Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok.

En kb. 2 honapja vettem egy corsat. 93as evjarat 1.4es. Az utobbi par napban nincs normalis alapjarat, a motor felbog elhalkul neha meg is all. Kicsereltem a legtomegmerot azt mondtak az a hibaja, nem az volt. Hibakod regebb volt mikor tobb ideig magasfordulaton porgettem a motrot akkor egy par masodpercig kigyult a check lampa de kis is aludt. Raadasul emiatt koposztol is a motraban valami de az is csak neha. Nem tudom h mi baja lehet. Igy nem igazan lehet jarni vele mert sokat fogyaszt. A teljesitmeny nem valtozott. Valakinek hasonlo problemaja ha volt es sikerult orvosolni vagy tudja h mi baja lehet megkerem irjon. Elore is koszonom.

U.i: Hidegen megy normalisan mikor bemelegedik akkor csinalja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

En kb. 2 honapja vettem egy corsat. 93as evjarat 1.4es. Az utobbi par napban nincs normalis alapjarat, a motor felbog elhalkul neha meg is all. Kicsereltem a legtomegmerot azt mondtak az a hibaja, nem az volt. Hibakod regebb volt mikor tobb ideig magasfordulaton porgettem a motrot akkor egy par masodpercig kigyult a check lampa de kis is aludt. Raadasul emiatt koposztol is a motraban valami de az is csak neha. Nem tudom h mi baja lehet. Igy nem igazan lehet jarni vele mert sokat fogyaszt. A teljesitmeny nem valtozott. Valakinek hasonlo problemaja ha volt es sikerult orvosolni vagy tudja h mi baja lehet megkerem irjon. Elore is koszonom.

U.i: Hidegen megy normalisan mikor bemelegedik akkor csinalja.

Hakapesziiiii!

Kapás! :)

Link to comment
Megosztás:

kapott a kicsike egy pár számmal nagyobb kupuff rendszert (leömlő maradt) a szívószál helyett...és hmm, mintha a motor felszabadult volna, csak húz és húz és húz :D

egy baj van, hangosabb lett , olyan a hangja mint egy sportmotoré

Addig míg a fogyasztása is nem csak nő, csak nő, addig had menjen. :icon13: manapság már olyan világot élünk hogy még az almafák is keverékkel mennek. :) ime..

Már egy jó ideje nem állt le alattam a corsa <_< kopp-kopp

Link to comment
Megosztás:

Egy segítséget szeretnék kérni.

Vater Corsája hidegindításnál ha nem melegítem be üzemi hőfokra akkor rángat, amíg el nem éri az üzemi hőfokot :S Mindig járatni kell 8-10percet, amíg be nem melegszik, és rászeretnék jönni a hibájára

Sztetek?

Link to comment
Megosztás:

Egy segítséget szeretnék kérni.

Vater Corsája hidegindításnál ha nem melegítem be üzemi hőfokra akkor rángat, amíg el nem éri az üzemi hőfokot :S Mindig járatni kell 8-10percet, amíg be nem melegszik, és rászeretnék jönni a hibájára

Sztetek?

Hidegen: rángat, melegen: nem rángat. Hőmérséklet-érzékelő? :)

Meg akár ezer más dolog, "rájönni" csak szervízben lehet, vagy cserélgetős módszerrel.

Mi itt távgyógyítók vagyunk, vagy megérezzük, vagy nem <_<

Jobbulást a kicsikének! :D

Link to comment
Megosztás:

Hidegen: rángat, melegen: nem rángat. Hőmérséklet-érzékelő? :)

Meg akár ezer más dolog, "rájönni" csak szervízben lehet, vagy cserélgetős módszerrel.

Mi itt távgyógyítók vagyunk, vagy megérezzük, vagy nem <_<

Jobbulást a kicsikének! :D

Szervizben már vmit kicseréltek és azt mondták Vaternak, hogy azzal a alkatrésszel természetes, hogy be kell melegiteni, hogy ne rángasson. Majd megkérdezem mi is volt az pontosan

Link to comment
Megosztás:

Szervizben már vmit kicseréltek és azt mondták Vaternak, hogy azzal a alkatrésszel természetes, hogy be kell melegiteni, hogy ne rángasson. Majd megkérdezem mi is volt az pontosan

Értem. Részemről azt a szervízt nagy ívben elkerülném a helyetekben. :) Amit mondtak, az azzal lenne egyenértékű, hogy "...kisapám ezt a kocsit így csinálták meg: hogy hidegen rángasson". Vagy: "azért ilyen rossz, mert régi". Ami baromság, mert egyetlen olyan kocsit nem csináltak, hogy rángatva járjon.

