Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Nekem is olyan az első szélvédő, mint neked. Így képen egész jól mutat ez a matrica! De én inkább a 2 másikat venném meg, előre-hátra jobb és bal felső sarokba. 2 oldalsó hátsó ablakra is szereznék valami kicsit.

Szóval hogy neked is le van sötétítve a teteje, úgy már annyira nem lesz jó szerintem. Kékeset fognak látni a betűkből, nem pedig azt az átlátszót...de lehet aztán hogy még is jó lenne...hallod lövésem sincs :rolleyes:

Én is inkább a másik matricát raknám fel (a kis corsa autósat). Láttam már olyat akinek le volt sötétítve és arra tette fel a cchungary-t. Sztem saját szemmel kéne látnod mert így elég nehéz eldönteni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán corsa club tagok vagytok? <_<

Én igen, de nem vagyok rá büszke -_- technodome és sanyi1104 is láttam már az oldalon. Fel is vettem őket a baráti listámra :D

Hát nem tudom én már nagyon szkeptikus vagyok ezzel a matricával kapcsolatba. :rolleyes:

Gondoltam jól mutatna a kocsin nem azért mert nagy clubtag vagyok xD

A kis matricával meg hófehérbe olyan tervem volt hogy levágom hogy csak a corsa felírat legyen és a kocsi első lökösére oldalra felragasztom a kerék után.

De mind1 letettem róla :) Fogom most megyek a faluba 1 időmérőt xD

Link to comment
Megosztás:

Nem oda, hanem ide, ebbe a klubba kell belépnetek hogy klubtag státuszotok lehessen, és asszem 5 klubtag alakíthat egy szekciót, és akkor már lehetne B Corsa szekciótok. De közületek egyelőre egyedül J0hnny klubtag... <_<

Majd késöbb én be lépek mindenhova! (kivéve GSi -_- ) MOTE -be akarok nagyon.

Egyáltalán corsa club tagok vagytok? :rolleyes:

Én igen. Mármint ha erre gondolsz, fent vagyok.

Fogom most megyek a faluba 1 időmérőt xD

Csak nehogy fekete zászlót kapj ! :D

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: 223ezernél jár, és van olyan rozsdás, hogy szerintem gyári. <_<

Tavalyi vizsgalap:

És megint zörög! -_-

Kösz a választ srácok! A fordításért külön köszönet! :D

Megkímélt,finn autó....gondolom!

Úgy látom ez autó függő,hogy meddig bírja!

djjean: nem tudod mennyibe kerül egy normális katalizátor?

Mc-elek esetleg tudsz egy árat mondani?

Link to comment
Megosztás:

Kösz a választ srácok! A fordításért külön köszönet! :rolleyes:

Megkímélt,finn autó....gondolom!

Úgy látom ez autó függő,hogy meddig bírja!

djjean: nem tudod mennyibe kerül egy normális katalizátor?

Mc-elek esetleg tudsz egy árat mondani?

Nem km függő, hogy meddig bírja a katalizátor. Csajom Corsa-jában 150 ezer felett van de még mindig tökéletesen működik, de láttam olyat is aki 3 hét alatt kiégette at utángyártottat.

A gyári méregdrága, legtöbbet univerzális utángyártott katalizátorból raktunk be (Bosal) olyan 25k körül van, viszont ezt be kell hegeszteni a régi helyére nem csak simán felcsavarozni.

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem a kipufogót nem sima lemezből hanem valami 5vözetből kutyulják hőálló vagy saválló.

Ha igyvan valaki árulja már el hogy miért sima vas huzallal hegesztik miért nem hőállóval vagy savállval?

Heves megye környékén kell valakinek göyngyöshöz közel hegeszteni valamit. Segítek szivesen:D

Csak a multkori gyertyacseréből adódóan:D nemis tudom 4-en tuti cseréltünk:D

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem a kipufogót nem sima lemezből hanem valami 5vözetből kutyulják hőálló vagy saválló.

Ha igyvan valaki árulja már el hogy miért sima vas huzallal hegesztik miért nem hőállóval vagy savállval?

