Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Opel corsam 98-as évjáratú, 1000es motorral x10xe motorszámmal. Ha elérte az üzemi hőmérskletet a motor, egy bizonyos fordulatnál torpan és a műszerfalon elkezd világítani motorhiba visszajelző lámpa(borostyánsárga alapon kis motor). Eleinte csak néha gyulladt ki, mostmár folyamatosan ég. Mit gondoltok mi lehet a baj? Előre is köszi a segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Opel corsam 98-as évjáratú, 1000es motorral x10xe motorszámmal. Ha elérte az üzemi hőmérskletet a motor, egy bizonyos fordulatnál torpan és a műszerfalon elkezd világítani motorhiba visszajelző lámpa(borostyánsárga alapon kis motor). Eleinte csak néha gyulladt ki, mostmár folyamatosan ég. Mit gondoltok mi lehet a baj? Előre is köszi a segítségeteket!

Ki köllene olvasni :D

De c20xe-vel az astra ugyanezt csinálja nekem, ott vízhőfokjeladó / az ecu felé / bolond.

Link to comment
Megosztás:

Na ennek nézzél utána légyszi mert érdekelne, ugyanis gyárilag nem volt ilyen. Csak 1.6, 1.8, 2.0 Turbo meg 2.2 volt belőle benzinesből, illetve 2.2 dízel is, de az nagyon ritka. Ha ez tényleg V6, akkor érdekelnének fotók mondjuk a motorjáról.

Engem is érdekelne nyugi :D Csak azt hallottam , hogy abba a kocsiba v6 van. Hogy igaz e, nem tudom, lövésem sincs ki a tulaj.

C20LET az gyárilag turbós nem ???

Link to comment
Megosztás:

2-3e körül van egy diag.

az alkatrész 3-4e.

de csak a gép fogja megmondani,hogy mi a baj,csak értsen hozzá aki csinálja

jó pár évvel ezelött vittem márkakereskedésbe hibakód kiolvasásra a vasat, akkor az 12ezer volt...amúgy a környezetemben 5ezer körül olvassa ki a legtöbb szerelö a hibakódot....

van valahol vmi összehasonlitás a c20let és a z20let-h-r mocikról? kicsit elmélyülnék ebben,de ha van vkinek irói vénája az ide vagy privibe is leirhatja nekem :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Létezik olyan nem gyári fejegység,ami kezeli a TID-et? (nem elvileg,hanem láttad is)

Már RDS nélkül is tudnék élni,csak viszonylag jól szóljon már a cucc...Tudtok ajánlani valamilyen fejegységet...amiket én neten láttam és gondolom,hogy nem "búcsús" kategória az 70.000-nél indul :D

Amit 20.000-ért adnak annál szerintem jobban szól a car300 fm-transzmitterrel...vagy tévedek?

Újat szeretnék mindenképpen,mert vaterán vettem egy 5éves CDR 500-ast 20pénzért,gyári állapotban elvileg,gyakorlatilag az előlap oldala szét volt karcolva+lötyögött is ,biztosan sietni kellett a parkolóban,mert nagyon visított a riasztó...két napig ment aztán elhallgatott,kivettem,betettem aztán a kódot nem is fogadja csak lefagy a kijelző kiírja,hogy 10 SAFE.

Mondta a csákó,hogy megcsinálja..muhaha :wacko: én meg a pénzvisszafizetést választottam..soha többé vatera pfúúúj!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Létezik olyan nem gyári fejegység,ami kezeli a TID-et? (nem elvileg,hanem láttad is)

Már RDS nélkül is tudnék élni,csak viszonylag jól szóljon már a cucc...Tudtok ajánlani valamilyen fejegységet...amiket én neten láttam és gondolom,hogy nem "búcsús" kategória az 70.000-nél indul :D

Amit 20.000-ért adnak annál szerintem jobban szól a car300 fm-transzmitterrel...vagy tévedek?

Újat szeretnék mindenképpen,mert vaterán vettem egy 5éves CDR 500-ast 20pénzért,gyári állapotban elvileg,gyakorlatilag az előlap oldala szét volt karcolva+lötyögött is ,biztosan sietni kellett a parkolóban,mert nagyon visított a riasztó...két napig ment aztán elhallgatott,kivettem,betettem aztán a kódot nem is fogadja csak lefagy a kijelző kiírja,hogy 10 SAFE.

Mondta a csákó,hogy megcsinálja..muhaha :wacko: én meg a pénzvisszafizetést választottam..soha többé vatera pfúúúj!

http://www.for-max.hu/77-bluetooth-autorad...aviranyito.html ez is jó,

nekem meg ez van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.