Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

ha nagyon jó a szonda akkor talán 1000mV is elér....

az alja talán 300mV

Szerk.:

A motor legalább 40 sec óta fut

Hűtőközeg hőmérséklete nagyobb, mint 75 °C

Fojtószelep-nyílás nagyobb, mint 6 %

Következő hibakód nem tárolt: P0105, P0120

Lambda-szonda feszültsége a 350 mV -tól 550 mV -ig terjedő tartományban

(Áramkör szakadás, Lambda-szonda hiba)

A fenti feltételeknek legalább 20 sec -ig teljesülniük kell

Pontosan! :)

A lambda vezetéke mellé beszúrsz egy gombostűt,műszer másik fele a testre és elvileg/nagy közelítéssel az effektív értéket fogod látni. :D

Ha az ECU-n akarod nézni van-e jel(Tech-el),akkor egyik kezed az akksi pozitív sarujára,másik a lambda vezetékére és kb 400mV feszt kell látnod a bemeneten.

A tested nagy ellenállása miatt pont annyi lesz a 12V-ból a bemeneten. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma voltam műszaki vizsgán a libakergetőmmel.Az autóklubnál voltam,jó fej volt a vizsgabiztos,a gépet megdicsérte,hogy ritka az ilyen szép állapotú,ilyen korú autó manapság.

Euro 2-es a motor (x12sz) és elvileg piros plecsnit kellett volna kapnia,de talán a majdnem gyári emissziótól úgy meghatódtak,hogy kéket kaptam.Az csak euro 3-tól jár elvileg,nem? :D Meg egy igazolást,hogy az ocsmányirodában átírják a környezetvédelmi-osztály besorolást.

Süti! :)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma voltam műszaki vizsgán a libakergetőmmel.Az autóklubnál voltam,jó fej volt a vizsgabiztos,a gépet megdicsérte,hogy ritka az ilyen szép állapotú,ilyen korú autó manapság.

Euro 2-es a motor (x12sz) és elvileg piros plecsnit kellett volna kapnia,de talán a majdnem gyári emissziótól úgy meghatódtak,hogy kéket kaptam.Az csak euro 3-tól jár elvileg,nem? <_< Meg egy igazolást,hogy az ocsmányirodában átírják a környezetvédelmi-osztály besorolást.

Süti! :)

Premium usernek premium kocsi! :D

Link to comment
Megosztás:

Csövi!

Próbálkozott már valaki a gyári , ford. mérő nélküli műszeregység ledesítésével? Hol találok infót erről, esetleg képeket?

A ford. mérős műszeregység beszerzése elég nehéz esetnek tűnik, legalább is spirálos verzióban, így szereztem egy mezeit, de ha már itt van az asztalon, nem tudom megállni, hogy ne faragjak valamit rajta. Gondoltam ledesítem, meg kap egy szegénységjelzőt, de nem átlátszó számlapok vannak, hanem oldalról megvilágítós festett alulemezek. Jelentősen korlátozva a lehetőségeket. :)

Ja, még egy kérdés: mekkora ellenállásértékek között működik az üza szint jelző érzékelője? Hány ohm-tól hány ohm-ig? Esetleg valaki tudja az értékét?

Link to comment
Megosztás:

Csövi!

Próbálkozott már valaki a gyári , ford. mérő nélküli műszeregység ledesítésével? Hol találok infót erről, esetleg képeket?

A ford. mérős műszeregység beszerzése elég nehéz esetnek tűnik, legalább is spirálos verzióban, így szereztem egy mezeit, de ha már itt van az asztalon, nem tudom megállni, hogy ne faragjak valamit rajta. Gondoltam ledesítem, meg kap egy szegénységjelzőt, de nem átlátszó számlapok vannak, hanem oldalról megvilágítós festett alulemezek. Jelentősen korlátozva a lehetőségeket. :)

Ja, még egy kérdés: mekkora ellenállásértékek között működik az üza szint jelző érzékelője? Hány ohm-tól hány ohm-ig? Esetleg valaki tudja az értékét?

Én a vaterán leletem egy tagot anno, azt besézltük renault laguna müszerfalat cisnál nekem mutatóstól midennestől 20.000-be igy hagytam is:D

Többieknek tanúság a Xenonról ITT

Link to comment
Megosztás:

Premium usernek premium kocsi! :)

Szakértő ember szájából mindig jólesik az elismerés! :D

Hogy ne legyen felhőtlen az örömöm,5.8-ra jött ki a fogyasztásom kb.80% országúton 100-as benyából.

1.Ha jó a CO,és a lambda érték,attól lehet valami gebasz(mondjuk lambda-szonda),amitől kb.1literrel többet eszik?

2.Hallott mostanában arról valaki,hogy a kúton jobban pörögnek a literek?

3.30+ fokban mértem ezt a 4.8-at,most,hogy hidegebb van,kis fűtés stb..,ehet ettől többet?

Link to comment
Megosztás:

Szakértő ember szájából mindig jólesik az elismerés! :)

Hogy ne legyen felhőtlen az örömöm,5.8-ra jött ki a fogyasztásom kb.80% országúton 100-as benyából.

1.Ha jó a CO,és a lambda érték,attól lehet valami gebasz(mondjuk lambda-szonda),amitől kb.1literrel többet eszik?

2.Hallott mostanában arról valaki,hogy a kúton jobban pörögnek a literek?

3.30+ fokban mértem ezt a 4.8-at,most,hogy hidegebb van,kis fűtés stb..,ehet ettől többet?

inkább a hidegre gondolok......

nekem most lukoil 95-ös van benne....hogy ez mennyire sz@r....

sokat eszik,és nem megy....

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma voltam műszaki vizsgán a libakergetőmmel.Az autóklubnál voltam,jó fej volt a vizsgabiztos,a gépet megdicsérte,hogy ritka az ilyen szép állapotú,ilyen korú autó manapság.

Euro 2-es a motor (x12sz) és elvileg piros plecsnit kellett volna kapnia,de talán a majdnem gyári emissziótól úgy meghatódtak,hogy kéket kaptam.Az csak euro 3-tól jár elvileg,nem? :lol: Meg egy igazolást,hogy az ocsmányirodában átírják a környezetvédelmi-osztály besorolást.

Süti! :)

Gratula!

Kollégák, hidegben többet eszik minden járgány, mert a hideg levegőnek nagyobb a sűrűsége -> több fér a motorba -> több benzin kell hozzá ( -> jobban megy tőle).

Egyéb kérdés? :icon13:

Más.

Ma 600 eurót mondott egy karosszériás a két küszöbre. <_< Ennek nem lesz jó vége.... :D

Link to comment
Megosztás:

inkább a hidegre gondolok......

nekem most lukoil 95-ös van benne....hogy ez mennyire sz@r....

sokat eszik,és nem megy....

Nem szabad ilyeneket rakni bele.

Engem ha bottal vernének sem nyúlnék a euro95 kútfejhez,miután megszoktam ezt a jó benyát. :D

Mert premium usernek premium autó,premium autóba prémium benya! :) <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.