Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

T5 led és társai szépen felsorolva, mindenki kidekorálhatja a verdát kedve szerint :) énis cserélek izzót hátha jó lesz :D

hétvégre pedig, meglesz az osram nightbreaker izzópár is igy majd csinálok képet...

Valakinek van tapasztalat a type-r nevezetü tescoban kapható ablaktörlő lapátokkal, ami 600ftos áron van? Vettem eggyet, de kiváncsi vagyok hátha van valakinek. Télire csakjó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volna egy 1997-es 1.4i 16v 90 le-ős Corsa B -m,automataváltós és olajat szeretnék benne cserélni,de egyúttal a kartert is levenném és szépen kimosnám,hogy tisztán kerüljön vissza..

Arra rájöttem,hogy szűrőt nem fogok cserélni a váltóban mert horror az ára és ahhoz teljesen szét kéne szedni a váltót...

Viszont a karterhoz kéne új tömités,ezt hol tudnám beszerezni??

Ebben tudna valaki segiteni??

Hívd fel a csergőt,tuti tudnak hozzá utángyári szűrőt is olcsóbban.Ott mindent megkapsz,ami kell.

Jaa és csakis gyári olajat rakj bele.

Link to comment
Megosztás:

Most hogy ma sokat mászkáltam a kocsival. Nagyon meg vagyok elégedve az olajjal. Alapjáraton sokkal halkabban jár. A kipufogóból semmi füst nem jön. Elképzelhető hogy javítja a kocsi CO értékét is zöld karin.

Szóval Cool a corsa! :icon13: :D <_<

Laccci! Várjuk a képeket.

Ablaktörlővel kapcsolatban én úgy jártam egy télen hogy az ablaktörlő az ablakhoz fagyott és véletlen rákapcsoltam az ablaktörlőt, hogy mi is történt nem tudom de nem tetszett a dolog :)

Link to comment
Megosztás:

Most hogy ma sokat mászkáltam a kocsival. Nagyon meg vagyok elégedve az olajjal. Alapjáraton sokkal halkabban jár. A kipufogóból semmi füst nem jön. Elképzelhető hogy javítja a kocsi CO értékét is zöld karin.

Szóval Cool a corsa! :icon13: :D <_<

Laccci! Várjuk a képeket.

Ablaktörlővel kapcsolatban én úgy jártam egy télen hogy az ablaktörlő az ablakhoz fagyott és véletlen rákapcsoltam az ablaktörlőt, hogy mi is történt nem tudom de nem tetszett a dolog :)

Ezért szoktam fel nyitni őket , ha áll az autó!

Link to comment
Megosztás:

ez megint csak az én véleményem és tapasztalatom mint a corsa-n mint az astra-n.:

több gyártónak próbáltam az az ablaktörlő lapátját.....

végül kapott gyárit és lás csodát ez bevált....

csak egy gondolat volt :)

Na és vajon ez mi pénz? Biztos nem 600FT

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Tudja-e valaki,hogy a kapcsolószekrényen hol kell keresni a kilométerkábel kijövetelét(mert ha sodronyos lenne az a könnyebbik eset),de az enyém elektromos,es mar napok óta keresem de nem találom????

Először is:

Kérlek figyelj a helyesírásra,írásjelekre,ékezetekre stb. :)

Másrészt:

Nagyon egyszerű.A váltóban van az útjeladó,annak a vezetékét megkeresed a váltó tetején,majd megrágatod és megfogod találni a műszerfal mögött.

Link to comment
Megosztás:

arra rajottem hogy elektromos mert sodronyt nemm talalok benne,a problema az hogy hogy az ora nem müxik es nem talalom a hibat,azt sem hogy a kapcsi melyik reszen jon ki a szál

Mégegyszer szólok! :)

Helyesírás!!!

Többször nem teszem...

Írtam választ is,ne csak nézz,láss is! :D

Link to comment
Megosztás:

Először is:

Kérlek figyelj a helyesírásra,írásjelekre,ékezetekre stb. :)

Másrészt:

Nagyon egyszerű.A váltóban van az útjeladó,annak a vezetékét megkeresed a váltó tetején,majd megrágatod és megfogod találni a műszerfal mögött.

bocsi,csak a klaviaturam angolos es az ekezeteket nehez osszeszedni,de ha ez zavar akkor megeroltetem magam.Az utjeladorol meg annyit hogy az az en gondom vele, hogy sehol sem talalom a kapcsin,mert ott ahol a sodronyosnak van kijovetele ott az enyemnek csak egy fém dugo van,ami sztem gyári.Azon kivül meg a hatramenet kapcsoloját látom ,semmi mást...

Link to comment
Megosztás:

bocsi,csak a klaviaturam angolos es az ekezeteket nehez osszeszedni,de ha ez zavar akkor megeroltetem magam.Az utjeladorol meg annyit hogy az az en gondom vele, hogy sehol sem talalom a kapcsin,mert ott ahol a sodronyosnak van kijovetele ott az enyemnek csak egy fém dugo van,ami sztem gyári.Azon kivül meg a hatramenet kapcsoloját látom ,semmi mást...

A váltó hátulján keresd,a kulisszaház mögött...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.