Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

:) :D :D :D :D :D :P :D :P ;) :D :D :P ;) ;)

és olyat káromkodnék hogy örökre ki lennék innen tilva...szóval kicseréltem a középkonzol világitását, azt a három pici rizsszem izzót...Robz barátunk képes útmutatója alapján, csak néhány KIS apróságot felejtett ki...fél napig optam vele, az ujjaim végét nem érzem néhány müanyag fül és társai bánták a dolgot, de legalább megvan..ha majd lenyugszom és érdekel vkit akkor leírom mi az ami kimaradt a leírásból...

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek!

lenne egy olyan "buta" kérdésem, hogy mit gondoltok opel corsa b 1,4i 16v 99-es évjáratban vajon spirálos vagy elektromos a kilométeróra? Sajnos én nem vágom de ha vki tudna esetleg biztos választ adni akkor nem kéne megnézetnem előtte! Vagy ez még ugyanazon évjárat és típuson belül is változhat és ezért mindenképpen meg kell nézetnem?

köszönettel: Gábor

egyeb34.jpg

Nem akarsz középkonzol izzót cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Akkor legjobb tudomásom szerint NEM a spirálos.

És ha keresel fodulatszámmérőset akkor a k számsornak kell egyeznie.

Nekem van 1. Vagy tigráé vagy a gsi corsaé. Elküldöm a képeket e-mailbe. Hasonlítsd össze.

ugyan olyan a skálázása mint a második (alsó) képen amit belinkeltél

akkor milyenem is van?:)

Link to comment
Megosztás:

Akkor legjobb tudomásom szerint NEM a spirálos.

És ha keresel fodulatszámmérőset akkor a k számsornak kell egyeznie.

Nekem van 1. Vagy tigráé vagy a gsi corsaé. Elküldöm a képeket e-mailbe. Hasonlítsd össze.

igen fordulatszámmérőset keresek.

mindenképpen érdekelne ha van!

megköszönném az emailt akkor!

(hgabor99@freemail.hu)

Link to comment
Megosztás:

Elküldve. Ja a tetőablak beszerelésre lehet hogy tud valakit a haverom. Megkérdezem hogy mennyit kóstálna és majd írok. Amúgy merre felé laksz?

igen fordulatszámmérőset keresek.

mindenképpen érdekelne ha van!

megköszönném az emailt akkor!

(hgabor99@freemail.hu)

Link to comment
Megosztás:

Elküldve. Ja a tetőablak beszerelésre lehet hogy tud valakit a haverom. Megkérdezem hogy mennyit kóstálna és majd írok. Amúgy merre felé laksz?

hi

megnéztem a számot de az enyémben nem az van mint a képen amit küldtél hanem 16676

akkor ez azt jelenti h nem passzol ez az óra nekem?

ui.: napfénytetőt nem felejtettem csak még holnap beszélek egy szakival h vállalja e!

Link to comment
Megosztás:

Szóval név szerint ez ment bele Valvoline Synpower MST 5W-30, 120E km van a motorban.

Sikerült leszedni igen kicsit elvolt rajta menve a menet azt ríttig hogy ráfelel húztam mikor ment már egy fél fordulatot akkor kezdtem el ellenkező irányba tekerni.. de az se akarózott..

Aztán sűrűn alkalmaztam ezt a lapősfejű csavarhúzó technikát és kijött, de had ne mondjam hogy nézet ki a végére a szőrű :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval név szerint ez ment bele Valvoline Synpower MST 5W-30,

Sikerült leszedni igen kicsit elvolt rajta menve a menet azt ríttig hogy ráfelel húztam mikor ment már egy fél fordulatot akkor kezdtem el ellenkező irányba tekerni.. de az se akarózott..

Aztán sűrűn alkalmaztam ezt a lapősfejű csavarhúzó technikát és kijött, de had ne mondjam hogy nézet ki a végére a szűrő :)

Na meg te :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.