Valójában a szervizesek arra gondoltak, hogy "vigyed máá' innen ezt a vackot, mittomén' mi a baja, jó lesz a' neked így (he)".

Keresni kell(ene) hozzáértő szerelőt, vagy ráérő és bevállalós márkatársat, akinek ugyanolyan motorkódja van, és elkezdeni alkatrészeket csereberélni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Segítség kellene.

93-as B corsám van.Mikor meg vettem akkor 5.5L-6 Litert fogyasztott.Most nem tudom 8Liter alá vinni.

Tavaly bele rakattam a BioEtanol átalakítót akkor ezzel magyarázták hogy magas a fogyasztás.Szép lassan kezdtek bajok lenni.Ki nyírta motort, Ac pumpát.

Motorfelújítás lett a vége.Szelepköszörülés,ékszíj csere,vízpumpa csere, Ac csere és még sorolhatnám.

Idén elegem lett a magas fogyasztással ki vetettem az Etanol átalakítót de maradt a magas fogyasztás.

Az autó jól megy,nincs hiba jel,nem rángat,tökéletesen jól megy,semmi panaszom nincs rá.Mitől lehet ez a magas fogyasztás?

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Értem. Részemről azt a szervízt nagy ívben elkerülném a helyetekben. :) Amit mondtak, az azzal lenne egyenértékű, hogy "...kisapám ezt a kocsit így csinálták meg: hogy hidegen rángasson". Vagy: "azért ilyen rossz, mert régi". Ami baromság, mert egyetlen olyan kocsit nem csináltak, hogy rángatva járjon.

Valójában a szervizesek arra gondoltak, hogy "vigyed máá' innen ezt a vackot, mittomén' mi a baja, jó lesz a' neked így (he)".

Keresni kell(ene) hozzáértő szerelőt, vagy ráérő és bevállalós márkatársat, akinek ugyanolyan motorkódja van, és elkezdeni alkatrészeket csereberélni.

Én nem hittem el, hogy ennek igy kell müködnie, de vmi utángyártott alkatrészre hivatkoztak, de majd megkérdezem mi is az. Autóelektronikai müszerésznek tanulók és gondoltam megoldom a gondját, de még nem tudom merre kutakodjak, de akkor első lépésként multimeterrel bemérem a hőfokérzékelőt hogy hidegen és melegen milyen értékeket mutat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Segítség kellene.

93-as B corsám van.Mikor meg vettem akkor 5.5L-6 Litert fogyasztott.Most nem tudom 8Liter alá vinni.

Tavaly bele rakattam a BioEtanol átalakítót akkor ezzel magyarázták hogy magas a fogyasztás.Szép lassan kezdtek bajok lenni.Ki nyírta motort, Ac pumpát.

Motorfelújítás lett a vége.Szelepköszörülés,ékszíj csere,vízpumpa csere, Ac csere és még sorolhatnám.

Idén elegem lett a magas fogyasztással ki vetettem az Etanol átalakítót de maradt a magas fogyasztás.

Az autó jól megy,nincs hiba jel,nem rángat,tökéletesen jól megy,semmi panaszom nincs rá.Mitől lehet ez a magas fogyasztás?

Előre is köszönöm.

Én több mint 2éve járok etanolall,nekem nem nyírta ki a motorom.

A magas fogyi lehet haldokló lambda hibája,de nem mondok semmit,mert én nem értek hozzá. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Segítség kellene.

93-as B corsám van.Mikor meg vettem akkor 5.5L-6 Litert fogyasztott.Most nem tudom 8Liter alá vinni.

Tavaly bele rakattam a BioEtanol átalakítót akkor ezzel magyarázták hogy magas a fogyasztás.Szép lassan kezdtek bajok lenni.Ki nyírta motort, Ac pumpát.

Motorfelújítás lett a vége.Szelepköszörülés,ékszíj csere,vízpumpa csere, Ac csere és még sorolhatnám.

Idén elegem lett a magas fogyasztással ki vetettem az Etanol átalakítót de maradt a magas fogyasztás.

Az autó jól megy,nincs hiba jel,nem rángat,tökéletesen jól megy,semmi panaszom nincs rá.Mitől lehet ez a magas fogyasztás?

Előre is köszönöm.

Túl magas a nyomás az üzemanyag ellátó rendszerben

Becsepegnek, “behugyoznak” injektor(ok)

Elszennyeződött vagy hibásan működő kaniszter szelep

Rossz MAP("huzatszenzor") szenzor jel.

