mi a szösz!

Ahogy észre vetem amikor vissza váltok 2be vagy 3ba, ás ránt egyet a járgány! Aztán megyek húzatom egy kicsit és elalszik. De ha nem húzatom hanem megállok és alapjáraton áll az autó akkor is elalszik! Nem tudom mi lehet az oka, eddig nem csinált ilyesmit!

Nem rég cseréltem olajat, de nem hiszem, hogy sok köze lenne hozzá!

Amit észrevettem a motortérben, hogy az egyik gyújtás kábel egy kicsit olajos.. Lehet ez a bibi..????

Valakinek valamilyen tipp, esetleg Távgyógyítás? :excl:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Corsámban, néha felvillan az a narancssárga "motor check" lámpa, vagy mi a szösz!

Ahogy észre vetem amikor vissza váltok 2be vagy 3ba, ás ránt egyet a járgány! Aztán megyek húzatom egy kicsit és elalszik. De ha nem húzatom hanem megállok és alapjáraton áll az autó akkor is elalszik! Nem tudom mi lehet az oka, eddig nem csinált ilyesmit!

Nem rég cseréltem olajat, de nem hiszem, hogy sok köze lenne hozzá!

Amit észrevettem a motortérben, hogy az egyik gyújtás kábel egy kicsit olajos.. Lehet ez a bibi..????

Valakinek valamilyen tipp, esetleg Távgyógyítás? :excl:

OOOMMMMMM...OOOOMMMMMMMM...lááátom...láááátom....

na most elvileg jó lesz, menj vele néhány kört :(

ja és ötezer :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki lehet olvasni a hibakódot, ha ég a sárga lámpa :lol:

ui: 10000000000000000 :excl:

Igen erre gondoltam én is hogy kiolvastatom!

De menet közben mikor kanyarba vissza csapom 2. be és tekerem a kormányt közben elég nehéz lenne!

Olyan 5-10 másodpercig villan csak fel!

ui: Érdekes számla szám.. :(

Link to comment
Megosztás:

Villanyturbó továbbra is eladó!

Nem gagyi,áttétellel megoldottam,hogy 120.000-et is forog!!

De már készül a reduktor a szívócsőbe kötött ipari oxigén palackhoz!!! A N2O cuccnál csak a harmad rész oxigén gyorsítja az égést ITT viszont TISZTA OXIGÉN ég!!!

Csak most csak NEKTEK egyet fizet,mindkettőt megkapjátok!!!

KIHAGYHATATLAN!!!

Link to comment
Megosztás:

b corsa 1.4 8v. Normalis hogy varos kozott 9-10 liter /100 km?

rövid távokra használva + dugóban ülve + ha nyomod neki + hideg van elképzelhetö báár...egy jó távgyógyítás sokat segitene sztem :excl:

nekem ugyanez van csak 2literes, a fentiekben leirva használom és 12litert evett. lambdaszonda csere után leredukálódott 10környékére

Link to comment
Megosztás:

Villanyturbó továbbra is eladó!

Nem gagyi,áttétellel megoldottam,hogy 120.000-et is forog!!

De már készül a reduktor a szívócsőbe kötött ipari oxigén palackhoz!!! A N2O cuccnál csak a harmad rész oxigén gyorsítja az égést ITT viszont TISZTA OXIGÉN ég!!!

Csak most csak NEKTEK egyet fizet,mindkettőt megkapjátok!!!

KIHAGYHATATLAN!!!

Szerintem jobb, ha csendben maradsz, senki nem vevő már az ocsó, szar poénjaidra. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.