Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

valaki árulja már el hogy az oldalindexet hogy a fenébe lehet rögzíteni normálisan.

Ugyanis az előző tulaj egyik érdekessége hogy kétoldali ragasztóval tette fel...nekem meg ugy nem tetszik, pláne hogy elengedte.

heft :D,az csak simán bepattintós ,ha nem törted le a körmeit :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenki!

Hétfőn volt termosztátcsere a múlt héten pedig hőfokjeladó és benyaszűrő.

Amint beszámoltam róla hidegen gyorsít rendesen mostmár+be is melegszik 92fokra.

Viszont,hogy ne legyen felhőtlen az örömöm,néha pár másodpercig leesik az alapjárat.

Korábban nem csinált ilyet szar termosztáttal,régi hőfokjeladóval! Ez milyen érdekes mi?

Rossz lambda mit szokott okozni?

Alapjárati motor? EGR szelep?

Várom a tippeket! :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenki!

Hétfőn volt termosztátcsere a múlt héten pedig hőfokjeladó és benyaszűrő.

Amint beszámoltam róla hidegen gyorsít rendesen mostmár+be is melegszik 92fokra.

Viszont,hogy ne legyen felhőtlen az örömöm,néha pár másodpercig leesik az alapjárat.

Korábban nem csinált ilyet szar termosztáttal,régi hőfokjeladóval! Ez milyen érdekes mi?

Rossz lambda mit szokott okozni?

Alapjárati motor? EGR szelep?

Várom a tippeket! :D

Szerk: x12sz-hez tech2 diag kell?

Link to comment
Megosztás:

Khm, az első égőcseréig. Aztán meg hallgathatjuk, hogy ki a fene ragasztotta be :wacko: A szilo áráért nem lehet bontott indexet venni? Esetleg átlátszó burás ledest újonnan. :D

Szinte biztos hogy lehet.

Ugyan nem átlátszó búrás ledest, de füstszínű oldalindexet hagyományos izzóval én valami 1200Ft-ért vettem darabját a Coupéhoz vadonatújan, a Start autóból. Depo gyártmányú volt, sztem a Corsához való sem lehet drágább.

Link to comment
Megosztás:

Üdv srácok! Jól tudom, hogy 98-as x12xe-en a trafósoron ha kimegy egy trafó akkor 2 henger nem megy egyszerre? Tehát ha fülre csak egy henger hiányzik akkor nagy valószínűséggel gyertyahiba lesz? Buborog a kipuff, egy kicsit rázódik a moci. Az astrám egyik lehúzott gyertyapipával hasonló tüneteket produkál, azért gondolok a gyertyára. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Üdv srácok! Jól tudom, hogy 98-as x12xe-en a trafósoron ha kimegy egy trafó akkor 2 henger nem megy egyszerre? Tehát ha fülre csak egy henger hiányzik akkor nagy valószínűséggel gyertyahiba lesz? Buborog a kipuff, egy kicsit rázódik a moci. Az astrám egyik lehúzott gyertyapipával hasonló tüneteket produkál, azért gondolok a gyertyára. ^_^

Szerintem csak akkor leszel biztos benne ,ha szerzel egy belevaló gyertyát.

Nem egy ló ára egy gyertya,szóval ha beteker,gond megszűnik->örül.

Ha meg kell cserélni trafót,akkor már nem nagy plusz kiadás.

Tekerd ki a gyertyákat,általában lehet azt látni ha valamelyik gyanús.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem csak akkor leszel biztos benne ,ha szerzel egy belevaló gyertyát.

Nem egy ló ára egy gyertya,szóval ha beteker,gond megszűnik->örül.

Ha meg kell cserélni trafót,akkor már nem nagy plusz kiadás.

Tekerd ki a gyertyákat,általában lehet azt látni ha valamelyik gyanús.

Akartam, csak nem volt olyan hosszú csőkulcs nála, ha jól láttam 16-os a kulcsnyílás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.