Hibás fojtószelep potméter jel

Ezektől lehet magas a fogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

En kb. 2 honapja vettem egy corsat. 93as evjarat 1.4es. Az utobbi par napban nincs normalis alapjarat, a motor felbog elhalkul neha meg is all. Kicsereltem a legtomegmerot azt mondtak az a hibaja, nem az volt. Hibakod regebb volt mikor tobb ideig magasfordulaton porgettem a motrot akkor egy par masodpercig kigyult a check lampa de kis is aludt. Raadasul emiatt koposztol is a motraban valami de az is csak neha. Nem tudom h mi baja lehet. Igy nem igazan lehet jarni vele mert sokat fogyaszt. A teljesitmeny nem valtozott. Valakinek hasonlo problemaja ha volt es sikerult orvosolni vagy tudja h mi baja lehet megkerem irjon. Elore is koszonom.

U.i: Hidegen megy normalisan mikor bemelegedik akkor csinalja.

Motorhőmérséklet-érzékelő ellenállását érdemes lenne megmérni,Astra F GYIK topikban vannak a tájékozató értékek.

Én ott kezdeném.

Link to comment
Megosztás:

Túl magas a nyomás az üzemanyag ellátó rendszerben

Becsepegnek, “behugyoznak” injektor(ok)

Elszennyeződött vagy hibásan működő kaniszter szelep

Rossz MAP("huzatszenzor") szenzor jel.

Hibás fojtószelep potméter jel

Ezektől lehet magas a fogyasztás.

Na menjünk sorban:

-Mitől emelkedne meg az üa rendszerben a nyomás?

-A behugyoznak az injektorfejek,az miért növeli a fogyit?

-A tankszellőztetőnek mi köze a fogyasztáshoz?

-Hibás MAP jelre azonnal gyújtana MC lámpát,bár tény és való,hogy sumákolva okozhat fogyi növekedést. :D

-Folytószeleppotira is,ha sérült a pálya,akkor pedig torpan bizonyos fordulaton.

Na de tényleg nem akarok beleokoskodni a nagyok dolgába,végülis nem értek a motorokhoz! :)

Link to comment
Megosztás:

De akkor mi lehet a baj? Ha a lambda szonda szart be akkor azt hogy lehet kideríteni?Vigyem be szervizbe ahol majd jól átb@sznak hogy ez nem jó az nem jó aztán fizetek mint a katonatiszt:-) szakács vagy főzni sütni tudok de a kocsikhoz nem értek:-)

Link to comment
Megosztás:

De akkor mi lehet a baj? Ha a lambda szonda szart be akkor azt hogy lehet kideríteni?Vigyem be szervizbe ahol majd jól átb@sznak hogy ez nem jó az nem jó aztán fizetek mint a katonatiszt:-) szakács vagy főzni sütni tudok de a kocsikhoz nem értek:-)

Tehát a szar a lambdát kilehet mérni(multiméter,vagy valamilyen diag. műszer(ez a jobb megoldás))

a fogyasztás:

termosztát,vagy hőmérséklet jeladóra gondolnák.... :)

Link to comment
Megosztás:

Na menjünk sorban:

-Mitől emelkedne meg az üa rendszerben a nyomás?

-A behugyoznak az injektorfejek,az miért növeli a fogyit?

-A tankszellőztetőnek mi köze a fogyasztáshoz?

-Hibás MAP jelre azonnal gyújtana MC lámpát,bár tény és való,hogy sumákolva okozhat fogyi növekedést. :D

-Folytószeleppotira is,ha sérült a pálya,akkor pedig torpan bizonyos fordulaton.

Na de tényleg nem akarok beleokoskodni a nagyok dolgába,végülis nem értek a motorokhoz! :)

A nyomás megemelkedhet pont a tankszellőztető hibájából.Nagy mókamester tud lenni,nagynéném polo-jával 1napig szaroztak a jól felszerelt szervizben,rákötöttek diagot,vakarták a fejüket,aztán odamentem,elmondták,hogy elvileg semmmi hiba..stb.Aztán letekertem a tanksapkát és csakúgy zúdúlt befelé a levegő a tankba.

Ha állandóan nyitva van,akkor egyrészt jobban párolog,másrészt megnő a nyomás a rendszerben,mert más vákumra van méretezve a szivattyú.

Olyat is hallottam,hogy egyszerűen elfolyik a benya sunyi módon menet közben...állva nem is lehet érezni az illatát.

Az injektor becsöpögés miatt a lambda-folyamatosan magasabb feszültséget szolgáltat az ECU-nak,ugyanígy a folytószelep poti hibája miatt is lehet ilyen.

Lambda hibára is gyújt elvileg hibalámpát.

Ki mondta,hogy nem értesz hozzá? Maximum kritikát fogalmaztam,hogy nem mindig az a baj,ami általában szokott. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.