Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ma már sokan beszóltak.

Hátsó lengéscsillapítóról van szó eddig nem tudom de tán nem is volt jó. Nem lehet különb funkciója mint annak a teleszkópnak ami a csomagtér ajtót tartja fent.

Gyári GM csillapító.. nem feltétlen csillog rajta a GM felírat de célnak megfelel.

De amúgy most hiába mondom.. nem tudjátok itt mi van..

Link to comment
Megosztás:

Ma már sokan beszóltak.

Hátsó lengéscsillapítóról van szó eddig nem tudom de tán nem is volt jó. Nem lehet különb funkciója mint annak a teleszkópnak ami a csomagtér ajtót tartja fent.

Gyári GM csillapító.. De amúgy most hiába mondom.. nem tudjátok itt mi van..

Ezt csak te tudhatod mi van ott :)

Link to comment
Megosztás:

Mind1, tutkó hogy nem fogok bele venni egy új szettet.

Akármelyik gyártótól vehettél volna 9000Ft körül egy párat,gázosat.2év garanciával.

Pont,hogy szar úton van legnagyobb szükség jó lengéscsillapítókra.

Ha az volt a cél,hogy a jellemzően alulkormányzott Corsából csinálj váratlan pillanatban túlkormányzottat (elpattog a fara),akkor sikerülhet.

Szerk:

Persze nem tudjuk,hogy milyen öreg az a gátló,amit vettél,de 1db-nak semmi értelme,a bontós nem szólt,hogy csak párban illik cserélni,neki is jobb lett volna ha kettőt viszel!?

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet különb funkciója mint annak a teleszkópnak ami a csomagtér ajtót tartja fent.

Áááá... éppen csak az tartja úton az autót... majd amikor bepattogsz az út menti nyárfák közé és onnan pislogsz az ágak közül, akkor rájössz hogy lengéscsillapítóból

1., nem veszünk használtat (bontottat)

2., nem veszünk 1db-ot, hanem minimum párban cseréljük.

Más hibát talán nem követtél el egyelőre.

Link to comment
Megosztás:

Látom izgi a lengés csillapítós a téma! :)

Más: A gázpedálomnak van egy olyan 2-3 cm-es holtjátéka, nincs semmi baja, mert 2 éve így használom, csak jó lenne megcsinálni!

Néztem a pedálnál a bowdent, de ott nem lehet állítani rajta, illetve a motortérben sem láttam semmi állíthatót! ??

Ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Látom izgi a lengés csillapítós a téma! :o

Más: A gázpedálomnak van egy olyan 2-3 cm-es holtjátéka, nincs semmi baja, mert 2 éve így használom, csak jó lenne megcsinálni!

Néztem a pedálnál a bowdent, de ott nem lehet állítani rajta, illetve a motortérben sem láttam semmi állíthatót! ??

Ötlet?

nekem is van egy 2centi holtjáték a gázpedálnál de lecarom, tökéletesen müködik :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.