Heves megye környékén kell valakinek göyngyöshöz közel hegeszteni valamit. Segítek szivesen:D

Csak a multkori gyertyacseréből adódóan:D nemis tudom 4-en tuti cseréltünk:D

A kipufogó sima st37-ből készül,csak kap alu-horgany réteget rá :rolleyes:

Ezért nem rohad,hanem szétég.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 98-as B Corsám, 1.0 X10XE, szóval egy egész ménes van a motorháztető alatt...:rolleyes:

Lenne egy problémám:

Az autó nagy gázadásnál megtorpan és felvillan a motor üzemzever jelző. Hétvégén kicseréltem a karter csövet, mert el volt repedve, azt hittem ez volt a probléma....javult sokat, de nem szűnt meg a hiba. Pár napja, ebben a nagy melegben minden este, amikor hazaérek (motor üzemi hőmérsékleten van) leállítom a motort és ha újra akarom indítani, nem indul be. Várok, hogy egy kicsit hűljön a moci és kb. 1- 1,5 óra után pöccre indul!

Van tippetek, hogy mi lehet a baja?

köszi előre is

U.I.: szerintem lelke van a kisautónak...<_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 98-as B Corsám, 1.0 X10XE, szóval egy egész ménes van a motorháztető alatt...:rolleyes:

Lenne egy problémám:

Az autó nagy gázadásnál megtorpan és felvillan a motor üzemzever jelző. Hétvégén kicseréltem a karter csövet, mert el volt repedve, azt hittem ez volt a probléma....javult sokat, de nem szűnt meg a hiba. Pár napja, ebben a nagy melegben minden este, amikor hazaérek (motor üzemi hőmérsékleten van) leállítom a motort és ha újra akarom indítani, nem indul be. Várok, hogy egy kicsit hűljön a moci és kb. 1- 1,5 óra után pöccre indul!

Van tippetek, hogy mi lehet a baja?

köszi előre is

U.I.: szerintem lelke van a kisautónak...<_<

Légtömegmérő,vagy lambda.

Gépre kellene akasztani és hibakódot ki olvasni.

Sajna ezt már nem lehet kivillogtatni .

Link to comment
Megosztás:

Kösz a választ srácok! A fordításért külön köszönet! -_-

Megkímélt,finn autó....gondolom!

Úgy látom ez autó függő,hogy meddig bírja!

djjean: nem tudod mennyibe kerül egy normális katalizátor?

Mc-elek esetleg tudsz egy árat mondani?

Hát, a megkíméltségről tudnék mit mondani..... :rolleyes:

De legalább ez a konkrét része jó. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szevaszok!

Már 81 Corsa B-vidim van a youtubiról, közel 500mb és még letöltési listámon van 38db összesen 400mb letöltésre váró video :rolleyes:

Ma frankon belülről is lekentem a kocsit szilikon olajal csak ügy csillog a műszerfal -_- Nem tudtam telefonnal igazán jó képet csinálni róla, pedig eldicsekedtem volna vele.

valami komolyabb fényképező cucc kéne <_<

Link to comment
Megosztás:

Én igen, de nem vagyok rá büszke <_< technodome és sanyi1104 is láttam már az oldalon. Fel is vettem őket a baráti listámra -_-

Hát nem tudom én már nagyon szkeptikus vagyok ezzel a matricával kapcsolatba. :rolleyes:

Gondoltam jól mutatna a kocsin nem azért mert nagy clubtag vagyok xD

A kis matricával meg hófehérbe olyan tervem volt hogy levágom hogy csak a corsa felírat legyen és a kocsi első lökösére oldalra felragasztom a kerék után.

De mind1 letettem róla :D Fogom most megyek a faluba 1 időmérőt xD

Én is ott vagyok, bár többet itt :)

Azon gondolkoztam ,hogy ennek a fórumnak is lehetne matricája ! Sokan csak addig regelnek a cc-re amíg szerválnak egy matricát és csá!

Azért van az ,hogy az aktív forumozók száma elenyésző ehhez képest !

Link to comment
Megosztás:

Szevaszok!

Már 81 Corsa B-vidim van a youtubiról, közel 500mb és még letöltési listámon van 38db összesen 400mb letöltésre váró video :rolleyes:

Ma frankon belülről is lekentem a kocsit szilikon olajal csak ügy csillog a műszerfal -_- Nem tudtam telefonnal igazán jó képet csinálni róla, pedig eldicsekedtem volna vele.

valami komolyabb fényképező cucc kéne <_<

Lehet,hogy nem kellet volna lefújni......

Nagyon vonzza a port. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.