Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Egyenesben lehet, de kanyargós úton elég egy 330i is, sokkal jobb a bmw futóműve és súlyelosztása.

nem direkt de úgy alakult hogy a kocsim carrá van ültetve keményitve, na most annyira stabil kanyarokban is mintha sínen húznák...meg ugye a bmw nem opel árkategória

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Zöldfülűként lenne egy gyors kérdésem. A műszerfal tetején az óra, dátum, stb kijelzőjét hogy lehet megtudni, hogy be van-e kötve? Mikor megvettük az autót, már akkor se működött, de utólag kiderült, hogy nagyon sokminden ki van kötve. (hátsó két hangszóró, csomagtartóvilágítás) Amik persze már ismét működnek, és lehet hogy a kijelző is csak ki van kötve. Hol tudom megnézni, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban? A biztosíték megvan és működik, mert a rádiót minden nap nyúzom. Szóval vagy ki van kötve, vagy rossz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Zöldfülűként lenne egy gyors kérdésem. A műszerfal tetején az óra, dátum, stb kijelzőjét hogy lehet megtudni, hogy be van-e kötve? Mikor megvettük az autót, már akkor se működött, de utólag kiderült, hogy nagyon sokminden ki van kötve. (hátsó két hangszóró, csomagtartóvilágítás) Amik persze már ismét működnek, és lehet hogy a kijelző is csak ki van kötve. Hol tudom megnézni, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban? A biztosíték megvan és működik, mert a rádiót minden nap nyúzom. Szóval vagy ki van kötve, vagy rossz.

Keress vissza a TID-szóra,Zsiri többször leírta,hogy mi szokott vele a gond lenni.

Kikötött fogyasztók? Hmm..miért kötnek ki elektromos dolgokat...ajánlom a kutaknál is kapható kézi poroltót,hogy legyen kéznél.

(vicceltem..höhö)

Asszem te kérdezted régen,hogy mitől kotyog jobban.

Ha te voltál,megoldódott?

Link to comment
Megosztás:

Egyenesben lehet, de kanyargós úton elég egy 330i is, sokkal jobb a bmw futóműve és súlyelosztása.

Ne rombold a hitemet légyszi! :o

A B corsa+20let+ültetés mindent visz,ebben is hiszek.

Meg a metabondban is! :D

Egy dolgot megnéznetek nekem,kedves cartársak!?

Ha járó motorról leveszitek a gyújtást,akkor felvillan az olajnyomásjelző?

Link to comment
Megosztás:

Ne rombold a hitemet légyszi! :o

A B corsa+20let+ültetés mindent visz,ebben is hiszek.

Meg a metabondban is! :D

Egy dolgot megnéznetek nekem,kedves cartársak!?

Ha járó motorról leveszitek a gyújtást,akkor felvillan az olajnyomásjelző?

Nem vagy egy nagy kanyarvadász... :)

Link to comment
Megosztás:

Johnny!

Olvastam,hogy tavaly a corsába akartál 5w-30 shell ultrát rakni,beleraktad végül?

Tegnap az enyémbe is olyan került,1eFT-ba fájt 1liter,5eFT helyett. :o

Tapasztalat? Ette,nem ette.stb...

Nem locsoltam bele.

Valszeg visszállok a metapontyra,még mindig azt mondom azzal volt a legszebb hangja,pedig nem hiszek a süket marketing szövegnek.

Link to comment
Megosztás:

Vicceltem természetesen,reagáltam arra,hogy milyen vicces az otthon faragott corsa vs. limited edition m3 összehasonlítás.

c20let+kovácsolt dugattyúk+hajtókarok+nagy csiga és letolja a porka gt2 rs -t tudom én :(

Összehasonlítható szerintem :)

Valószínűleg legyorsulja a korza bmw-t, majd a bmw valamikor lehagyja, bárrrrrrrrr......e36ban is volt már olyan amiben volt rajtelektronika /DSG-s asszem/, meg hátul hajt jobban át tudja vinni. Mondjuk azt, hogy egy rutinos sáfőr kezében legyorsulja /Demó :)/ én biztos esztergálnék fél órát :o :D

Viszont nehéz elképzelni, hogy kanyarban jobban menjen egy korza, mint egy xmillió lengőkaros és bmw.

Evidens itt nem arra gondolok, hogy egy szűk pályán melyik megy gyorsabban körbe, hanem melyik tudja nagyobb sebességgel bevenni a kanyart.

Mondjuk egy hosszú, elnyújtott ívű kanyar :(

De meg lehet győzni, belső videókkal :D

Link to comment
Megosztás:

Összehasonlítható szerintem :(

Valószínűleg legyorsulja a korza bmw-t, majd a bmw valamikor lehagyja, bárrrrrrrrr......e36ban is volt már olyan amiben volt rajtelektronika /DSG-s asszem/, meg hátul hajt jobban át tudja vinni. Mondjuk azt, hogy egy rutinos sáfőr kezében legyorsulja /Demó :(/ én biztos esztergálnék fél órát :D :)

Viszont nehéz elképzelni, hogy kanyarban jobban menjen egy korza, mint egy xmillió lengőkaros és bmw.

Evidens itt nem arra gondolok, hogy egy szűk pályán melyik megy gyorsabban körbe, hanem melyik tudja nagyobb sebességgel bevenni a kanyart.

Mondjuk egy hosszú, elnyújtott ívű kanyar :D

De meg lehet győzni, belső videókkal :D

B Corsa csapat felvételt hirdet,jövő szezonra a DTM-be! :P

Demo lesz a csapat főmérnöke! C20let+rövid váltó+ültetés,fúrás,faradás szerintem benne leszünk a TOP 10ben!! :o :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.