Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ha barátnőm bepakol a csomagtartóba akkor az enyém le van ültetve. :)

Volt a Top Gear egyik részében (sehol nem találom azt a részt),vettek egy v6-os 3.0 renault espace-t.

Stig ment egy kört,időt lemérték.Kaptak vagy 3milkának megfelelő fontot,hogy tunyingolják fel az autót.

Először raktak alá nagyon prééémium sportfutóművet,fékeket,nagyobb felnit,drága racsing gumit.

Időt mértek és az autó 2mp-el gyengébb lett! :o

A maradék pénzből a motorhoz is hozzányúltak,plusz kidobáltak belőle mindent,hogy könnyebb legyen: A végén 0.2sec-el jobb lett,mint eredetileg. 3milkából. :D

:) :( :(

Link to comment
Megosztás:

Ha barátnőm bepakol a csomagtartóba akkor az enyém le van ültetve. :)

Volt a Top Gear egyik részében (sehol nem találom azt a részt),vettek egy v6-os 3.0 renault espace-t.

Stig ment egy kört,időt lemérték.Kaptak vagy 3milkának megfelelő fontot,hogy tunyingolják fel az autót.

Először raktak alá nagyon prééémium sportfutóművet,fékeket,nagyobb felnit,drága racsing gumit.

Időt mértek és az autó 2mp-el gyengébb lett! :o

A maradék pénzből a motorhoz is hozzányúltak,plusz kidobáltak belőle mindent,hogy könnyebb legyen: A végén 0.2sec-el jobb lett,mint eredetileg. 3milkából. :D

Azért nem találod, mert nem espace volt, hanem avantime. :) Ja és ugye így már nem kell belinkelnem... :(

Link to comment
Megosztás:

Azért nem találod, mert nem espace volt, hanem avantime. :D Ja és ugye így már nem kell belinkelnem... :)

Ohh..kösz! qrva régen keresem :)

Helyesbítek: Csak 5000fontot kaptak és volt olyan,hogy 4mp-el jobb volt az autó,aztán a motorhoz nyúltak és +50lóval több lett,de a köridő gyengébb lett mint eredetileg. :o

Aztán csak sikerült a végén 1:42 lefaragni 1:35-re :(

Link to comment
Megosztás:

Ohh..kösz! qrva régen keresem :D

Helyesbítek: Csak 5000fontot kaptak és volt olyan,hogy 4mp-el jobb volt az autó,aztán a motorhoz nyúltak és +50lóval több lett,de a köridő gyengébb lett mint eredetileg. :o

Te mit nézel? 15000fontot kaptak(evo árának a felét), abból levonták a kocsi árát, és maradt 9800 font.

1.42.5 volt a gyári idő, és 1.35.4 lett... :) 6.8mp gyorsabb.

Link to comment
Megosztás:

Na jó :o Hagyuk

Igen a bontóból már hoztam egyet mivel a másik oldalt jó.

De azt mondták hogy párban illik. És láttam egy teljes sportrúgó szettet viszonylag olcson és elgondolkoztam rajta hogy a szettből csak a lengéscsillapítókat szereltettem be mert az lengést csillapít a rugó meg megmarad későbbre netalán jobb utak reményében talán 1X le fogom tudni ültetni :D

Annak a futóműnek 40k körül van az új ára amit néztél vaterán, ha megnézed külön azokat a rugókat azok 20k. Gondold el 20k-ért kapsz 4db lengéscsillapítót akkor azok milyen minőséget képviselnek. Egy első lengéscsillapító Lip-ből is 12k/db körül van úgy emlékszem. Viszont ha megveszed azt a szettet nekem a rugók kellenének belőle, elfelezzük az árát így 10k-ért lesz 4db lengéscsillapítód. Mivel az szerintem csak 4cm-es ültető a csillapítók olyan hosszúak mint a gyári.

Link to comment
Megosztás:

Annak a futóműnek 40k körül van az új ára amit néztél vaterán, ha megnézed külön azokat a rugókat azok 20k. Gondold el 20k-ért kapsz 4db lengéscsillapítót akkor azok milyen minőséget képviselnek. Egy első lengéscsillapító Lip-ből is 12k/db körül van úgy emlékszem. Viszont ha megveszed azt a szettet nekem a rugók kellenének belőle, elfelezzük az árát így 10k-ért lesz 4db lengéscsillapítód. Mivel az szerintem csak 4cm-es ültető a csillapítók olyan hosszúak mint a gyári.

GYaaa! Még jól jövünk ki a dologból :o :)

Én 5. éig biztos megkapom a fizut, én benne vagyok a buliba :)

Te meg 10böl leültetted a corzát :D

Henk kollégának nagyon jó üzleti érzéke van XD

Link to comment
Megosztás:

GYaaa! Még jól jövünk ki a dologból :o :)

Én 5. éig biztos megkapom a fizut, én benne vagyok a buliba :)

Te meg 10böl leültetted a corzát :D

Henk kollégának nagyon jó üzleti érzéke van XD

Igen, tudom.

10.-e körül nekem is jó lesz akkor térjünk vissza erre. :(

Link to comment
Megosztás:

vazz Béci karácsonyra kapsz tőlem két alig használt gyári hátsó lengéscsillapítót, csak hagyjuk már ezt a témát :o

amúgy ez a biztosításos dolog, bejönnek ezek a himihumi román biztosítók is, nem tudom ki hogy van vele de én inkább fizetek évente 2-3000el többet és "nevesebb" biztosítónál de ha pl balesetet okozok a biztosítom fizesse ki a károsultnak ami jár és ne az legyen h carban marad...vagy csak én vagyok túl szociális beállítottságú? :D

Link to comment
Megosztás:

amúgy ez a biztosításos dolog, bejönnek ezek a himihumi román biztosítók is, nem tudom ki hogy van vele de én inkább fizetek évente 2-3000el többet és "nevesebb" biztosítónál de ha pl balesetet okozok a biztosítom fizesse ki a károsultnak ami jár és ne az legyen h carban marad...vagy csak én vagyok túl szociális beállítottságú? :D

Nem csak ő lesz carban,hanem Te is.

PTK 339§ Ha másnak kárt okozol köteles vagy azt megtéríteni.Szóval nem fizet a biztosító akkor rajtad verik el a port.

Remélem nem mondtam újat! :o

Link to comment
Megosztás:

Én a generali-t néztem ki,ott 14-et fizetek egy évre.

Most idén 21-et fizettem.

És Te?

Hali!!!

Nekem 2011-re 7700Ft/év jött ki.

Idén kb 5000-rel volt több, úgyhogy váltok.

Tavaly fater Audiánál 45000-rel kedvezőbbet találtunk. Azért az már egész jó kis megtakarítás.

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Nekem 2011-re 7700Ft/év jött ki.

Idén kb 5000-rel volt több, úgyhogy váltok.

Tavaly fater Audiánál 45000-rel kedvezőbbet találtunk. Azért az már egész jó kis megtakarítás.

Nemtudom, nekem kb 3-4ezret csökkent a tavalyihoz képest ugyanaz a biztosító árai. Középkategória, neves biztosító szóval nem váltok. Annyira nem ver földhöz negyedévente ez az összeg szóval ennyi :o Sztem azért oda kell figyelni, nem mindig a legolcsóbb a legjobb választás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.